Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Będzie SimCity 5

44 postów w tym temacie

Dnia 05.06.2007 o 16:14, WorldWar3PL napisał:

Pomiędzy Simcity 3000 a Simcity 4 różnica była minimalna, mogliby dać sobie spokój jak dla
mnie.. ;-)


Nie mogę się z Tobą zgodzić :P
SimCity 4 choćby według mnie bardzo się różniło od poprzedniej części. Żeby nie być gołosłownym to podam kilka przykładów. W 4 miałeś region na którym budowałeś kilkanaście miast różnej wielkości. W poprzedniej części miałeś tylko miasto i 4 sąsiadów. W 4 części każdy budynek mieszkalny i handlowy musiał mieć dostęp do drogi, w poprzedniej edycji niet. W czwórce, szczególnie z dodatkiem jest o wiele więcej możliwości transportu, dochodzi tryb: Moje Simy, z dodatkiem także możliwość prowadzenia pojazdów. Że o lepszej grafice nie wspomnę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

AAA! Pewnie będzie to MMO! Ratunku! AAA! :-) Już mam dość "masywnych, sieciowych gier on-line"...

Damn it, ileż można robić sequelów? Przecież to nadwątli dobrze prosperującą markę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SimCity - bardzo dobra seria gier, spędziłem dużo czasu grając w IV. Myślałem, że już nigdy nie doczekam się momentu zapowiedzi części kolejnej. Oby twórcy nie wpadli tylko w szał dodatków :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zawsze lubiłem Sim City, ale niestety zagrywałem sie tylko podczas wakacji u brata ciotecznego. Nie miałem jeszcze kompa, a tym bardziej swojej wersji gry. Ale jeśli najnowsza część okaże się wystarczająco dobra, kto wie moze się skuszę ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

niestety musze was rozczarowac drodzy simo maniacy gier ekonomicznych ale widzialem pierwsze screeny z tej gry i nie jestem zachwycony :/ (...) ten kto zna City Life lub City Life: World Edition albo Tycoon City: New York to musze powiedziec ze to jest glownie tylko podrobka tych gier...
podobnych budynkow do SC4 nie ma samochodzy ani troche simy tez nie :P do wersji Sims 1 2 3 nawet nie wiem czy bedzie mozna swoich simow umieszczac w miescie lecz raczej nie spoleczenstwa sa dziwne jest ich szesc jak w city life i tak samo jak w city life version 1 ktora nie weszla do sprzedazy (nie dopracowana) jednym z budynkow handlowych moze byc budynek chrystusa ''''building chrysler'''' ktory miesci sie w nowym jorku... byl to pierwszy wiezowiec na calym swiecie... projektem graficznym raczej calkowitym wygladem zajela sie firma Till Mild ktora wydala cezara 4 oraz dzieci nilu... moze jeszcze ja fachowcy z EA uratuja przed zniszczeniem epoki SC przez ta firme :P EA wyda Sim City 5 o podtytule Societies: Społeczenstwo mozliwe ze jeszcze w tym roku (listopad) podobno sprzedaz ma sie udzielac w gazecie magazynie games for windows...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

niestety musze was rozczarowac drodzy simo maniacy gier ekonomicznych ale widzialem pierwsze screeny z tej gry i nie jestem zachwycony :/ (...) ten kto zna City Life lub City Life: World Edition albo Tycoon City: New York to musze powiedziec ze to jest glownie tylko podrobka tych gier...
podobnych budynkow do SC4 nie ma samochodzy ani troche simy tez nie :P do wersji Sims 1 2 3 nawet nie wiem czy bedzie mozna swoich simow umieszczac w miescie lecz raczej nie spoleczenstwa sa dziwne jest ich szesc jak w city life i tak samo jak w city life version 1 ktora nie weszla do sprzedazy (nie dopracowana) jednym z budynkow handlowych moze byc budynek chrystusa ''''building chrysler'''' ktory miesci sie w nowym jorku... byl to pierwszy wiezowiec na calym swiecie... projektem graficznym raczej calkowitym wygladem zajela sie firma Till Mild ktora wydala cezara 4 oraz dzieci nilu... moze jeszcze ja fachowcy z EA uratuja przed zniszczeniem epoki SC przez ta firme :P EA wyda Sim City 5 o podtytule Societies: Społeczenstwo mozliwe ze jeszcze w tym roku (listopad) podobno sprzedaz ma sie udzielac w gazecie magazynie games for windows...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2007 o 22:33, SzolMisz napisał:

Super! Uwielbiam tą serię jako architekt urbanista i projektant:) Super zabawa:) Nie mogę się doczekać:)

Patrząc na screen''y to faktycznie - gra zapowiada się nieźle. Nie zapomnij, jak wyjdzie gra, pochwalić się swoim projektami :)

20070720111030

20070720111038

20070720111048

20070720111103

20070720111115

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W CD-ACTION była ostatnio 2 stronna zapowiedź. Podobno tam można pozbawić swoich simów prądu i wody-będą mieszkali w domkach z gliny;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2007 o 21:28, pirat111 napisał:

W CD-ACTION była ostatnio 2 stronna zapowiedź. Podobno tam można pozbawić swoich simów prądu
i wody-będą mieszkali w domkach z gliny;)


Eeee... Chyba pomyliłeś czasopisma. Nie było żadnej zapowiedzi o SimCity 5 w CDA - ani najnowszym, ani wcześniejszych. Jedyna wzmianka to krótki newsik informujący tylko o tym, że gra powstanie (a i tego nie jestem pewien na 100%).

A co do samej gry - grałem tylko w SimCity 2003. Gra była całkiem fajna, tak więc dużo oczekuje od najnowszej części ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowe SimCity? Fajnie, fajnie. Do tej pory pamiętam, jak w domu zagrywałem się w pierwszą część gry na moim 486DX2/66 :D
Potem miasto Flint w części drugiej - zawsze spadający samolot powodował katastroficzny pożar ;]

Przyznam, że w czwórkę nie grałem, trzeba będzie ten błąd naprawić, zwłaszcza, że można ją dostać z dodatkiem nawet za 25 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2007 o 22:48, Lamb3rt napisał:

> W CD-ACTION była ostatnio 2 stronna zapowiedź. Podobno tam można pozbawić swoich simów
prądu
> i wody-będą mieszkali w domkach z gliny;)

Eeee... Chyba pomyliłeś czasopisma. Nie było żadnej zapowiedzi o SimCity 5 w CDA - ani najnowszym,
ani wcześniejszych. Jedyna wzmianka to krótki newsik informujący tylko o tym, że gra powstanie
(a i tego nie jestem pewien na 100%).

A co do samej gry - grałem tylko w SimCity 2003. Gra była całkiem fajna, tak więc dużo oczekuje
od najnowszej części ;)


07/2007 nr. 141 str. 30: SimCity Societies

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowe SimCity bez numerka, tylko "Societies" w podtytule. Zapowiada się nieźle. Zobaczymy, może troszkę po premierze wypróbuję. Trochę się zagrywało w SimCity 3000...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować