Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

World in Conflict - zapowiedź

16 postów w tym temacie

Lucas the Great

Gdzieś pomiędzy planowane recenzje wśliznęła nam się zapowiedź. Mogliśmy ją oczywiście przesunąć na późniejszy termin, ale wstyd byłoby tak potraktować produkcję studia Massive Entertainment, które - podobnie jak Relic - przyzwyczaiło nas już do tego, że swymi dziełami musi zawsze drastycznie podnieść poprzeczkę innym twórcom gier...

Przeczytaj cały tekst "World in Conflict - zapowiedź" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czytałem trochę o tej gierce w CDA. Zapowiada się jako dość dobry RTS, ale nie wiem czy będzie warty kupna.

Ps. Po przeczytaniu tekstu aż mi się zachciało zagrać w WH40k po necie ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra zapowiada sie bardzo interesująco i ma potencjał na to, aby być lepszym RTS''em od CoH (a przecież CoH jest boski) :]
Jest to także kolejny powód, aby wymienić kompa oraz żeby zbierać kasę na nowe gry :]
Będzie sie działo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech.... czemu w zapowiedziach i recenzjach muszą pisaćjak to będzie wyglądało? Ja tu sobie wyobrażam jakie to piękne to musi być, a sprzęt mnie na ziemię sprowadza :p(przynajmniej karta graficzna ;])

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jeden post mój... ;] Ja leciutko potrafię sobie wyobrazić porozumiewanie się AI z graczem. Wystarczy pomyśleć o CS''ie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na grę się bardzo napaliłem i mam nadzieję, że nie zawiodę się :) Jest u mnie na 2 miejscu "Must Have..." zaraz po ET:QW. Byle do premiery!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest to w stu procentach obowiązkowa pozycja dla każdego szanującego się miłośnika RTS''ów.

Ech, aż nabrałem ochoty na ponowne zagłębienie się w otchłań Ground Control. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Autor powinien uważniej sprawdzić informacje dotyczące Larrego Bonda. On nie był współautorem "Polowania na Czerwony Październik", ale "Czerwonego Sztormu". Maczał też w palce przy tworzeniu gry Harpoon. To tyle tytułem złośliwego komentarza ;) Ogólnie zapowiedź bardzo dobra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować