Zaloguj się, aby obserwować  
kupczyk11

Ulubione pismo komputerowe

298 postów w tym temacie

Komputer Świat Ekspert
PC Format
Chip
CD-Action

Hmm, chyba w tej kolejności ;) Tzn takie CDA sporadycznie. Zależnie od numeru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja lubię:
CD - Action
PCFormat
Komputer Świat Ekspert
oczywiście to jest w kolejności dowolno-losowej, chociaż wszystkie z tych pism są dobre
jeden ZONK w tym jest taki że CD - Action jest pismem dla graczy (jak się dumnie nazwali :P), no i testów sprzętu tam się dużo nie zobaczy - dominują tam recenzje, zapowiedzi etc. i dlatego dla zwykłego komputerowca, który niegra CD - Action jest gorsze niż np. PCFormat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1: CD Action vs Click! (jeszcze nie wiem kto wygra). Co roku wybieram nowe czasopismo które będę kupował regularnie jak na razie się nie zdecydowałem.
2: Play (od biedy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc to nie kupuję już takich czasopism regularnie.
Jak jest jakaś ciekawa gierka, ma się te parę złotych, trochę wolnego czasu, to czemu nie?

Ale nie kupuję już dla samych tekstów, zawsze jest pełno recenzji/informacji na necie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o gry to przede wszystkim CD-Action. Reszta to już w sumie tylko dla pełniaków - z tych czasem wybieram Click! (po przemianach), PLAY czy Komputer Świat Gry. Co do programów, często kupuję PC Format.
Ale tak po prawdzie najbardziej ufam recenzjom z gram.pl, tak więc gdyby wydali kiedyś czasopismo to prawdopodobnie by zdetronizowało powyższe magazyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować