Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Edycja kolekcjonerska Wiedźmina – pomożecie?

431 postów w tym temacie

Yennefer nie ma do końca racji, zrobienie funkcjonalnego, kutego miecza to 1500-2500 PLN, repliki można dostać nawet za 100-500 PLN, filmowe repliki (np. LoTR) są droższe.
Tak czy inaczej jest to za duża cena, aby miecz mógł robić za "gadżet" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jako wegetarianin skórze mówię zdecydowane nie. Propozycje mieczy/sztyletów są tu co najmniej niepoważne, ale to inna bajka. Oprócz ceny takiego "bonusika", warto jeszcze wspomnieć o tym, że oprócz dorosłych i dojrzałych ludzi, grę zamówią sobie jeszcze dzieciaki. Ale pomysł przedmówcy, czyli nożyk do papieru, to całkiem ciekawa rzecz, mi niewątpliwie by się przydała :]
Wpadł mi do głowy jeszcze taki jeden śmieszny pomysł na dodatek do EK. Ale już w samej grze. Może dałoby się po jakimś czasie dodać patch dla ludzi, którzy zakupili EK, dzięki któremu... moglibyśmy spotkać samych siebie w grze. Jako NPC w jakimś queście, albo coś w tym stylu? Wiem, że to mało realne, ale na pewno oryginalne ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W każdym rzie ankieta ankietą a co będzie tego nie wie nikt. Pewnikiem za jakiś czas dowiemy się zawartości EK i zwykłej edycji, a także cen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja edycję kolekcjonerską "Wiedźmina" wyobrażam sobie tak:

- płyta DVD z grą z nadrukiem innym, niż w edycji podstawowej
- soundtrack z gry
- płyta DVD z filmem o powstawaniu gry, trailerami (mogłyby być w jakości HD), tapetami, wygaszaczami, itp,
- opakowanie typu digipack na wszystkie płyty z wydrukowanym numerem kolekcjonerskim wydania (błagam, nie dawajcie pudełka zamykanego na rzepy)
- artbook w twardej oprawie
- jakaś super figurka, którą będzie można postawić na biureczku (np. Geralt wymachujący swoimi mieczami, albo zabijający jakiegoś potworka)
- instrukcja z własnoręcznymi podpisami twórców gry
- mapa świata
- podkładka pod mysz
- pierwszy tom przygód Geralta z własnoręcznym podpisem Mistrza Sapkowskiego w twardej oprawie z nową okładką przygotowaną tylko na potrzebę tej EK
- wszystko zapakowane w jakieś super pudełeczko z np. jakimś nadrukiem holograficznym


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2007 o 14:27, Inuki napisał:

Ja edycję kolekcjonerską "Wiedźmina" wyobrażam sobie tak:

- płyta DVD z grą z nadrukiem innym, niż w edycji podstawowej
- soundtrack z gry
- płyta DVD z filmem o powstawaniu gry, trailerami (mogłyby być w jakości HD), tapetami, wygaszaczami,
itp,
- opakowanie typu digipack na wszystkie płyty z wydrukowanym numerem kolekcjonerskim wydania
(błagam, nie dawajcie pudełka zamykanego na rzepy)
- artbook w twardej oprawie
- jakaś super figurka, którą będzie można postawić na biureczku (np. Geralt wymachujący swoimi
mieczami, albo zabijający jakiegoś potworka)
- instrukcja z własnoręcznymi podpisami twórców gry
- mapa świata
- podkładka pod mysz
- pierwszy tom przygód Geralta z własnoręcznym podpisem Mistrza Sapkowskiego w twardej oprawie
z nową okładką przygotowaną tylko na potrzebę tej EK
- wszystko zapakowane w jakieś super pudełeczko z np. jakimś nadrukiem holograficznym


Tak! a do tego uścisk ręki od Geralta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam, to CD-Projekt mówił, że Polska edycja kolekcjonerska The Witcher będzie najbardziej bogatą/najelpiej wydaną na całym świecie, więc ja widzę w niej m.in. takie bonusy jak:

- figurka Geralta
- OST na oddzielnym CD
- może plakat z Wiedzminem i autografem Sapkowskiego? (takim prawdziwym, nie nadrukowanym ;)
- medalion może też być
- fajnym pomysłem byłoby zrobienie ''imiennych'' pudełek z EK (zamiast numerów, każdy miałby swoje, własne opakowanie)
- no i samo opakowanie, żeby było jedyne w swoim rodzaju ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Głosowałem na koszulkę, choć uważam, że EK powinno mieć wszystkie te dodatki (no, może być bez pocztówek, ale cała reszta powinna być). A czemu nie ma płyty z soundtrackiem do wyboru? Czy to oznacza, że ona tak czy siak będzie? :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2007 o 14:35, Yezu napisał:

> Tak! a do tego uścisk ręki od Geralta :D


No, tym też bym nie pogardził. Przecież CDP napisało w newsie, że chcą przejść samych siebie przy tworzeniu tej edycji (czy coś w tym sensie), więc o co chodzi? Weź pod uwagę to, że CDP tworzy tą grę, więc maja do dyspozycji dużo więcej materiałów, niz w przypadku innych EK. Zresztą to większość wymienionych przeze mnie propozycji już przewinęła się przez inne wydania, więc teraz chyba też będzie można to powtórzyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2007 o 14:27, Inuki napisał:

Ja edycję kolekcjonerską "Wiedźmina" wyobrażam sobie tak:

- płyta DVD z grą z nadrukiem innym, niż w edycji podstawowej
- soundtrack z gry
- płyta DVD z filmem o powstawaniu gry, trailerami (mogłyby być w jakości HD), tapetami, wygaszaczami,
itp,
- opakowanie typu digipack na wszystkie płyty z wydrukowanym numerem kolekcjonerskim wydania
(błagam, nie dawajcie pudełka zamykanego na rzepy)
- artbook w twardej oprawie
- jakaś super figurka, którą będzie można postawić na biureczku (np. Geralt wymachujący swoimi
mieczami, albo zabijający jakiegoś potworka)
- instrukcja z własnoręcznymi podpisami twórców gry
- mapa świata
- podkładka pod mysz
- pierwszy tom przygód Geralta z własnoręcznym podpisem Mistrza Sapkowskiego w twardej oprawie
z nową okładką przygotowaną tylko na potrzebę tej EK
- wszystko zapakowane w jakieś super pudełeczko z np. jakimś nadrukiem holograficznym


No wszystko pięknie tylko ile miałoby to kosztować:)?


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2007 o 18:14, tomoliop napisał:

ja jestem zdecydowanie za koszulką:)

Tak samo jak i jak, chociaż jak dla mnie to mogliby też dodać np. plakat do edycji nie-kolekcjonerskiej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a po co koszulka ?? :/ z nadrukowanym kwadratem ?? rozumiem z nadrukiem na plecach np logo witchera :D z przodu geralta z mieczem :P na rekawach cos :D to tak :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2007 o 10:35, Klimos napisał:

Dobrze, że nikt nie wpadł na propozycję dorzucenia filmu Wiedźmin an DVD ;)


Ej no! W końcu ma się sprzedać ta gra :) inaczej wszyscy będą czekać na zwyklę wydanie xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować