Zaloguj się, aby obserwować  
Rexaw

Sklep Cenega

1920 postów w tym temacie

Dnia 18.02.2008 o 15:41, heyboy napisał:

> bla bla


Oj, źle działasz.
Ja już kilka razy zawiodłem się na mailach i z doświadczenia wiem, że o wiele lepiej jest zadzwonić. Wtedy przestawisz im jasno sytuację, a oni zrobią to co trzeba. Ja też miałem problem z paczką, bo o mojej "zapomnieli wysłać", ale w zamian za to dostałem gratis w postaci książki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2008 o 14:24, Gol Galad napisał:

I dlatego zamiast kupować gry Cenegi ze sklepu Cenegi lepiej:
1. Wybrać się do sklepu po daną grę.
2. Poczekać, aż gram.pl będzie sprzedawać gry Cenegi.
3. Kupić w wirtusie czy ultimie.
4. Zrezygnować z wszelkiej nadziei na to, że w końcu ci wyślą......


Tyle tylko, że np. ja kupowałem kolekcjonerkę Hitmana, której nie ma w wirtusie a w ultimie kosztuje prawie dwa razy więcej niż w sklepie Cenegi. Pozatym zaufałem "zamówienia złożone do godz. 13 realizujemy tego samego dnia"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, realizują do 13, w niedziele zamówiłem, jest poniedziałek 16 i status zamówienia potwierdzone. Czekam do środy jak nie wyślą to dzwonie i żądam rekompensaty w postaci jakiegoś gratisu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I co dostałeś wczoraj, u mnie jest status "Przyjęte do realizacji",ale jak dziś nie wyślą to jutro zadzwonie i domagam się gratisu, jak nie zdążają z wysyłkami to o co piszą, że do 13 jak się zamówi to tego samego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2008 o 12:41, Zagul napisał:

I co dostałeś wczoraj, u mnie jest status "Przyjęte do realizacji",ale jak dziś nie wyślą
to jutro zadzwonie i domagam się gratisu, jak nie zdążają z wysyłkami to o co piszą,
że do 13 jak się zamówi to tego samego dnia.


Ja mam dalej potwierdzone. Właśnie zamierzam mejla napisać i zastanawiam się nad trafnym doborem słownictwa, tzn. zbesztać, ale bez niecenzuralnych określeń :D Bo to już nie jest niewywiązywanie się z umowy, ale najzwyczajniejsze w świecie oszustwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest przyjete do realizacji, ale jak jutro nie wyślą to też przestane być miły, a tobie co powiedzieli, że jaki dodatek ci dadzą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2008 o 20:39, Zagul napisał:

U mnie jest przyjete do realizacji, ale jak jutro nie wyślą to też przestane być miły,
a tobie co powiedzieli, że jaki dodatek ci dadzą?


Koleś napisał, że jakiś gratis. Znając życie będzie to pewnie jakaś badziewna gierka, która wyląduje w kącie. Chociaż chciałbym się mile rozczarować. Pożyjemy, zobaczymy co to będzie.
Mejl już poszedł. Ciekawe kiedy odpowiedzą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2008 o 20:58, heyboy napisał:

> U mnie jest przyjete do realizacji, ale jak jutro nie wyślą to też przestane być
miły,
> a tobie co powiedzieli, że jaki dodatek ci dadzą?

Koleś napisał, że jakiś gratis. Znając życie będzie to pewnie jakaś badziewna gierka,
która wyląduje w kącie. Chociaż chciałbym się mile rozczarować. Pożyjemy, zobaczymy co
to będzie.
Mejl już poszedł. Ciekawe kiedy odpowiedzą...


Kolega też miał podobną sytuację, a jako gratis dostał Starship Troopers. Więc całkiem nieźle.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze powiedziawszy to jest chyba ostatni raz kiedy kupuję coś w sklepie Cenegi. Takiej amatorszczyzny, nie przestrzegania zasad i braku szacunku do klienta nie widziałem jeszcze nigdy.
Odradzam kupowania w tym sklepie czegokolwiek. Oszuści... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2008 o 19:50, heyboy napisał:

Szczerze powiedziawszy to jest chyba ostatni raz kiedy kupuję coś w sklepie Cenegi. Takiej
amatorszczyzny, nie przestrzegania zasad i braku szacunku do klienta nie widziałem jeszcze
nigdy.
Odradzam kupowania w tym sklepie czegokolwiek. Oszuści... :/

Mi już dziś wysłali, a jeżeli oni ponoszą winę, to powinni ci wynagrodzić to zwlekanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem problem też bo mi wysyłali długo grę, jak się okazało problem był u mnie, a dokładniej adres podałem zły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie dziś ponoć wyślą po interwencji telefonicznej dzisiejszej :/

Rozmowa:
ja: dzień dobry. Chciałbym się dowiedzieć - czemu moja przesyłka nie została jeszcze wysłana? Zamawiałem 12. Numer zamówienia ****.
gość od Cenegi: No nie wiem, ale dzisiaj będę nadawał kuriera to mogę panu wysłać, na jutro będzie
ja: dobrze. Mam nadzieję, że będzie. Dziękuję.
gość od Cenegi: Do usłyszenia.

To co oni mi łaskę robią, że to chcą wysłać? To jest ich ****** (tu powinien być epitet, ale żaden cenzuralny mi nie przyszedł do głowy) obowiązek. Tylko moja wrodzona kultura osobista powstrzymała mnie od zbluzgania tego kolesia.

Więc odradzam wszelakie kupno czegokolwiek w sklepie Cenegi. Wstyd, hańba i absolutny brak kompetencji ludzi tam pracujących. Koniec i kropka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2008 o 15:27, Zagul napisał:

A ja przed chwilą odebrałem przesyłkę.


To gratuluję w takim razie. Ja niestety sobie jeszcze poczekam. Mam nadzieję, że do jutra tylko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2008 o 15:57, heyboy napisał:

> A ja przed chwilą odebrałem przesyłkę.

To gratuluję w takim razie. Ja niestety sobie jeszcze poczekam. Mam nadzieję, że do jutra
tylko...

Jak dostaniesz to napisz czym ci wynagrodzili tą zwłoke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CZyli z tego co tu przeczytałem Cenega ma problem z dostarczaniem przesyłek?A czy oddział GLS[tak sie kurier nazywa] jest w waszych miastach?CZy jeżli np. ktoś mieszka troche dalej to przesyłki tak długo dochodzą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2008 o 12:56, zajacisko napisał:

Witam! Czy można e-mailowo prosić o anulowanie zamówienia?

O ile ci jeszcze nie wysłali - tak. :P
Sam raz to musiałem zrobić i podziałało. Ku dziwu - z prawie natychmiastowym skutkiem. O_o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CZeśc mam pytanie[zadawałem je kikakrotnie lae nie otrzymałem jasnej odp] zamówiłem AC w Cenedze a jak wiecie od kilku dni jest także do zamówienia na gram.pl i tu moje pytanie:Czy lepiej zostać przy Cenedze[chodzi mi o szybkosc kuriera] czy przejsc na gram.pl[DPD].Który z kurierów "lepiej" wykonuje swoje "zadania"?Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować