Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Edycja kolekcjonerska Wiedźmina – pomożecie?

431 postów w tym temacie

Jeżeli miałbym wybierać z tej listy to wybrałbym medalion, ponieważ jako jedyny wydaje mi się oryginalny. A co mi po koszulce czy pocztówkach :/, no może jeszcze ewentualnie mogłyby być karty. Ale stawiam na Medalion.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem czy głosowac na medalion czy te karty.... fajnie by sie nimi w pokera grało:D

P.S Pytanie do CD-Projekt: Czy będzie Edycja Kolekcjonerska Assasin''s Creeda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2007 o 19:24, Blackbeard napisał:

P.S Pytanie do CD-Projekt: Czy będzie Edycja Kolekcjonerska Assasin''s Creeda?

Obawiam się, że to pytanie powinieneś skierować do Cenegi ;)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

imo najlepszym dodatkiem by były
-porzadny artbook (a nie pare stronniczek jak w tym ''artbook'' z ek heroes V)
-płyta z ''making of'' bo to chyba najciekawszy dodatek (tylko by było tam troche więcej materiału niż na 5 min..)
-zniżka na książki Wiedźmina
-soundtrack

Reszta typu medaliony,pocztowki etc tylko leza i się kurzą zwykle.

I jakieś pudełko niespodzianka

btw.ta karcianka to jest tradingowa z tysiącempińćset kartami do zbierania czy jedna zamknięta całość?

O dodatkowych questach i innych takich bzdurach nad którymi trzeba troche posiedzieć pewnie możecie zapomniec, nikt nie bedzie robił czegoś na siłe tylko dla ok. 200 wydan. Moze na jakiegoś małego easter egga można liczyc conajwyzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej by było karcianke.np starter 2 osobowy zeby mozna było sie nacieszyc kartami z kolegą+jakie 3 random Rary.

co do medialionu to kiepski pomysł bo kto go będzie nosił?walniecie go w kąt i tyle go widizeli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moje propozycje:
-Koszulka dobrej jakości
-Duży plakat z Wiedźminem
-Soundtrack
-Mały, nieostry mieczyk
-peruka Geralta. :D
-mała figurka Wiedźmina
-nalepka świecąca w ciemnościach ;)
-czapka z logiem gry
-film dot. produkcji gry
-napój w butelce od mikstury
-gra planszowa

Jeżeli coś wpadnie mi nowego do głowy, to dam znać. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może by tak jakiś bonusik w samej grze np jakaś specjalna aura umiejętność możliwość zakupu jakiejś specjalnej broni:)ciekawsze to i bardziej przydatne od koszulki czy medalion:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gra karciana była by dobra o ile była by pełna a nie trzeba by było dokupywać pakietów
medalion też by się przydał najlepiej to wszystko
chociaż według mnie gra karciana by była najlepsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2007 o 19:31, migem napisał:

Bedzie na pewno cos na ksztal tego mega the witcher EK ze wszytskim/wszytskim co sobie mozesz
wyobrazic a co bedzie zwiazane z wiedzminem


A cena taką orientacyjną cenę tego pakieciku można byłoby już podać? Bo nie wiem, jak bardzo oszczędzać ;)
I IMO najlepszy byłby medalion, ale nie taki wisiorkowy, na szyję, tylko bardziej coś na kształt breloczka do kluczy. I nie taki jak w NWN 2, gdzie po pierwszym dniu użytkowania farba odchodziła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

yhh, jeśli tylko jedno moze być, to według mnie najlepszy jest artbook (niestety na szarym końcu jest). Artbook zapowiada sie najlepiej, koszulka moze byc nie wymiarowa (a wątpie zeby były edycje kolekcjonerskie z numerami S, M, X i XXL :P ), karcianka raczej nie przewyższy MtG, medlion ktoś bedzie nosił? Chyba ze w domu, bo małe szanse, ze znajdzie sie ktoś kto wyjdzie w nim na ulice :P, a o pocztówkach nie ma co wspominać... wszyscy są tego samego zdania.

P.S. Najlepiej dać wszystkie dodatki wtedy każdy bedzie szczęśliwy :P. Premiera Widźmina to w końcu data historyczna :P rzadko zdarza sie takie wydarzenie. Niestety dodanie wszystkich dodatków zwiększy koszt, więc proszę o rozważną decyzję... Artbook rox ! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż tak naprawdę podstawowym pytaniem jest to kiedy będzie zładać preorder, możecie to uznać za dziwne i nawet napalone pytanie z mej strony, lecz już 23 tegoż miesiąca wyjeżdżam w dalekie odstępy z kupą rozwrzeszczanych dzieciaków, znając moje szczęście to w miejsce w które pojadę na zadane pytanie:
Przepraszam czy jest to internet..?

Padnie odpowiedź..

co?????

Wracam dopiero w połowie sierpnia więc może być krucho...:( jeśli gra wyjść ma we wrześniu...:) a chciałbym się załapać bardzo bardzo na EK tejże gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że siła Edycji Kolekcjonerskich tkwi właśnie w unikalnych, ale pierdołach. Dlatego - medalion. Ale to nie wszystko powinno być:) Artbook, film. A, że mapa, to chyba oczywiste. Kilka opowiadań o Wiedźminie można zawrzeć w samej instrukcji.

A co do ceny - za EK Wiedźmina zapłacę każdą! Choćbym nawet miał pracować w kamieniołomie przez miesiąć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować