Zaloguj się, aby obserwować  
Vaksinar

Black & White i Black & White II

452 postów w tym temacie

Dnia 01.08.2007 o 08:05, Basajew napisał:

PS gdzie teraz i za ile można kupić B&W1?


Można kupić w za 48.90 zł nie pamiętam w jakim sklepie.

A znasz odpowiedź na moje pytanie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś było w jakiejś gazecie, komputer świat gry bodajże... tam poszukaj. A jak nie to z kąd byś nie ściągnął to i tak chyba będzie legalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam mały problem (a właściwie duży). Właśnie zainstalowałem nowiutkiego, orginalnego Black & White''a, próbuje uruchomić, wyskakuje mi takie okienko jak zawsze przy uruchamianiu jest, i kończy uruchamianie. Na pudełku piszę że nie działa na XP, ale mój kolega grał na XPeku i mu śmigała. Co można zrobić żeby na XP działał?? Wymagania mam na pewno wystarczające.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co się stało z moim dozownikiem cudów jak wieśniacy sami z siebie dobudowali do niego tak jakby drugą podkładkę na cud???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2007 o 11:03, Lak5 napisał:

>
Możliwe jest to że ty masz SP 2 a on nie :/ Też taki problem miałem :(



A co to to SP 2??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2007 o 11:49, Matizk12 napisał:

> >
> Możliwe jest to że ty masz SP 2 a on nie :/ Też taki problem miałem :(
A co to to SP 2??



Service Pack 2-dodatek do systemu windows zawierający uaktualnienia,poprawki itd itp.Co do tematu,w dwójce jak gram mam pełno dzieci,ale one wogule nie rosną i nie mam mężczyzn na stworzenie armi.Jest jakis sposob aby przyspieszyc wzrost dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2007 o 15:45, Frutek2 napisał:

mam problem z B&W 1 bo gdy zawsze misię komp zawiesi albo produ zabraknie to musze gre instalować
od nowa


Myślę że po prostu uszkadza się coś w rejestrze i musisz od nowa instalować a jaki masz komputer , jeśli dobry na tą grę to polecam zainstalowanie patcha 1.20 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skąd mam śćiągnąć nowe chowance do black & white 1 mam już goryla, konia, mandryla ileoparda i niewiem skąd wziąść nosorozca i ogra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2007 o 13:46, Frutek2 napisał:

Skąd mam śćiągnąć nowe chowance do black & white 1 mam już goryla, konia, mandryla ileoparda
i niewiem skąd wziąść nosorozca i ogra


Nosorożca możesz mieć tylko w dodatku "Wyspa chowańców", ogra nigdzie nie ściągniesz. No chyba, że tak bardzo Ci zależy to ściągnij sobie programik Kong i za jego pomocą zamień sobie chowańca na ogra. Tylko uwaga, ten ów stwór nie był przystosowany do gry i praktycznie nie da się nim grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2007 o 16:10, Losior napisał:

Czy jest taka opcja że w przyszłości gra Black & White wyjdzie w Extra Klasyka lub czymś podobnym
po promocyjnej cenie?

CDP nie zajmuje się tom grą popatrz na stronie EA , ale teraz jest duża promocja i to w sklepie gram.pl :P - http://www.gram.pl/sk2_8QPhJ,7_Black_White.html , nie wiem czy teraz jest ta promocja ze kupujesz jedną gre a druga za złotówkę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować