Zaloguj się, aby obserwować  
dawko1

Arcania: Gothic 4 (Temat Ogólny) [M]

4843 postów w tym temacie

Nieee.Chodzimy gościem o imieniu diego,ale to nie ten diego.Facio nazywa się diego.
Sorry nie doczytałem.To ten sam diego.Szok.On tak nie wygląda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2009 o 18:17, Ezio napisał:

Ale ze ...COOOOOOOO????JAJA SE ROBISZ CZŁEKU!DIEGO?COŚ MI TU ŚMIERDZI!Diego tak przecież
nie wygląda!


http://www.gamezilla.pl/content/relacja-z-pokazu-arcania-a-gothic-tale-gamescom
I po co te krzyki? Przeczytaj artykuł."Gra się człowiekiem , o imieniu Diego".

W tekście napisane jest , że to ten sam Diego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2009 o 18:33, Ezio napisał:

Ale jaja..To może w "piątce" będzie chodziło się gornem?


W sumie bez względu na to , jak się nazywa bohater i czy jest podobny do swojego pierwowzoru czy też nie , mogę grę zaakceptować.Znacznie gorzej we wspomnianym z gamezilla.pl tekście , wygląda sprawa uproszczeń w Arcanii.Jest tam wspomniane , że gra ma być bardziej casualowa.Gothicki i tak nie były zbyt skomplikowane , poziom trudności także nie był przesadzony.Jeżeli ma być prościej , łatwiej i na dodatek zupełnie inaczej niż w poprzednich częściach serii , to naprawdę , przynajmniej w moim przypadku , trudno o optymizm.


--->DiviiJak widzę , zwróciłeś uwagę na to samo , co ja.Oj , niefajnie sie robi wokół tzw Gothic 4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No,musi być cięzko!W końcu wszyscy jesteśmy Hardkorami i Casualom nie ufamy:)
A na serio:Poziom Gothiców to nie była jakaś twierdza nie do obalenia.Owszem łatwo nie było ale jakoś zle też nie.Jeśli Arcania nie wypali,Jowood zostawi serię gothic na pastwę losu i będzie błagać piranhę o powrót.Po to żeby wydać Risena 2.Ech..Jak widać dobre gry się już skończyły.Jedynie 1 i2 są dobre...
Chociaż z drugiej strony - 3 nie była złym RPG ,tylko nie trzymała klimatu.Czwórka będzie podobna i cóż nawet jeśli nie będzie dobrym spadkobiercą, to będzie z niej być może kawał dobrego RPG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież w Risenie bohater wygląda gorzej, tu wygląda jak połączenie księcia Persji z Targonem z Legend: HoG, zawsze to coś. Choć wolałem gdyby wyglądał normalnie, tzn. jak Diego z poprzednich części.Teraz będę myślał że Targon powrócił :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po prostu cała gra, cały projekt serii Gothic idzie teraz w innym kierunku. Ja rozumiem że nowe studio, mają swoje pomysły ale naprawdę Oni psują klimat tej grze, temu światowi który stworzyła Pirania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zagrasz - przekonasz się. Nie dziel skóry na niedźwiedziu, Risen też jest kolorowiutki i słodziutki, gdyby nie zapewnienia dosyć wiarygodnych osób o jakości, bałbym się o nowe dzieło Piranek.
Co jak co, ale jednoznacznie klimatu po screenach i kilkuminutowych filmikach z komentarzem oceniać się nie da i nie powinno próbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W świat wyszła nowa informacja.
Argania: A Gothic Tale ma kosztować 44,45 euro. Na polskie to będzie jakieś 180 zł.
Informacja ta nie jest jeszcze potwierdzona przez producentów ani twórców gry, ale na niemieckich portalach można już ową grę zamówić w tej kwocie.

Taka cena według mnie jest trochę przesadzona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie rozkminiam co jest z tym bohaterem, Diego? Ten Diego, czy inny Diego, z tego artykułu nie rozumiem ;/
Jak ten, to powinien być znacznie starszy...
A jak nie ten, to czemu nie inne imię...
I czemu po prostu nie zostali przy Bezim...

Co do grafiki to ja bym nie przesadzał, nie jest aż tak kolorowa, no może natura - lasy, łąki trochę przy jasne, ale reszta moim zdaniem jest znośna, zawsze można przyciemnić monitor ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do grafiki:
Nic nie możecie jeszcze mówić o grafice - czytaliście beta - test nowego risena? Tam screeny dobre, ale kiedy recenzent grał, powiedział że grafika na jego kompie jest lepsza...
Także musimy czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale czy Wy musicie przykładać uwagę do grafiki? Zamiast o tym porozmawiacie o systemie walki, fabule, czarach, soundtrack''ach. Czy już naprawdę dla Was najważniejsza jest grafika i czy na Waszym ekranie będą full detale?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chłopak powiedział coś na temat grafiki od siebie, a Ty rzucasz się na niego jakby sypnął solą w oczy i jeszcze wrzucasz mu w usta swoje własne fanaberie, o których nawet nie wspomniał. Czasami lepiej wyjść na dwór i się przewietrzyć.
A skoro już tak błysnąłeś, to może zarzucisz coś sensownego, co mogłoby pobudzić do dyskusji o systemie walki, fabule, czarach, soundtrackach i całej reszcie.

->Krzyniu
O imieniu bohatera jak dotąd wiemy z jednego źródła, w dodatku niejednoznacznie to stwierdzono, więc lepiej z dystansem traktować te rewelacje. : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować