Zaloguj się, aby obserwować  
awesome

Chipsy - temat ogólny

2258 postów w tym temacie

Dnia 17.08.2007 o 21:28, awesome napisał:

Najgorsze to są chyba chpisy od firmy ARO. Bardzo tanie ale i bardzo nie dobre. Smaku to one
chyba w ogóle nie mają :/


Co ty masz do chipsów ARO?? Jak się ma sklep ARO pod domem to te chipsy nie są takie złe ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2007 o 21:46, milten6 napisał:

> Co to za chipsy jabłkowe bo ja o takich nie słyszałem?

Może chodzi o takie cóś? http://sklep.celiakia.pl/images/img_sr/paula_mid_apples.gif
To chyba też chipsy ;).


To jest nawet dobre, produkuje je firma blisko mojej miejscowości. Kosztuje 2 złote. Nie są to chipsy, lecz jabłka suszone, bardzo dobrze smakują, polecam szczególnie oryginalne, jabłkowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2007 o 21:46, PJ MW napisał:

> > Co to za chipsy jabłkowe bo ja o takich nie słyszałem?
>
> Może chodzi o takie cóś? http://sklep.celiakia.pl/images/img_sr/paula_mid_apples.gif

> To chyba też chipsy ;).

To jest nawet dobre, produkuje je firma blisko mojej miejscowości. Kosztuje 2 złote. Nie są
to chipsy, lecz jabłka suszone, bardzo dobrze smakują, polecam szczególnie oryginalne, jabłkowe.



Co do takich suszonych owoców zwanych chipsami to pyszne są suszone banany które są sprzedawane pod nazwą chipsy bananowe. Niecałe 9zł za kilogram a są naprawdę przyszne. Spróbujcie........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ach! Dzisiaj spróbowałem Lay''s Kurczak z przyprawami. MMmmmm! Super są te smaki Lay''s. Bardzo dobre, pyszne! Teraz mam 2 ulubione smaki: Letnie pomidory i kurczak z przyprawami.

Smacznego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2007 o 22:01, Benqiu napisał:

Ach! Dzisiaj spróbowałem Lay''s Kurczak z przyprawami. MMmmmm! Super są te smaki Lay''s. Bardzo
dobre, pyszne! Teraz mam 2 ulubione smaki: Letnie pomidory i kurczak z przyprawami.

Smacznego!


Popieram, spróbuj też o smaku Zielonej Papryki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2007 o 22:02, milten6 napisał:

Dzięki za info, choć u mnie w mieście, nie widziałem takich "tworów" ^^.



Są w każdym leclercu w dziale z owocami. Naprawde pyszne. Napewno w każdym hipermarkecie typu leclerc, real, auchan, tesco itp są dostępne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że mamy podobne gusta smakowe, co ciekawe dzisiaj także (po raz pierwszy) spróbowałem tego smaku i podobnie jak u Ciebie, od dzisiaj jest moim ulubionym, wraz z letnimi pomidorami ^^.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2007 o 22:03, milten6 napisał:

Widzę, że mamy podobne gusta smakowe, co ciekawe dzisiaj także (po raz pierwszy) spróbowałem
tego smaku i podobnie jak u Ciebie, od dzisiaj jest moim ulubionym, wraz z letnimi pomidorami
^^.



A już ludzie mi komunikują ze w niektórych marketach są juz dostepne smaki przygotowane specjalnie na jesien więc juz nie długo będziecie się cieszyc letnimi pomidorami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja w moim Kauflandzie, widziałem smak Jesienny :)), chyba Ziemniak z Ogniska czy jakoś tak ;). Jutro sobie kupię :). Co do bananowych, poszukam po supermarketach :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chipsy: rakotwórcze, łatwo można się nimi zatruć, coraz częściej uczuleniowe, niezdrowe. Mniam, mniam. Podałem wam parę aspektów przeciw chipsom. Ale mimo wszystko chpisy rulez!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2007 o 22:08, Grający na PC napisał:

Chipsy: rakotwórcze, łatwo można się nimi zatruć, coraz częściej uczuleniowe, niezdrowe.
Mniam, mniam. Podałem wam parę aspektów przeciw chipsom. Ale mimo wszystko chpisy rulez!!


Jem je od kilkunastu lat i się do tej pory nie zatrułem. Rakotwórcze i nie zdrowe? Chyba nie czytałes składu każdego napoju gazowanego i innych rzeczy..same E ileś tam. Chipsy nie są jedyne najgorsze. Ot, to samo co i lizaki, batony, napoje gazowane itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja sie zatrułem chipsami 3 razy, a rzadko je jem. Co prawda to prawda że są rzeczy bardziej nie zdrowe, ale o nich tematu nie znalazłem (pewnie dlatego że nie szukałem). Raka tworzą na starość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chipsami się nigdy nie zatrułem. W dzisiejszych czasach trudno znaleźć coś co nie będzie miało E265 albo bezonukleinanu sodu lub innych chemikaliów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam lubię sobie pojeść czasem czipsy na jakiejś imprezce, ale na co dzień to nie jem. Niby są niezdrowe itp ale z drugiej strony spróbujcie znaleźć w tych czasach coś zdrowego. Ciężko, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować