Zaloguj się, aby obserwować  
Vaksinar

Black & White i Black & White II

452 postów w tym temacie

Dnia 15.01.2007 o 17:36, Mat.W napisał:

> Hm ... mam zamiar kupić drugą część (50zł w empiku - prawie jak za darmo)
No tak,prawie jak za darmo,tylko,że u niektórych osób twoje prawie jak za darmo to w zasadzie
średnia sumka,co nie


To niepotrzebne polemizowanie, nie wnoszące nic do dyskusji, po za tym, dla niektórych sporą sumką może być nawet 20 zł ... I tak można dyskutować bez końca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. B&W 2 jest grą bardzo dobrą, która mi się podoba. No, a teraz pytanko. Co zrobić z potworem w jaskiniach(kopalniach), w bodajże 5 czy 6 misji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

(...)
musisz wysłać oddział żołnierzy nie za mały bo ucieknie 20 osób wystarczy
jak chcesz mieć dużą armie to wysili duży odział bo po tej misji oddział automatycznie awansuje

pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Lub wrzuć do jaskini chorą krowe (w pobliżu będzie wieśniak co marudzić będzie, że mu bydło zachorowało, może jedną krówkę poświęcić właśnie dla tej misji, a resztę uleczyć).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2007 o 20:17, Gawełek napisał:


Lub wrzuć do jaskini chorą krowe (w pobliżu będzie wieśniak co marudzić będzie, że mu bydło
zachorowało, może jedną krówkę poświęcić właśnie dla tej misji, a resztę uleczyć).

(odp również na bakubartek)
Dzięki, za pomoc i mam jeszcze jedno pytanko, co zrobić, aby chowaniec rósł ponieważ mi się zatrzymał na 11 poziomie wzrostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2007 o 20:22, stanlee napisał:

Dzięki, za pomoc i mam jeszcze jedno pytanko, co zrobić, aby chowaniec rósł ponieważ mi się
zatrzymał na 11 poziomie wzrostu.


Chowaniec nigdy nie przestaje rosnąć. Najwyraźniej zwierz Twój już osiągnął maksymalny wzrost, albo za mało grasz i dlatego nie widzisz aby rósł. A poza tym 11 poziom...to chyba jego wiek, a nie poziom xP. Wzrost jest ukazywany w %. I z tego co pamiętam w drugiej części gry chowaniec baaaardzo szybko dorasta do 100%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2007 o 22:06, Andrzej Tytan napisał:

o co chodzi w b&w warto tą gre kupić


Gra ta jest, prawie typowym RTS można budować różnorakie budowle, które to poprawiają status życia mieszkańców twej osady na danej mapie i podnoszą twój stastus w krainie przez co zwiększa się twoje terytorium.Zbiera sie 3 surowce drewno, rudę i żywność. Gre tą wyróznia od innych RTSów 1 rzecz. Jest to chowaniec znaczy się stwór wybrany z pośród czterech zwierząt(lew,małpa,wilk i krowa), którym się opiekujesz jako Bóg. Możesz go nauczyc różnych czynności takich jak np: podlewanie pól uprawnych, walka z wojskami wroga czy nawet w jaki miejscu ma załatwiać swoje potrzeby fizjologiczne. Ja osobiście wole B&W2, lecz inni wolą 1. Ja oceniam tutaj 2 więc jak dla mnie gra na 8+/10. Minus to troche mało rozbudowany aspekt militarny tzn. 2 typy oddziałów(miecznicy i łucznicy) i 1 typ maszyny oblężniczej(katapulta).Ogólnie gre polecam, a aktualnie nie jest droga 50zł w Empiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra jak Gra.... Nie spodziewałam sie takiej kompletnej porazki... to nie jest to co jedynka....Gra o mało charakterystycznym toku zbyt prosta,banalna,mozna ja przejsc za pomoca Samego chowańca,cena rózna... kupiłam z czystego wrecz uwielbienia do tej Gry zawiodłam sie bardzo... Przeszłam w krótkim czasie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No druga część zdecydowanie różni się od pierwszej ... Nie skupia się tak bardzo na chwańcu, co bardzo mi się podobało w pierwszej części .. Można było tatuować swojego chowańca, miał swoją grotę itp. W B&W 2 już jest bardzo wiele strategi. No i jeszcze możemy dysponować wojskiem.
A teraz mam pytanko :P W 6 misji jest zadanie, które polega na znalezieniu 7 samurajów, wiecie może gdzie każdy się znajduje ?? Ja znalazłem 6 i bodajże, nie mam samuraja koloru czerwonego .. Czy ktos wie, gdzie się znajduje ?? :>
I jeszcze jedno pytanko, do kolejnego zadania :P Gdzie znajduje się 3 krąg w zadaniu z archeologami ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam taki mały problem znalazłem to na necie i boje sie zastosować.
Dotyczy to zmiany chowańca.

"Są jeszcze inne chowańce jak tygrys, małpa i krowa.Można je zdobyć za wykonywanie zadań na poszczególnych planszach. Na pierwzej planszy można zdobyć owce-z przyniesienie 9 owiec farmerowi. Na drugiej zebre- musisz umieścić w kręgu życia wilka, palący się kamień i odchody twego chowańca, musisz ochronić to tarczą fizyczną. Na trzeciej wyspie zdodędiesz goryl- jeśli zaniesiesz jednej kobiecie która odmładza ludzi, dziecko. Czwarta wyspa, żółw- pomóz chłopcowi złapać ryby w sieć i wilk-doprowadź kobiete do chorego brata który jest w wiosce azteków. W piątej planszy jest najwięcej chowańców do zdobycia. Lew-doprowadź ślepego wilka do owcy by mógł się najeść. Niedżwież polarny- będziesz go miał jeśli pomogłeś marynarzom zbudować łódź na pierwszej planszy, teraz na piątej planszy poszukaj wrak na brzegu wypy. Niedźwiedź brunatny-mósisz posprzątać odchody z lasu".

Czy jeżeli to zastosuje to będe miał pare chowańców czy ten pierwszy zniknie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2007 o 17:27, Arti 101 napisał:

Czy jeżeli to zastosuje to będe miał pare chowańców czy ten pierwszy zniknie???

Z tego co wiem można mieć tylko jednego chowańca (a szkoda).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2007 o 19:34, Luk Zombi napisał:

Co do B&W 1 mam pytanie przez które spać nie mogę - jest jakaś możliwość usunięcia blizn z
chowańca??, słyszałem że jest jakaś sztuczka co umożliwia to.


Znikną one same po jakimś czasie.
Jeżeli chcesz aby to sie stało szybciej to żucaj na chowańca cud leczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

!!!UWAGA!!!
Pytanko: Jak sie pozbyć "IDOLA"?bo trace przez niego wiare próbowałem już cudu kuli ognia i cudu błyskawicy.
Nawet nawalałem go kamieniami i nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Idola??? Nie kumam, ale jeżeli chodzi Ci o chowańca, to nie da się go zabić. Jest on nieodłączną częścią gry. Po prostu zrób go na dobrego i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować