Zaloguj się, aby obserwować  
kuko7

Deus Ex 3: Human Revolution - Bunt Ludzkości

2036 postów w tym temacie

Dnia 06.09.2011 o 20:32, Ecko09 napisał:

Spoiler

Malik da się uratować? Wiadomo o jaką sytuację chodzi.



Spoiler

Tak, wystarczy,że nie odejdziesz z miejsca lądowania tylko pozabijasz wszystkich wrogów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2011 o 20:42, Saref napisał:

Spoiler

Tak, wystarczy,że nie odejdziesz z miejsca lądowania tylko pozabijasz wszystkich wrogów:)



Spoiler

Dodatkowo musisz się śpieszyć. Inaczej po jakimś czasie i tak zginie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2011 o 21:52, Ambr0ktn napisał:

>

Spoiler

Tak, wystarczy,że nie odejdziesz z miejsca lądowania tylko pozabijasz wszystkich
wrogów:)


Spoiler

Dodatkowo musisz się śpieszyć. Inaczej po jakimś czasie i tak zginie.


Bez zabijania kogokolwiek też się da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2011 o 22:07, necron1501 napisał:

Jakieś porady jak pokonać drugiego bossa, czyli tego z minigunem? :d

Emp i tona demokracji w pigułkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2011 o 22:07, necron1501 napisał:

Jakieś porady jak pokonać drugiego bossa, czyli tego z minigunem? :d

Barretta?

Spoiler

Chowasz się za przeszkodami, gdy rzuca granaty uciekasz za inną przeszkodę. Jak już jesteś schowany ładujesz do niego z pistoletu nieobezwładniającego, zmieniasz na jakąś śmiercionośną broń i ładujesz ile wlezie póki jest pod działaniem paraliżu. Czynność powtarzasz do skutku. Nie podchodź za blisko bo może Cię zlapać i przywalić dość mocno z piąchy.


Ecko09

Dnia 06.09.2011 o 22:07, necron1501 napisał:

Ogłuszać? :D

Oczywiście, że się da. Na robota EMP (mina lub granat, mina jest lepsza bo nigdzie nie ucieknie) - w miarę szybko trzeba się go pozbyć i uważać żeby nie oberwali ludzie. 1-2 podejścia żeby sprawdzić rozstawienie przeciwników, następne - sprawnie rozstrzygnąć spór siłowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Faaaaaaajne! :) Szkoda, że sam na to nie wpadłem, a przy tym bossie trochę się namęczyłem nim go pokonałem. Walki są wkurzające. Przez całą grę się skradam i po cichu eliminuję przeciwników, a tu mam walczyć. Rzecz jasna jestem duuuużo dalej niż walka z tamtym przeciwnikiem, ale to taka ogólna uwaga co mi się na razie w tej grze nie podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2011 o 22:26, Wojman napisał:

Faaaaaaajne! :) Szkoda, że sam na to nie wpadłem, a przy tym bossie trochę się namęczyłem
nim go pokonałem. Walki są wkurzające. Przez całą grę się skradam i po cichu eliminuję
przeciwników, a tu mam walczyć. Rzecz jasna jestem duuuużo dalej niż walka z tamtym przeciwnikiem,
ale to taka ogólna uwaga co mi się na razie w tej grze nie podoba.

Szperałem swego czasu po tvtropes i znalazłem tam tego linka a potem metodę przetestowałem, na normalu działa bardzo dobrze... chociaż musiałem go dobić z rewolweru, jeden pocisk wystarczył ^^

---------->L33T
[odwraca głowę i zaczyna niewinnie pogwizdywać] Nie moje, nie moja wina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć,
Czy Wam też się wydaje, że poziom "Deus Ex" wcale nie jest taki trudny? Wystarczy się skradać i ogłuszać wrogów.
A co do ogłuszania - jest jakiś patch, który "zdejmuje" kosztowanie ogłuszenia jedną baterię? Dziwnie napisane ale wiadomo chyba o co chodzi :)
Albo może czy później można jakieś ulepszenie dokupić?

PS: Na pochwałę zasługuje optymalizacja gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2011 o 23:26, Harrolfo napisał:

Czy Wam też się wydaje, że poziom "Deus Ex" wcale nie jest taki trudny?

Nie jest trudny, ale znośny.

Dnia 06.09.2011 o 23:26, Harrolfo napisał:

A co do ogłuszania - jest jakiś patch, który "zdejmuje" kosztowanie ogłuszenia jedną
baterię? Dziwnie napisane ale wiadomo chyba o co chodzi :)
Albo może czy później można jakieś ulepszenie dokupić?

To celowy zabieg - nie będę się rozpisywał, tylko powiem, że dobrze przemyślany. Narzekasz na niski poziom trudności, a byś jeszcze chciał regenerację całości paska? ;> Nie ma tak dobrze.

Dnia 06.09.2011 o 23:26, Harrolfo napisał:

PS: Na pochwałę zasługuje optymalizacja gry.

Tak, szczególnie te stutteringi występujące u zaskakująco dużej ilości graczy, skarżących się na wszelkich forach, a posiadających mocne i szybkie komputery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2011 o 23:31, SuavekS napisał:

Narzekasz na niski poziom trudności, a byś jeszcze chciał regenerację całości paska? ;>

Oj tam, czepiasz się ;)

Dnia 06.09.2011 o 23:31, SuavekS napisał:

Tak, szczególnie te stutteringi występujące u zaskakująco dużej ilości graczy, skarżących
się na wszelkich forach, a posiadających mocne i szybkie komputery.

No ja tam nie wiem jak u innych ale na moim lapku Acer 5820TG gra działa idealnie płynnie na takich ustawieniach:

20110906233520

20110906233535

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po ukończeniu gry stwierdzam, że jest to pozycja obowiązkowa i bardzo wciągająca. Gra posiada dobrą fabułę oraz mechanikę. Miło spędziłem przy niej wolne wieczory :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podpisuję się pod tym co mówi kolega Harrolfo

Mam taką samą grafikę w lapku i gra działa jak złoto na najwyższych możliwych ustawieniach, praktycznie zero spadków płynności z włączonymi ulepszeniami ze sterowników :)
W następnej części mogliby rozbudować sztuki walki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedno pytanko - czy w trójeczce są jakieś WAŻNE nawiązania lub kwestie odnoszące się do Invisible War? Innymi słowy - czy to że ktoś grał / nie grał w drugą część ma jakieś znaczenie dla zrozumienia pewnych kwestii z Human Revolution?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować