Zaloguj się, aby obserwować  
kupczyk11

Ulubione pismo komputerowe

298 postów w tym temacie

Cd-A rządzi! Aha, proszę mi go nie klasyfikowac wiekiem! Mam 12 lat i podoba mi się (bardzo). A czytam go od wieku .... 4 lat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2006 o 18:36, fanfilmu.pl napisał:

> Jeśli można, czemu pytałeś?
Pewnie, że można :) Bo chciałbym wiedzieć więcej o programowaniu.

To zależy na jakim poziomie, czasopisma takie jak SDJ są dobre dopiero od pewnego poziomu zaawansowania a zawarte w nim treści właściwie kierowane są tak powiedzmy od 2 roku studiów informatyki , a szczeólnie do osób zawodowo związanych z programowaniem (tzn. to jest ogólna uwaga, oczywiście jak ktos chce może wcześniej też próbować).
Podobnie jest obecnie z PHPSolution; może jeszcze pierwsze numery (jak było "dodatkiem" Software2.0) to zawierały jakieś tematy wstępne z tego co pamiętam.

Na początek to jednak książki są nieodzowne i praktyka (tzn. nie wiem na jakim ty poziomie oczekujesz tych czasopism, to są takie uwagi do ogółu).

Co do eZinu WARP to archiwalne numery z przed 1-2 lat są do ściągnięcia rok temu mielu przymiarkę do drukowanego, ale wydali tylko jeden od grudnia 2005 wrócili do PCWK jako dodatek na płycie, magazyn jest na prawdę świetnie opracowywany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować