Zaloguj się, aby obserwować  
ZoL2

EA Skate.

24 postów w tym temacie

Witam Witam ostatnio dowiedziałem sie o planach tej wspanialej gry ktora ma wyjsc (tak to straszne) dopiero w 208 roku ale jest na co czekac jest to hmmm... napewno nie kontynuacja tonego hawka tylko calkiem inna odmiana polega ona tez na jeździe na desce lecz wogle inaczej jest calkiem nowy silnik graficzny a takze nowe sciezki dzwiekowe grafika jest poprostu super nom i co najwazniejsze gra jest przesiąknieta rzeczywistoscią nie bedzie juz mozliwosci grindowania po barierkach przez 10 min tylko jak dobze pamietam najdluzszy grind w testowaniu dema byl z 15 sekund :d a co do samej gry super bedzie takze system ran ktore bedziemy mieli po kazdym przewroceniu sie (zdarte kolana,rozbita głowa itp) wiec zachecam do rozwiniecia tematu i moze ktos wie cos wiecej o tej gierce i zna jakies linki do dluzszych filmików niz te minutowe na youtube.com zapraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2007 o 17:23, ZóL2 napisał:

Witam Witam ostatnio dowiedziałem sie o planach tej wspanialej gry ktora ma wyjsc (tak to straszne)
dopiero w 208 roku ale jest na co czekac jest to hmmm...


Dopiero? Chopie, ona już od ponad półtora tysiąca lat jest.

napewno nie kontynuacja tonego hawka

Dnia 05.06.2007 o 17:23, ZóL2 napisał:

tylko calkiem inna odmiana polega ona tez na jeździe na desce lecz wogle inaczej jest calkiem
nowy silnik graficzny a takze nowe sciezki dzwiekowe grafika jest poprostu super nom i co najwazniejsze
gra jest przesiąknieta rzeczywistoscią nie bedzie juz mozliwosci grindowania po barierkach
przez 10 min tylko jak dobze pamietam najdluzszy grind w testowaniu dema byl z 15 sekund :d
a co do samej gry super bedzie takze system ran ktore bedziemy mieli po kazdym przewroceniu
sie (zdarte kolana,rozbita głowa itp) wiec zachecam do rozwiniecia tematu i moze ktos wie cos
wiecej o tej gierce i zna jakies linki do dluzszych filmików niz te minutowe na youtube.com
zapraszam.


No tak, czekać się poczeka, zabije nudę THP8. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

po pierwsze to gra EA więc napewno nie jest to kontynuacja thps ale myśle że może to byc dla niego duża konkurencja z tego co słyszałem to EA w tej grze stawia na realizm rozgrywki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W temacie cisza, a tutaj od wczoraj demo na Marketplace!!! Mi demko bardzo się spodobało, szczególnie system sterowania.

Na prawym analogu kierujemy deskorolką, a na lewym ciałem skatera. Na LT i RT mamy Grab, a na X oraz A rozpędzamy się. I to wszystko. :-). Wszystkie triki wykonujemy z analogów, co na początku sprawia duże trudności, ale potem daje niesamowitą satysfakcję z udanej kombinacji.

I tak np. Ollie wykonujemy przechylając prawy analog w dół na potem szybko do góry. Wszystko jest bardzo realistyczne. Szczególnie przypadło mi do gustu robienie manuali, poprostu lekko przechylamy analog w dół lub górę. GENIALNE!

Jest także ŚWIETNY system powtórek. Tego nie da się opisać, to trzeba zobaczyć! Więc posiadacze X360, pobierać demo! :-)

Już szykuję kaskę na pełniaka. Nigdy nie wierzyłem że EA zrobi tak baardzo innowacyjną grę. THPG może się schować!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Super to wygląda to jak deska realistycznie chodzi, gościu się chwieję, ale te 8 metrowe ollie ?! Ja zostanę przy TH, chyba, że skate wyjdzie na PeCeta to może kupię. TH są i tak lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2007 o 17:47, W.S.A.D napisał:

Super to wygląda to jak deska realistycznie chodzi, gościu się chwieję, ale te 8 metrowe ollie
?! Ja zostanę przy TH, chyba, że skate wyjdzie na PeCeta to może kupię. TH są i tak lepsze.

Rofl? Właśnie rzecz w tym, że Skate jest 10x realniejszy od THPS, tu kickflip na początku jest problemem. Nie powiem, robi się troszkę dziwne potem - ale na pewno nie ma 360, przeplatanego triple kickflipami, potem reverse i jazda manualem do kolejnej rampy, po niej grind, wyskok jakimś odjazdowym grabem podczas którego skater obraca się do góry nogami... Absurd? Nie, seria THPS. A mi osobiście podchodzi właśnie ten realizm i system sterowania, przy którym THPS to złom. I dobrze że EA wyszła z taką inicjatywą, Tony Hawki ostatnio miały zero nowinek, nie licząc Project 8.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Popieram przedmówcę! Demko Skate zassane z PSN przeszedłem kilkanaście(dziesiąt?) razy i nie mogę się nacieszyć. Bardzo chętnie kupiłbym pełniaka, jednak ani EA ani Gram.pl nie pomyślało o zamieszczeniu jednego info, dotyczącego drobnego szczegółu który dla mnie jednak sporo znaczy :P Mianowicie, nigdzie nie jest powiedziane czy można śmigać panną :P Rozumiem że mało znaczy dla rozgrywki itp, ale ja np. wolę patrzeć się na tyłek (choćby wirtualny) panny, aniżeli jakiegoś kolesia :D (co nie znaczy że to jedyne uprzyjemnienie rozgrywki :P)
Więc jak, ktoś wie jak się ma sprawa z płcią skate''a prowadzonego przez gracza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie w TH nie podobały mi się te nienaturalnie wysokie ollie, niekończące się manuale i grindy.
Na filmikach SKATE od EA prezentuje się cudownie... bardzo fajnie zrobiona jest praca kamery.
Tylko zagrać w to za bardzo nie mam na czym :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2007 o 23:46, RX-8 napisał:

Popieram przedmówcę! Demko Skate zassane z PSN przeszedłem kilkanaście(dziesiąt?) razy i nie
mogę się nacieszyć. Bardzo chętnie kupiłbym pełniaka, jednak ani EA ani Gram.pl nie pomyślało
o zamieszczeniu jednego info, dotyczącego drobnego szczegółu który dla mnie jednak sporo znaczy
:P Mianowicie, nigdzie nie jest powiedziane czy można śmigać panną :P Rozumiem że mało znaczy
dla rozgrywki itp, ale ja np. wolę patrzeć się na tyłek (choćby wirtualny) panny, aniżeli jakiegoś
kolesia :D (co nie znaczy że to jedyne uprzyjemnienie rozgrywki :P)
Więc jak, ktoś wie jak się ma sprawa z płcią skate''a prowadzonego przez gracza?


Według mnie Skate kopie :) dlatego zgadzam sie z tobą. Według mnie Hawk był normalny od dwójki do powiedzmy czwórki. Choć trzeba przyznać że te różne nienormalne triki typu (chociażby triple kickflip, obroty po 1000 ileś stopni) napawały śmiechem. Dlatego produkcja EA kosi Tonego równo z butami...
Pytanie do tych co grali w demo, czy da sie zauważyć różny styl jazdy Skatów (a może jest tylko jeden) czy wszystkie tricki klepie się tak samo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2007 o 15:15, DoMiNo1992 napisał:

czas kupić konsolę next-gen :D


Są takie? Nigdzie nie widziałem jakiegoś info nt. Xboxa3 lub PS4 O_o WTF?!


A btw. gierka wymiata. Szkoda, że demko ma ograniczenie czasowe :P W życiu już nie tknę TH, bo to, co pokazało EA jest mistrzostwem i zmiata wszelkie Antki Jastrzębie ;P Mam nadzieję, że full mi przyjdzie w poniedziałek, bo nudy cholera :F

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2007 o 15:43, bojanzaw napisał:

> czas kupić konsolę next-gen :D

Są takie? Nigdzie nie widziałem jakiegoś info nt. Xboxa3 lub PS4 O_o WTF?!


eee... Xbox 360 i PS3 są konsolami next-gen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2007 o 10:01, Erunn0 napisał:

> > czas kupić konsolę next-gen :D
>
> Są takie? Nigdzie nie widziałem jakiegoś info nt. Xboxa3 lub PS4 O_o WTF?!

eee... Xbox 360 i PS3 są konsolami next-gen


Eeee? Current-geny to są już...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja , wierny fan serii Tony Hawk''s muszę przyznać... Mam dosyć tych akrobatycznych kombosów na 20 milionów pkt... Od kąd zobaczyłem skate - Świetna grafika, realistyczny model jazdy... Jest to pierwsza gra, którą kupię na X360 :) Grałem już u kolegi - bardzo fajny system jazdy - flickit. Tego mi trzeba było - Realistyczna gra o skateboardingu. Bravo EA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2008 o 20:04, W.S.A.D napisał:

Ja , wierny fan serii Tony Hawk''s muszę przyznać... Mam dosyć tych akrobatycznych kombosów
na 20 milionów pkt... Od kąd zobaczyłem skate - Świetna grafika, realistyczny model jazdy...
Jest to pierwsza gra, którą kupię na X360 :) Grałem już u kolegi - bardzo fajny system
jazdy - flickit. Tego mi trzeba było - Realistyczna gra o skateboardingu. Bravo EA!

Trudna ,frustrująca ,upierdliwa dla maniaków lubiących masterować swoje wyniki ,posiadających mistrzowskie opanowanie pada i tricków .Dawno nie miałem przy żadnej grze takiej ochoty wywalić padem w ścianę .Gra dla perfekcjonistów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja na szczęście takie gry lubię :P Mało było gier, które coś takiego ze mną zrobiły:P Ale wiesz - ja uwielbiam klimat Deskorolkowy i w sumie wole taką gre, a realistyczną, niż TH, w którym NIE DA się jeździć realistycznie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jak do tej pory chciałem kupić pełną wersje gry, to tak teraz - po ściągnięciu dema, chyba sobie odpuszczę.
Po prostu nie dla mnie takie wywijanie na wszystkie strony analogami, które jest po prostu denerwujące.
Już demo podniosło mi ciśnienie, tak więc wole nie sprawdzać co by było gdybym zasiadł do pełnej wersji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować