Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

StarCraft 2 nie w tym roku

57 postów w tym temacie

Że tak powiem, "dziwnym nie jest" ;).
W końcu zawsze od oficjalnego ogłoszenia przez Blizzarda prac nad jakimś tytułem do jego wydania mijały przynajmniej 2-3 lata, więc czemu tym razem miałoby być inaczej? Jeśli ktoś był święcie przekonany, że tym razem zaledwie po kilku miesiącach SCII trafi na półki sklepowe, to musi "mieć masło na głowie" ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

heh jakby nie patrzec to za rok bedzie 10 lat od premiery SC wiec byc moze blizard chce zrobic prezent i wyda sc tego samego dnai co wydano sc1 :P jesli nei .. to coz zawsze pozostaje miec na dzieje ze wyjdzie przed 10cio leciem BW :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OMG ^^. A któż by się spodziewał tak poważnej produkcji zrobionej w rok? Spójrzcie na Stalkera, módlcie się aby takiego numeru nie strzelili. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh :) a mi się wydaje że to będzie właśnie maj 2008 :] ... co do utrzymywania w tajemnicy to (od początku) prześwity w Warcraftcie :) (sami deweloperzy pokazali co jest grane :) i wywołanie spekulacji - bo SC2 startował wraz z końcem prac nad W3:FT ), potem oficjalne gadanie, że SC2 nie ma i narazie nie będzie (sciema! samych twórców) ... to jest śmieszne :), przecież jak Blizzard zaprzecza to kurcze co jest "utrzymaniem tajemnicy", a "wprowadzaniem w błąd"?
Ja oficjalnie : nie kupię SC2, a zwłaszcza pre-ordera kolekcjonerskiego! ;] hehe ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no tego to byłem pewien:) Ale spoko dopracują panowie z Blizza gierkę na przyszły rok i jak zwykle okaże się Hiper-mega-uber hitem bijącym rekordy na listach sprzedaży wszędzie:P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodza sluchy ze na poczatek chinskiego roku czy cos takiego ;-p Nie wiem ale wiem ze gra bedzie swietna -malo powiedziane ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja stawiama na 28 marca 2008 :P Czyli 10-lecie Starcrafta. Po trailerach widać, że ogólnie sam silnik gry, wygląd jednostek itd jest gotowy, więc pewnie teraz wszystko szlifują tak aby było bez bugów, zbalansowane i grywalne :) Z resztą, Blizzard już zaczął prace nad drugim dodatkiem do WoWa, więc na pewno dwóch gier na raz od podstaw by nie tworzyli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż, najwyraźnie SC2 wyjdzie na święta, ale nie te...

No i też faktycznie mieli farta, skoro nic nie wyciekło. Oj, chyba musieli strasznie zastraszyć programistów. Musiało być dla nich trudne tak nie chwalić się na około, nad czym pracują...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować