Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Edycja kolekcjonerska Wiedźmina – pomożecie?

431 postów w tym temacie

medalion..koszulka a moze pluszowy Teletubiś Tinky-Winky z białą grzywą ala Geralt?

A czemu nikt nie wpadł na pomysł aby dać ładnie wydaną książeczkę "Wiedżmin" z pierwszymi czterema opowiadaniami tka jak na samym początku wydało wydawnictwo Reporter?

Medalion mam w tym chodzić jak jakiś Wiedźmino-drech?
Gra karciana? Co starter-packa mi dacie z 10 kartami iadres sklepu gdzie "dokupisz-sobie-dwiescie-kolejnych-aby-zagrać" a możetradycyjna talia abym mógł rżnąć w pokerka przy piwku z kolegami z obrazkami z "W"?

Koszulka? a jak XL XXXL M S?? Dla psa kota, żony czy kochanki?

Artbook? a moze jeszcze klaser?

Pocztówki. Najlepiej z tekstem "Wesołego yayka"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli EK Wiedźmina ma być mega-wypasiona i taka, którą wszyscy zapamiętają, to:

1. Opakowanie - powinno zwalać z nóg - stylowe, zero tandety, z jakiegoś ciekawego materiału, coś, czego jeszcze nie było
2. Artbook jak najbardziej, najlepiej grubaśny i w dużym formacie
3. Bez filmów w stylu "Making of..." jakoś by się obeszło
4. Mapa świata - wielka, może tym razem uda się na jakimś fajnym płótnie lub innym ciekawym materiale?
5. Figurka wisielca na drzewie z obgryzionymi nogami ;)))

Moim zdaniem w przypadku Wiedźmina CDP powinno postawić na jakość, a nie ilość dodatków. Klimatyczne, porządnie wykonane, kilka najważniejszych dodatków - zostanie to odebrane lepiej, niż kupa śmiesznego, tandetnego śmiecia w stylu: tabletki popromienne S.T.A.L.K.E.R.''a, nożyki do papieru, pocztówki, medaliki, duperele itp. To jest Wiedźmin, gra, na którą wszyscy czekają, - niech więc EK będzie wielka, a nie śmieszna.

Dajcie kilka najważniejszych dodatków w mega-wypasionej wersji zamiast rozdrabniać się nad pierdołami!!!
Bierzcie przykład z własnego Gothic''a 3 EK, tylko zróbcie jeszcze lepiej i bez niepotrzebnych śmieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde, no... ciekawe czy zostaną jeszcze jakieś EK po premierze, bo mimo, że gra mnie kręci, to nie mam zamiaru składać pre-ordera - chcę poczekać na pierwsze opinie... No, ale jestem dobrej myśli :)

Dawać koszulkę, medalion i figurkę Jennefer w skali 1:1 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś na początku napisał, że dobry byłby medalion z pendrivem. Takim "wilkiem" na sejwy można by nieźle poszpanować. No i coś w tym stylu, jak te tabletki w EK Stalkera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam uważam, że wszystkie rzeczy powinny się znaleźć :) No może bez pocztówek, bo te na świeta dotychczas można było za darmo dostać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2007 o 15:29, Wasil12 napisał:

EK powinna zawierać w samej grze jakieś dodatki, np.:
-więcej broni
-więcej zaklęć
-itd.


Beznadziejny pomysł, to w zasadzie by było nie sprawiedliwe, EK jest dla fanów, a niektórych nie stać na EK, więc wg. mnie nie powinno być coś takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2007 o 15:37, Oloninho napisał:

> EK powinna zawierać w samej grze jakieś dodatki, np.:
> -więcej broni
> -więcej zaklęć
> -itd.

Beznadziejny pomysł, to w zasadzie by było nie sprawiedliwe, EK jest dla fanów, a niektórych
nie stać na EK, więc wg. mnie nie powinno być coś takiego.


no w sumie to prawda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2007 o 15:36, zawcia napisał:

Ja tam uważam, że wszystkie rzeczy powinny się znaleźć :) No może bez pocztówek, bo te na świeta
dotychczas można było za darmo dostać :P


może i chcesz wszystko, a wydasz na to ze 2000zł??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja koniecznie chcę ArtBook, a jak nie w pudełku, to sprzedawajcie to w sklepie CDP.
Sam jestem rysownikiem i z wielką chęcią postudiował bym concepty do Wiedźmina :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uch, się wszyscy na Medalion rzucili, jak by to było nie wiadomo co. I tak potem 99% tych medalionów wyląduje w szufladzie lub za szafą i tyle z niego będzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja to bym chcial najabrdziej ten medalion :P ale i gra karciana byla by niezla bo zostala by na dluzej a jakby pradu nie bylo to bylo by w co pograc :P ale ja slyszlem ze podobno miala byc i zwykla wersja prawie jak kolekcjonerska za granica... tak zapowiadali tworcy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mnie najleprzy byłby medalion (ale ładny wiedźmiński i srebrny albo conajmniej ładnie posrebrzany ),
jakiś ładny plakat i olbrzymia mapa świata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie po jakiego grzyba wam medalion??? To jest już oklepane. CDP zarobi troch kasy jak bedzie sprzedawać medaliony odzielnie za np. 10zł czy tam 15zł. Wiedźmin powinnien miec coś super. Wcześniej pisałem co by było fajnie. Ja osobiście głosowałem za karcianką bo to jest oryginalny gadżet. Plakt nie jest zły (na ściane na któej znajdują sie jakieś brudy jak np. krew), albo ekluzywny artbook z np. skórzaną twardą oprawą i podpisami twórców. Wracając do medalion zgodze sie z Buubym, po tygodniu, no miesiącu znudzi wam sie medialion i pójdzie do szuflady albo w inny kąt mieszkania i zapomnicie o nim do czasy przeprowadzki lub wielkiego sprzątania. Ludzie używajcie mózgów, bo krew zalewa człowieka kiedy widzi sie, że dają wam wybór czegoś innego i o wiele fajniejszego niż kawałek metalu wykutego w medalion...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie najwięcej głosów ma medalion, chociaż też nikomu raczej się nie przyda, chyba że ktoś kolekcjonuje rzeczy z Wiedźmina, to se na ścianie powiesi. Bo raczej na mieście nie będzie latał z medalionem na szyi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować