Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Koci problem rozwiązany

54 postów w tym temacie

Skoro mają takie zaawansowane algorytmy że Software potrafi rozróżnić, czy bezsensowne śmieci są wpisywane przez totalnie znudzonego życiem użytkownika czy kota to niech wymyślą wykrywacz debili :-] Bardzo by się przydał ;-]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zastanawiam się czy zamiast wydawać 20 dolców na beznadziejny program nie lepiej zasunąć półkę z klawiaturą
ale jeśli ktoś nie ma co zrobić z pieniędzmi........................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, mojego jakoś oduczyłem tego ;) Jak tylko warknę (bah, jak tylko na niego spojrzę), to od razu zeskakuje z biurka z takim krótkim miauknięciem :P Szkoda, że nie wymyślili jeszcze czegoś na koty lubiące spać na rozgrzanych do czerwoności w lecie komputerach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój kot na szczęście z daleka omija klawiaturę, ale pomysł ciekawy. Tylko co, jeśli kot będzie np. polował na coś i po klawiaturze zacznie skakać? A jeśli algorytm tego nie przewiduje?

;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe, fajnie ale nie mam kota :D
Za to już raz moja sister wylała mi (mojego !) browara na klawiaturę. Trzeba było zakupić nową ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tekst jak i program bardzo sympatyczny - przez cały czas czytania tego tekstu miałem rogala na twarzy... aż do momentu gdy zobaczyłem cenę... OMG :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A propos, przydałby mi się taki program, który blokowałby klawę jak siostra wchodzi na kompa. xD
Hehehe. xD Co chyba niezły pomysł. ;-) Ustawiało by się szybkość klikania siostry i program automatycznie blokowałby jakby pisało się zbyt wolno. :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować