Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

NCsoft uruchamia "prawie" darmową grę online

68 postów w tym temacie

Dnia 30.05.2007 o 15:03, errtime12 napisał:

Hmmmm.... Dziwne ale interfejs jest prawie taki sam a wręcz identyczny jak w titan quest!

Sorka że jeszce raz pisze ale nawet te postacie mają nad głową wszystko to co z titana :D to chyba jakiś plagiat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie narzekacie... NCsoft wydaje coś takiego, bo niektórzy lubią tego typu zabawę. Mówicie, że podobne do Tibi? Tibia też darmowa nie jest, więc lepsza grafa itd. Gra znajdzie napaleńców, co to będą klepać w nią dzień i noc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zwróćmy uwagę, że od ponad roku bez większych problemów można było sobie pograć w betę (za pomocą CD-keyów albo "polecenia" przez już grającego znajomego) :) .

I wygląda na to, że nie cieszy się na świecie jakimś specjalnym uznaniem pośród bardziej doświadczonych graczy. To raczej produkcja dla tych, którzy chcą zacząć swą przygodę z tym gatunkiem, a nie chcą szukać dalej. Bo ja zawsze i każdemu polecam KO :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra prawie mi się podoba i prawie bym już w nie zagrał gdyby zasady były prawie uczciwe a opłata o prawie 3 euro tańsza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obrazke faktycznie wyglada jak z WoWa co mnie troche zniecheca bo jak dla mnie wow jest przereklamowany wole Lineage (wow jest postawiony na jednostke a l2 na grupe przedewszystkim) co do krzyzowki z MU online to nawet + bo w MU tez sie fajnie gralo rozwiazania teoretycznie jak Diablo to tez duzy + bo dibalo lubie a diablo mmo w 3d to raj dla kazdego fana wiec se zassam :] i przetestuje na wlasnej skuze :]";]
PS co do tego Abonamentu jak ktoś chce to takie nijakie mam wrażenie bo z jednej strony będą tak zwani donerzy i darmowi gracze :] ale skoro nie ma PvP to jest to praktycznie bez znaczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podobne do Guild Wars, i troche do Tibii - grasz za darmo ale jesli chcesz cos super to musisz placic (jezeli dobrze zrozumialem). No i mam jeszcze pytanie: czy ta gra ma być produkcją przygodowo-komediowa? no bo jak patrze na lewy dolny róg ekranu (ten diabełek) i na gościa z kusza dwa razy większą od niego, to samo się to nasuwa na mysl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mi się cholernie podoba ;) Odinstalowałem, żeby się zbytnio nie wciągać z uwagi na abonament...:D Ale ten tydzień z grą, który był mi dany...eh :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ta gra wyglada biednie... ale nic dziwnego, jesli mozna ja pobrac za darmo i grac za darmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z darmowych mmorpg polecam 9dragons, dość nietypowa (inny klimat, Azja sztuki walki). Po za tym nie różni się niczym specjalnym - sieka, sieka w drużynie itp. gra dość rozbudowana w pełni darmowa (item mail płatny) narazie jeszcze open beta, oficjalna premiera 07.06.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

LoL niczym Tibia ;-)
Możesz mieć FACC''a ale to sie nie opłaca, to tak jakby demo które ma cię zachęcić do kupna PACC''a ;-)
Nie zagram, czekam na Mythos''a od Flagship studios (jest topic o grze zapraszam do wypowiadania się).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gralem w bete i smialo stwierdzam, ze ta gra to jeden z wiekszych shitow :/
lepiej zeby nie ujzala swiatla dziennego... no ale coz... zawsze trafia sie "jelenie" zeby zaplacic te 4.99$ za tak banalne opcje :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować