Zaloguj się, aby obserwować  
awesome

Chipsy - temat ogólny

2258 postów w tym temacie

Dnia 06.06.2007 o 15:49, OloMax napisał:

Importuje, czyli jak jestem w Uk (mój wujek tam mieszka) to przywoze sobie kilka paczek do
PL(zazwyczaj 50% znika w samolocie) razem z innymi wspaniałymi wyrobami Szkotów np.: Lilt (taka
orenżadka a la Fanta tylko mniej slodka i lepsza), irn bru [jak oni to wymawiają(też orenżadka,
bardzo tania, taki smak wiejskiej orenżady w której butelka stanowiła 40% ceny; taki powrot
do dziecinstwa) no i te Walkersy krewetkowe smakują trochę jakbyś zamoczył zwykłe ziemniaczanki
w wienegrecie i dodał trochę E356;) ambitny smak dlatego dobrze ze nie ma ich w Polsce bo by
mi szybko zbrzydły.



Ah, to wszystko działa mi zbytnio na wyobraźnię i kubełki smakowe :)
A ja jeszcze dziś chipsów nie jadłem :( Muszę sobie kupić.
Polecam crunchips pizza i kebab

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Sosik do naczosów rzadko się spotyka, ale u mnie w Poznaniu w Lewiatanie go można kupić, ale na to samo wychodzi jak się kupi sos do pikantny spagetti z papryczką i czymś tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja dzis wchrupalem kolejna porcje chipsow. Tym razem Top Chipsy bekonowe wielka paka za 2zl. Nawet dobre, cieniutkie i chrupiace a co najzwazniejsze porzadnie naprzyprawione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2007 o 23:48, mick... napisał:

A ja dzis wchrupalem kolejna porcje chipsow. Tym razem Top Chipsy bekonowe wielka paka za 2zl.
Nawet dobre, cieniutkie i chrupiace a co najzwazniejsze porzadnie naprzyprawione.


A propos bekonowych - ja dziś jadłem Chio Taccos bekonowe i nie polecam. Zbyt twarde chrupki i smak gorszy niż inne bekonowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2007 o 19:48, wadik12 napisał:

W jakim sklepie można kupić wspomniany wcześniej sosik do chipsów? ?



Sieć sklepów E Leclerc.

A ja dziś sobie zjadłem tak jak kolega też tu widzę chipsy TOP z biedronki. Naprawdę dobre za ca 1.99zł całe 170g to bardzo dobra cena. Tylko pić się chce, ale same chipsy dobre mimo iż baaaardzo tanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja dziś zjadłem Crunchipsy o smaku Świeżej(?) Cebulki i oznajmiam, iż smakują tak samo jak Lays''y Zielona Cebulka (może mają trochę delikatniejszy smak, ale to tylko troszeczkę).

Przypomniałem sobie, że w podstawówce w szóstej klasie codziennie kupowaliśmy sobie zestaw za 2zł - Cherry Coke za 1,30 + małe Stary Serowo-Cebulowe za 0,70 zł:). To jest naprawdę świetny smak, a dawno go nie jadłem. Muszę sobie go odświeżyć;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2007 o 23:34, ak.47 napisał:

A ja dziś zjadłem Crunchipsy o smaku Świeżej(?) Cebulki i oznajmiam, iż smakują tak samo jak
Lays''y Zielona Cebulka (może mają trochę delikatniejszy smak, ale to tylko troszeczkę).

Przypomniałem sobie, że w podstawówce w szóstej klasie codziennie kupowaliśmy sobie zestaw
za 2zł - Cherry Coke za 1,30 + małe Stary Serowo-Cebulowe za 0,70 zł:). To jest naprawdę świetny
smak, a dawno go nie jadłem. Muszę sobie go odświeżyć;).



A ja ci polecam chipsy ze słowacji są naprawde pyszne :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2007 o 23:34, ak.47 napisał:

A ja dziś zjadłem Crunchipsy o smaku Świeżej(?) Cebulki i oznajmiam, iż smakują tak samo jak
Lays''y Zielona Cebulka (może mają trochę delikatniejszy smak, ale to tylko troszeczkę).

Przypomniałem sobie, że w podstawówce w szóstej klasie codziennie kupowaliśmy sobie zestaw
za 2zł - Cherry Coke za 1,30 + małe Stary Serowo-Cebulowe za 0,70 zł:). To jest naprawdę świetny
smak, a dawno go nie jadłem. Muszę sobie go odświeżyć;).



A ja ci polecam chipsy ze słowacji są naprawde pyszne :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2007 o 23:34, ak.47 napisał:

A ja dziś zjadłem Crunchipsy o smaku Świeżej(?) Cebulki i oznajmiam, iż smakują tak samo jak
Lays''y Zielona Cebulka (może mają trochę delikatniejszy smak, ale to tylko troszeczkę).

Przypomniałem sobie, że w podstawówce w szóstej klasie codziennie kupowaliśmy sobie zestaw
za 2zł - Cherry Coke za 1,30 + małe Stary Serowo-Cebulowe za 0,70 zł:). To jest naprawdę świetny
smak, a dawno go nie jadłem. Muszę sobie go odświeżyć;).



A ja ci polecam chipsy ze słowacji są naprawde pyszne :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja tam od roku nie jem zbyt durzo chipsów. Wcześniej to jadłem chyba co drugi dzień. Teraz to jem chrupki jak Chetos czy Mr. Snaki. Jak jem chipsy to laysy solone, cebylowe i te takie grubo krojeone niebieskie i zielone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2007 o 12:07, czarek.k napisał:

ja tam od roku nie jem zbyt durzo chipsów. Wcześniej to jadłem chyba co drugi dzień. Teraz
to jem chrupki jak Chetos czy Mr. Snaki. Jak jem chipsy to laysy solone, cebylowe i te takie
grubo krojeone niebieskie i zielone.

przepraszam, nie zielone tylko czerwone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście żadko jadam chipsy, ale mam kumpla w klasie co je 10 paczek dziennie od I klasy, a jest teraz w VI kl.
Wątroba w III gimnazjum tego nie wytrzyma, ale co tam wątroba ile kasy on na to wydał. Jak by to przeliczyć to pewnie na nowy PC by starczyło. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2007 o 12:41, xbit71 napisał:

Ja bardzo lubię takie chipsy z Biedronki, o smaku cebulowym. ;)
Są za 2 zł, ogromna paka, a ich smak jest niesamowity! :]]


No z biedronki są wyśmienite :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2007 o 12:41, xbit71 napisał:

Ja bardzo lubię takie chipsy z Biedronki, o smaku cebulowym. ;)
Są za 2 zł, ogromna paka, a ich smak jest niesamowity! :]]

Pierwsze słyszę żeby ktoś chwalił Chipsy wogóle jakieś rzeczy z biedronki .
jak dla mnie najlepsze chipsy jakie wogóle człowiek wyprodukował to LEYS-y Paprykowe :D
edeń
>Przedwczoraj jadłem Crunchipsy grubo krojone (te z tymi "paseczkami"), popijałem Coca-Colą. Po prostu niebo w gębie :)
to się nazywa zdrowa żywność :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować