Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Haze także na PC i X360

23 postów w tym temacie

kolejny cios dla PS3 .... póki nie sprzedadzą dużo PS3 to exclusive'' wów na PS3 nie będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2007 o 11:08, Inki napisał:

kolejny cios dla PS3 ....


Czy ja wiem, pierwszy raz o tym tytule słyszę. Pewnie ta gra to nic szczególnego:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli Haze będzie grą podobną do CRYsis to będzie źle.

Ja raczej oczekuję nawiązań w stylu rozgrywki czy też konstrukcji samej gry do poprzednich produktów tej ekipy tj.: Time Spliters (chyba tak brzmi tytuł) Perfect Dark i GoldenEye. Oznaczało by to, że otrzymamy produkt o znacznie dłuższej żywotności w rybie single niż w w trakim Prey, FarCry czy innym PC-towym FPS-ie.

Tak na marginesie znowu okazuje się, że ludzie nie potrafią czytać ze zrozumieniem: to graczom i prasie się WYDAWAŁO, że będzie to exclusive a przecież zapowiedzi mówiły wyraźnie - gra wyjdzie na PC i konsole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Blaszakowcy i Xpudlarze LOL

Zaitsev, gratuluję pomysłowości. Oby więcej takich neologizmów. Czekamy jeszcze na Grillowcowych i Machaczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2007 o 11:24, shinian napisał:

> kolejny cios dla PS3 ....

Czy ja wiem, pierwszy raz o tym tytule słyszę. Pewnie ta gra to nic szczególnego:P


Shinian, gdzieś ty się chował? :) Ja czekałem na każdy strzępek informacji o nowej produkcji Free Radical. Kolesie dłubali przecież przy najlepszych FPPach konsolowych - TimeSplitters, Perfect Dark, GoldenEye... Radzę uważać na ten tytuł, bo Free Radical słabych gier nie dostarcza, zwłaszcza jeśli idzie o FPP.

Aha - ja od zawsze miałem przekonanie, że gra idzie też na X360. Nie wiem, co to za pomysł z tym exclusive''em.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2007 o 11:54, Blizzard Beast napisał:

> > kolejny cios dla PS3 ....
>
> Czy ja wiem, pierwszy raz o tym tytule słyszę. Pewnie ta gra to nic szczególnego:P

Shinian, gdzieś ty się chował? :)


Ostatnio matury, wcześniej- nie pamiętam:P

Dnia 24.05.2007 o 11:54, Blizzard Beast napisał:

Kolesie dłubali przecież przy najlepszych FPPach konsolowych - TimeSplitters,
Perfect Dark, GoldenEye... Radzę uważać na ten tytuł, bo Free Radical słabych gier nie dostarcza,
zwłaszcza jeśli idzie o FPP.


Czyli renegaci z Rare+Free Radical. W sumie może być ciekawie.

Dnia 24.05.2007 o 11:54, Blizzard Beast napisał:

Aha - ja od zawsze miałem przekonanie, że gra idzie też na X360. Nie wiem, co to za pomysł
z tym exclusive''em.


Marketing:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

TA GRA TO NIC SZCZEGÓLNEGO ?? człowieku -. - porównuje się ją z Crysisem gdyż graficznie nie jest wcale gorszy od Crysisa ehh no a PS 3 znowu ucierpi na tym (ja mam X360 więc sie ciesze :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2007 o 13:55, darklordvader napisał:

kolejna gra na konsole


Przecież masz w newsie że wyjdzie też na PC:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znowu posiadacze konsol nie muszą się martwic o wymagania, natomiast właściciele pc z nie pokojem wyczekiwać informacji i zbierać na upgrade. O Haze słyszałem nawet całkiem sporo filmików obejrzałem, zapowiada się ciekawie jednak obawiam się, że gra podzieli nie chlubny los i przeminie tak jakby w ogóle jej nie było. Na rezultaty starań twórców niestety jeszcze trzeba poczekać do końca roku, może jesienią ujrzymy wersję demonstracyjną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W cd-action czytałem zapowiedz i zapowiada się znakomicie tyle że jak wejdzie crysis to kto będzi w Haze grał???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2007 o 15:36, Obi-wan Kenobii napisał:

W cd-action czytałem zapowiedz i zapowiada się znakomicie tyle że jak wejdzie crysis to kto
będzi w Haze grał???

my, wy, oni - bo "Wielki" ''Kapitalny" "fenomenalny" Crysis* nam nie pójdzie

* oczywiście te określenia to tylko żart

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hurra doczekałem się jednak tego typu wiadomości... jednakże mam dwa ale:

1. W sumie czekałem na newsa o przeniesieniu jakiejs znanej serii, gry etc, typowo konsolowej na PC, a nie zmianę planów co do gry która dopiero co powstaje.
2. Haze? A co to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować