Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sam Fisher podwójnym agentem oficjalnie!

21 postów w tym temacie

Oooo to widzę że SC4 zapowiada się z dosyć interesującą fabuła. Jestem tylko ciekaw kiedy wyjdzie, za ile i czy mi ruszy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domek

Ostatnie doniesienia dotyczące fabuły i tytułu czwartej części Splinter Cella okazały się prawdziwe! Splinter Cell: Double Agent postawi więc Sama Fishera w sytuacji podwójnego agenta, pod przykrywką infiltrującego siatkę przestępczą.

Przeczytaj cały tekst "Sam Fisher podwójnym agentem oficjalnie!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dosyć interesującą fabułe to sie ma w książkach ;).

Ale jak na gre może być ciekawie. Tym bardziej, że ostatnio Splinter Celle mają tendencję do miażdżenia konkurencji w kategoriach wyświetlanej grafiki, animacji i tym podobnych bajerów. Nie wspominając nawet, że wspaniale sie w nie gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nieno, fabuła występuje nie tylko w książkach. Popatrz chociażby na fabuły wielu gier, zwłaszcza RPG i pokrewnych stylów. Nie twierdzę, że nie masz w pełni racji, ale częsciowo się nie zgadzam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaraz, zaraz... Co tak ostatnio CD Projekt informuje o Splinter Cell? Czyżby zamiwerzali zostać dystrybutorem tej gry w wersji na PC i konsole? Miejmy nadzieje, ze tak. I dobrze by bylo gdyby wydali jeszcze poprzednie części SC od 1 do 3, doczekalibyśmy się porządnej polskiej wersji językowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mniemam, iż później fabuła się pokomplikuje i Sam sostanie zmuszony do działania przeciwko swojemu prawdziwemu pracodawcy, może dadzą nawet dwa zakończenia, w zależności, czy się zgodzi to zrobić, czy też będzie się ryzykowało i odmówimy, przeyznając się do tego, jakim agentem jesteśmy. W tym pierwszym wypadku byćmoże będzie można później zmienić strony.

Taka fabuła byłaby może rozbudowana, ale przewidywalna.

I żeby nie było nieporozumień i żebym, nie zapoczątkował jakiejś oplotki - tą historię wymyśliłem ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2005 o 21:58, BajteK_ napisał:

Znajac poprzednie czesci Splinter Cella to 4 tez powinna byc dobra. Trzeba miec taka nadzieje.

Znając poprzednie części ta powinna być równie doskonała jak poprzednie... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2005 o 21:00, prabab napisał:

Dosyć interesującą fabułe to sie ma w książkach ;).


Fakt. Ale zagraj w Snake Eatera. :) Miażdży niejedną (fabularnie znakomitą) książkę. ;)

.........

Łee, a ja już miałem nadzieję, że wujek Sam będzie prawdziwym Badguy''em. :P Ino zwykły pozer. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2005 o 15:11, Mam coś na nosie napisał:

"Jestem tylko ciekaw kiedy wyjdzie, za ile i czy mi ruszy :P"

Ja sie akurat o wymagania nie martwie. Na PS2 na pewno sie nie przytnie.

Ale zarazem będzie wyglądać nieinteresująco ;).

Osobiście grałem w Chaos Theory na PS2 i PC i jest to w sumie zupełnie to samo, gdyby nie to że na PC grafika po prostu miażdży i masakruje wszystko w okolicy, a na PS2 wygląda tak jak poprzednia część ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować