Zaloguj się, aby obserwować  
stg_Olo

LOKI - nowy h&s dla fanow Diablo

1301 postów w tym temacie

Dnia 13.10.2007 o 09:24, Kawosz napisał:


> Ale po zainstalowaniu tego patcha program prosi mnie o klucz a ja go nie mam bo w tej
edycji
> gry zrezygnowano z klucza cd....co mam robic !!??

No sam nie wiem, może spróbuj tu zapytać:
http://www.lokigame.fora.pl/bugi,5/bugi-temat-ogolny,3.html

Coś z patchem musi być nie tak!

Reklama???:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie moge zainstalowac gry loki. Instalator normalnie mi sie włącza i daje opcje zainstaluj. I teraz jest problem. Chwile czekam i czekam a instalatora czyli tego menu gdzie zainstalowac i jak nie ma.Ale instalator jest na pasku zadań.Otwieram go i nie włącza mi sie na pupicie. Co mam zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja mam problem. gdy miałem 512 RAMu gra mi się normalnie włączała tyle że się strasznie cięła. Teraz mam 1GB + 512 Mb i pewnie mi się nie tnie, ale... nie chce się włączyć. Jest ten błąd, że nastąpił problem z aplikacją Loki.exe i czy chcę wysłać o Microsoftu raport o błędach. Jakby co, gra jest ORYGINALNA, bo już nie raz widziałem takie odpowiedzi ,,pewnie masz pirata"... Z góry dziękuję za pomoc.
PS: podobny problem miałem z GTA:SA. Na starym kompie się przycinało, na nowym nie chce się włączyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja sobie właśnie zamówiłem Loki (wydaje mi się, że tego słowa się nie odmienia :P) przy okazji - bo kupowałem Wiedźmina, a chciałem mieć darmową przesyłkę, więc zamówienie musiało mieć wartość 150 złotych. :) Grałem w demko i wiem, że ta gra nawet mi się podoba. :P Czyli jak skończę Wieśka to się raczej zabiorę za Loki. Chyba największa zaleta tej gry to jej długość - jeśli przejście tego na wszystkich poziomach trudności ma zająć jakieś 200, to będę miał zajęcie na wieele dni. :] Tylko żeby mi się nie znudziło to klikanie po jakimś czasie. :P
Tak czy inaczej, jak skończę Wiedźmina, zacznę grać w Loki i będę miał jakiś problem, to na pewno się tutaj zgłoszę. :) A może się nawet swoimi wrażeniami z gry podzielę, jeśli będę miał czas i chęci. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2007 o 19:59, pizmak666 napisał:

próbowałeś reinstalkę? poza tym konfig 1 Gb plus 512 Mb to raczej marny pomysł. ale to swoją
drogą...

no już zrobiłem i też nie działa :( a czemu marny pomysł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2007 o 21:27, Madoc napisał:

a czemu marny pomysł?

no bo jeśli już to albo powinieneś mieć 2 x 512 Mb, albo 2 x 1Gb, ale to już na inny temat. no to jak nie pomaga reinstalka, to trudno mi coś sensownego wymyślić... może coś w rejestrze siedzi, nie wiem, średnio się na tym znam :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

właśnie ściagnałem demo lokiego bez przeszkud zainstalowałem włączam a tu jest tylko biały ekran i kursor z gry po chwili na sekunde pojawia sie czarny obraz a potem znowu biały i pojawia sie to okno z tym nie wysyłaj wie ktoś może co sie dzieje że nie moge włączyć gry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wee-hee woo-hoo :D Kurcze, wreszcie pokonalem tego glupiego fenrira :P

Ej ludzie, mam pytanie, co wy robicie z zarobiona kasa ? Przeciez nie ma jeje jak wydac bo bronei w sklepie sa kiepskie a jak mam 13 lvl to wyliczylem, ze moglbym sobie kupic za to 1500 mikstur leczacych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2007 o 20:46, mtobi napisał:

Wee-hee woo-hoo :D Kurcze, wreszcie pokonalem tego glupiego fenrira :P

Ej ludzie, mam pytanie, co wy robicie z zarobiona kasa ? Przeciez nie ma jeje jak wydac bo
bronei w sklepie sa kiepskie a jak mam 13 lvl to wyliczylem, ze moglbym sobie kupic za to 1500
mikstur leczacych...


ja już odpoczątku,każdy item inny niż biały poświęcałem na ołtarzy(zostawiałem sobie tylko podręczne dla mnie).To co zostało uzywałem na przetapianie,wykuwanie itd.Co jakiś czas wykupywałem arsenał mikstur leczących i jakoś to szło...A reszta kasy,może przyda się po jakimś patchu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hej ludziska czy ktoś może mi pomóc!!!!
właśnie ściagnałem demo lokiego bez przeszkud zainstalowałem włączam a tu jest tylko biały ekran i kursor z gry po chwili na sekunde pojawia sie czarny obraz a potem znowu biały i pojawia sie to okno z tym nie wysyłaj wie ktoś może co sie dzieje że nie moge włączyć gry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2007 o 11:18, Steel Dogg napisał:

sie to okno z tym nie wysyłaj wie ktoś może co sie dzieje że nie moge włączyć gry

U mnie działo się podobnie po... wgraniu najnowszych sterowników Catalyst. Może to jest przyczyna? Sprawdź czy masz najnowszego DX, lub czy masz wystarczająco miejsca na dysku twardym, jak to nie pomoże to jak ma się orginalną grę, to dzwoni się do pomocy technicznej Techlandu ( albo jeszcze lepiej odwiedza się ich stronę i czyta FAQ ),

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2007 o 11:18, Steel Dogg napisał:

hej ludziska czy ktoś może mi pomóc!!!!
właśnie ściagnałem demo lokiego bez przeszkud zainstalowałem włączam a tu jest tylko biały
ekran i kursor z gry po chwili na sekunde pojawia sie czarny obraz a potem znowu biały i pojawia
sie to okno z tym nie wysyłaj wie ktoś może co sie dzieje że nie moge włączyć gry

Mi też się tak działo... a właściwie dzieje dalej. Czekam jakieś pół minuty i wciskam ENTER - gra wczytuje się, jakby nigdy nic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2007 o 17:18, ShaDoW Energy napisał:

Kupiłem wersję LOKI i nie mam w niej jednej płyty a na Instrukcji nie ma numeru seryjnego,
czy ma tak być?


co się będe rozpisywał...tak ma być :P w pudełku każdy ma chyba jedno wolne miejsce,klucza seryjnego gra nie potrzebuję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować