Zaloguj się, aby obserwować  
Vidmol

GOTHIC 2- Tajemnice

372 postów w tym temacie

Dnia 16.02.2006 o 11:55, cybek21 napisał:

oraz za farma Onara znajduje się w głębi lasu stara krypta (bez odpowiedniego wyposarzenia
i wysokich
umiejętności nie wchodźcię tam ;) ) za tą skrypta jest grób z podpisem krasnolud rok śmierci
(3XXXXX - 2xxxxxx)
czy coś takego ;)

Ta krypta jest jednym z najbardziej tajemniczych miejsc.Z początku myślałem że jest powiązana z jakimś zadaniem dal innej postaci niż paladyn ale tak nie jest.Swoją drogą nawet w 5 rozdziale mozna mieć tam problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2006 o 13:47, Darkstar181 napisał:


> oraz za farma Onara znajduje się w głębi lasu stara krypta (bez odpowiedniego wyposarzenia

> i wysokich
> umiejętności nie wchodźcię tam ;) ) za tą skrypta jest grób z podpisem krasnolud rok
śmierci
> (3XXXXX - 2xxxxxx)
> czy coś takego ;)
Ta krypta jest jednym z najbardziej tajemniczych miejsc.Z początku myślałem że jest powiązana
z jakimś zadaniem dal innej postaci niż paladyn ale tak nie jest.Swoją drogą nawet w 5 rozdziale
mozna mieć tam problemy.

Byłem tam i miałem problemy to fakt ale darady pokonac tych strażników
Byłem paladynem na 25 poziomie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie mialem problemu.Mialem 27 najlepsza zbroje pala,Gniew Inosa i odpowiednia sile:P.Wszedlem i wyciolem te slabe potwory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2005 o 10:49, janusz82 napisał:

ja mam takie pytanie? mianowicie gdy wracam z koloni górniczej to przy wyjściowej bramie czeka
na mnie jakaś zjawa w czarnym płaszczu i mówi mi ze ponise kare za okradanie kapliczek czego
nie robiłem a potem zaczyna mnie gonić. potem w innych miejscach także pojwia sie ta postac
i jest to samo. czy to jest normalne albo to jest jakis błąd gry?



To nie jest bląd.To są słudzy Beliara.Chcą cię zabic. Po prostu ich zabijaj,nic prostrzego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2005 o 12:04, Raylin napisał:

> aha a najlepsza zbroje paladyna mozna znalesc w klasztorze (...)

Przecież to nie jest żadna tajemnica, znalezienie tej zbroi to normalna rzecz jeśli jest się
paladynem i przechodzi główny wątek. Przepis na runę jest w ukrytej bibliotece klasztoru, tam
gdzie są też Łzy Innosa; runę robisz w wieży Xardasa.



Nie trzeba jej robic u Xardasa.Ale z reszta masz 100% racje.Łzy Inosa to super żecz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to przydatną dałeś odpowiedź ;]

Zwłaszcza, że pytanie sprzed wigilii zeszłego roku, a do tego jeszcze z odpowiedzią z tego samego dnia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2006 o 21:44, Natha`nael napisał:

mam takie małe pytanko odnośnie pewnych miejsc :] przeszedłem g2 i pogrywam teraz w noc kruka
i myslałem, że coś za pierwszym razem przeoczyłem ale i za drugim razem nie wiem jak:
- otworzyc skrzynię w jaskini pod mostem przy drodze z miasta do gospody
- otworzyć krate w jaskini gdzie jest takie coś jakby na kształt kołowrotu niedaleko kamiennego
kręgu gdzie w NK można znaleźć część ornamentu
- i nie jestem pewnien czy ta lokacja była w podstawie, ale znalazłem teraz jaskinię gdzie
sa takie duże posągi paladynów, niedaleko jaskini czrnego trolla, po drugiej stronie mostu..
i tam też jest skrzynia do której potrzeba klucz...

to chyba tyle;] wdzięczny bym był za jakąś podpowiedź ;]



Ta jaskinia z posągami paladynów to nic innego jak część testu maga.Zabija się tam ostatniego uczestnika testu (oprucz siebie).Ze skrzyni zabiera się rune (pustą) i wraca do klasztoru.Aby otworzyc skrzynie trzeba miec klucz od magów (dostaje sie go).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2006 o 19:24, zax92 napisał:

Ja tam nie mialem problemu.Mialem 27 najlepsza zbroje pala,Gniew Inosa i odpowiednia sile:P.Wszedlem
i wyciolem te slabe potwory.

Z masz gre z nocą kruka czy bez?

A po za tym problemow faktycznie nie ma ale bedziesz twardzielem jeśli zostaniesz na głownym korytarzu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siema.
Gram pierwszy raz w Gothic''a 2 i mam problem, nie moge znaleść Pecka znajduje sie on podobno w burdelu. Gdzie jest ten burdel?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2006 o 22:56, Fr4t3r napisał:

Siema.
Gram pierwszy raz w Gothic''a 2 i mam problem, nie moge znaleść Pecka znajduje sie on podobno
w burdelu. Gdzie jest ten burdel?

W porcie niedaleko ćwiczących paladynów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2006 o 22:56, Fr4t3r napisał:

Siema.
Gram pierwszy raz w Gothic''a 2 i mam problem, nie moge znaleść Pecka znajduje sie on podobno
w burdelu. Gdzie jest ten burdel?

Przy wejściu do Czerwonej latarni (tak nazywa się ten budynek gdzie znajduje się Peck) powinien zaczepić cię koleś. W środku jest Bromor, a na piętrze znajduje się właśnie Peck.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2006 o 19:24, zax92 napisał:

Ja tam nie mialem problemu.Mialem 27 najlepsza zbroje pala,Gniew Inosa i odpowiednia sile:P.Wszedlem
i wyciolem te slabe potwory.

Gdzie mogę znależć gniew innosa, bo to moja ulubiona broń z gothica 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2006 o 15:26, capral napisał:

> Ja tam nie mialem problemu.Mialem 27 najlepsza zbroje pala,Gniew Inosa i odpowiednia sile:P.Wszedlem

> i wyciolem te slabe potwory.
Gdzie mogę znależć gniew innosa, bo to moja ulubiona broń z gothica 1

Z tego co pamiętam tą broń się tworzy przy użyciu łez innosa. Ale mogę się mylić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2006 o 15:29, szerszeń45 napisał:

A Gniew Innosa jest lepszy od Uriziela czy nie? NIe pamiętam tej broni z Gothica I


hee gniew innosa ma Gomez w G1 wiec tu jets chaczyk ale lepszy jest Uirizel .. no itylko nim pokonasz ostatniego szamana i Apokaliptycznych strazników

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszce jeden problem nie moge znaleść goscia z którym mam pogadać w sprawie paczki z ziołem, powinien sie on znajdować przed burdelem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2006 o 18:53, Fr4t3r napisał:

Mam jeszce jeden problem nie moge znaleść goscia z którym mam pogadać w sprawie paczki z ziołem,
powinien sie on znajdować przed burdelem.


hmm jakiej paczki?? jezeli chodzi o paczke to jest ona w magazynie z takim straznikiem(musisz go zabic)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować