Zaloguj się, aby obserwować  
kupczyk11

Ulubione pismo komputerowe

298 postów w tym temacie

CDA, od zakupu szukam teraz ,,ulubionego,, pisma konsolowego i póki co najbardziej podoba mi się PSX Extrime czy jakoś tak ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CD-action. Może i drogie, ale za to zawartość! 148 stron, długie recenzje i fajne pełniaki. I 3,4 tipsomaniaki na rok. Czego chcieć więcej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1.Play(Fajne luzacki teksty,ogolny design pisma,dzial listow prowadzony luzno a nie po chamsku jak to ma miejsce w CDA i przedewszystkim swietna ekipa[chodzi o autorow tekstow])
2.Komputer Świat Gry(Ta sama ekipa co w Playu,texty niestety powazniejsze ale bardzo konkretne)
3CDA(Mimo wszystko lubie poczytac chamskie odpowiedzi smugglera na debilne listy[ale te chamskie odpowiedzi sa czesto na miejscu],Na Luzie,czesto[w sensie ze czesto sa fajne gry] zawartosc plyty)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

imo, nie ma czego czytać na tym pięknym świecie. Oceny pism komputerowych, mają tyle wspólnego z rzeczywistością, co latające, różowe słonie. Większość z nich, jest tworzona dla nastolatków, onanizujących się f\s (flaki na sekundę) i grafiką, którzy stanowią lwią część graczy. Czytałem clicka od 2 numeru, do sierpniowego 2008... Kiedy zauważyłem, że to co łączy tego ,,clicka" z starym Click! to tylko nazwa, a cała reszta - od redakcji, przez recenzje, layout a na listach skończywszy - to zupełnie coś innego.
Ale - jak to powiedział Herr Odyn - Recenzent nic nie zrobi,decyzje mają ci na wyższych stołkach, a komercja rządzi pismem. Idealiści toną w morzu cyferek i ewentualnie w kryzysie...

CDA to w zasadzie to samo, tylko nie zmieniało drastycznie swej ekipy, z wyjątkiem braku paru ludzi. Imo, jest to po prostu reklama\broszurka dodawana do gry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2009 o 22:45, likop2 napisał:

imo, nie ma czego czytać na tym pięknym świecie. Oceny pism komputerowych, mają tyle
wspólnego z rzeczywistością, co latające, różowe słonie. Większość z nich, jest tworzona
dla nastolatków, onanizujących się f\s (flaki na sekundę) i grafiką, którzy stanowią
lwią część graczy. Czytałem clicka od 2 numeru, do sierpniowego 2008... Kiedy zauważyłem,
że to co łączy tego ,,clicka" z starym Click! to tylko nazwa, a cała reszta - od redakcji,
przez recenzje, layout a na listach skończywszy - to zupełnie coś innego.
Ale - jak to powiedział Herr Odyn - Recenzent nic nie zrobi,decyzje mają ci na wyższych
stołkach, a komercja rządzi pismem. Idealiści toną w morzu cyferek i ewentualnie w kryzysie...


racja ;/ click! zszedł na psy według mnie nie wytrzymał konkurencji z CDA na kompach wiec sie rozno platformowy zrobił ale nie dorównał ( co do konsol) Play''owi i wyszło nam gowno

co do CDA protestuje ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to najlepszy jest Click! aczkolwiek bardzo lubię poczytać Cd- Action. Poczytam jeszcze Komputer Świat Gry a czasem Play''a, pozostałych czasopism nie czytam, jakoś mnie nie przekonują :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś tylko Click!, później tylko CD-Action, później Play, później Komputer Świat Gry, później znowu Play, a od 2006 do końca tylko CD-Action :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie the best of jest CD Action. Jeśli zaś chodzi o czasopismo, które traktuje głównie o sprzęcie to zdecydowanie Chip jest jedną z najlepszych gazet tego rodzaju. Ostatnimi czasy zaś kupiłem Next i szczerze powiem, że zawiodłem się. Do gazetki zachęciła mnie cena i kilka fajnych artykułów z okładki ale po otwarciu zawiodłem się na kilku frontach. Po pierwsze płytka, której za nic w świecie nie mogę otworzyć na żadnym komputerze a do tego straszne dźwięki dochodzące z napędu. Po drugie w samej treści gazety znalazłem wieeeeele błędów tekstowych jakich widzieć nie powinienem w piśmie takiego pokroju. Lepiej już skończę. Szkoda czasu na to czasopismo. Jeszcze warty jest polecenia Komputer świat jednak tam często są dosyć bezsensowne artykułu ale to pewnie z racji na to, że ukazuje się on co dwa tygodnie o ile dobrze pamiętam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam 4 czasopisma 1 : CD-action ,Click ,Next , Komputer Świat . Click i Next od niedawna zbieram ;) a CDA mam 52 numery gazet :) trochę tego jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj mam tej makulatury trochę.
Z racji dostępności u mnie, obecnie mam prenumeratę do Nintendo Power, OPM (Official U.S. PlayStation Magazine) i Game Informer. Nie ma to jak papier w ręce.
Internet może i jest nieskończony, ale nie śmierdzi świeżą czcionką. Słowo drukowane ma swój czar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2009 o 11:41, mas1213 napisał:

Mam 4 czasopisma 1 : CD-action ,Click ,Next , Komputer Świat . Click i Next od niedawna
zbieram ;) a CDA mam 52 numery gazet :) trochę tego jest :)

Uuuuuu, jakby Smuggler zobaczył, że nazywasz Cd=A

Spoiler

gazetą

...masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2009 o 11:41, mas1213 napisał:

Mam 4 czasopisma 1 : CD-action ,Click ,Next , Komputer Świat . Click i Next od niedawna
zbieram ;) a CDA mam 52 numery gazet :) trochę tego jest :)



CD-Action to jest czasopismo nie żadna gazeta i jako oddany czytelnik muszę Ci to przypomnieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś kupowałem sporo tej makulatury od KŚG przez Clicka i kończąc na CDA. Ale teraz kupuje tylko CDA ;) A jeśli chodzi o prasę tylko o sprzęcie, programach itp. to kupuje zależnie od artykułów. Nie mam swojego faworyta w tej dziedzinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować