Zaloguj się, aby obserwować  
stg_Olo

LOKI - nowy h&s dla fanow Diablo

1301 postów w tym temacie

oto komunikat który pojawia się po weryfikacji płyty:
Podczas weryfikacji płyty wystąpił błąd odczytu.Upewnij się że w napędzie znajduje się oryginalna płyta i że nie jest ona fizycznie uszkodzona.Sprawdź też czy wpisano odpowiedni klucz.(kluczu nie trzeba bo na drugim kompie(slabszy od tego na ktorym gra nie dziala)obeszlo sie bez tego i gra działała)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2007 o 22:16, lancuch napisał:

ja mam pewne zmartwienie bo gram nordem i skonczylem nordycka kampanie na poziomie smiertelnika
i ostatnim bossem byla taka pani niezla i wogole sie nie bilem np. z tym smokiem fajnym a na
to liczylem i czy to bedzie mozliwe na trudiejszych etapach gry?


Tak!!! Wypełnij kolejne zadania Odyna po ukończeniu mitologii nordyckiej, czyli teraz!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2007 o 22:48, Daffcio napisał:

oto komunikat który pojawia się po weryfikacji płyty:
Podczas weryfikacji płyty wystąpił błąd odczytu.Upewnij się że w napędzie znajduje się oryginalna
płyta i że nie jest ona fizycznie uszkodzona.Sprawdź też czy wpisano odpowiedni klucz.(kluczu
nie trzeba bo na drugim kompie(slabszy od tego na ktorym gra nie dziala)obeszlo sie bez tego
i gra działała)


Zainstalowałeś niewłaściwy patch 1.0.7.0. Zainstaluj ten patch

http://download.cyanide-studio.com/loki/Setup-Loki-Patch-AllLanguages-hw-1.0.7.0.exe

będzie działało!

EDIT: literówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no ale kolejne zadanie zlecone przez odyna ktore mi tylko zostalo to to zeby Poszukac Setha i sie taki portal otworzyl to ja wszedlem i juz aztekow koncze wiec musze to z sethem zrobic najpierw bo z odyncem nie moge gadac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2007 o 00:09, Kawosz napisał:

> oto komunikat który pojawia się po weryfikacji płyty:
> Podczas weryfikacji płyty wystąpił błąd odczytu.Upewnij się że w napędzie znajduje się
oryginalna
> płyta i że nie jest ona fizycznie uszkodzona.Sprawdź też czy wpisano odpowiedni klucz.(kluczu

> nie trzeba bo na drugim kompie(slabszy od tego na ktorym gra nie dziala)obeszlo sie bez
tego
> i gra działała)

Zainstalowałeś niewłaściwy patch 1.0.7.0. Zainstaluj ten patch

http://download.cyanide-studio.com/loki/Setup-Loki-Patch-AllLanguages-hw-1.0.7.0.exe

będzie działało!

EDIT: literówki


Ale po zainstalowaniu tego patcha program prosi mnie o klucz a ja go nie mam bo w tej edycji gry zrezygnowano z klucza cd....co mam robic !!??
Dodam ze instalowałem najnowsze patche w wersji z i bez cd-keya i gra nadal nie chce się uruchomić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.10.2007 o 09:21, Daffcio napisał:

Ale po zainstalowaniu tego patcha program prosi mnie o klucz a ja go nie mam bo w tej edycji
gry zrezygnowano z klucza cd....co mam robic !!??


No sam nie wiem, może spróbuj tu zapytać:
http://www.lokigame.fora.pl/bugi,5/bugi-temat-ogolny,3.html

Coś z patchem musi być nie tak!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko - czy ktos rzetelnie moze mi napisac ktora gra jest lepsza pod wzgledem innowacji jak i originalnosci --> Loki czy Titan Quest - bo nie moge sie zdecydowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

słuchajcie, mam problem. chce pograć na necie, włącza mi się ten game center i każe patcha zainstalować. no to instaluje, a ten nadal mi go karze ściągnąć i ni jak nie wiem co zrobić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2007 o 20:42, pizmak666 napisał:

słuchajcie, mam problem. chce pograć na necie, włącza mi się ten game center i każe patcha
zainstalować. no to instaluje, a ten nadal mi go karze ściągnąć i ni jak nie wiem co zrobić...


http://www.lokigame.fora.pl/problemy-z-dzialaniem-gry,4/problemy,8.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2007 o 18:13, Executor napisał:

mam pytanko - czy ktos rzetelnie moze mi napisac ktora gra jest lepsza pod wzgledem innowacji
jak i originalnosci --> Loki czy Titan Quest - bo nie moge sie zdecydowac.


Rzetelnie mówiąc: to zależy od preferencji :)
Dostępne są dema, więc możesz sprawdzić osobiście.
Poczytaj na gram.pl w odpowiednich tematach i wybierz to co ci bardziej odpowiada.

Z tym że Loki jest bardziej wymagający pod względem mocy kompa, ale z kolei ma trym MP w oparciu o serewery twórców, więc nie makich przekrętów jak w TQ.
Loki jest znacznie dłuższy jednak automatyzacja i generowanie poziomów sprawia, że mamy do czynienia z dominem a nie z lokacjami.
Loki jest full 3D, zaś TQ 2D z modelami 3d i nieruchomą kamerą.
Loki ma 4 postaci razy 3 drzewka, TQ ma 2 z 7 mistrzostw do wyboru.
Loki jest jednak bardzo zabugowany a AI nie stoi na dobrym poziomie (* chodzi o znajdowanie ścieżek, także przez bohatera ) no i nie da się strzelać przez strumyk czy kępkę kwiatków.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2007 o 14:10, Hades podziemia napisał:

> > Jle wlokach można zdobyć leveli.
> 200 lvl to maksymalny lvl
A szybko się nabija.


Powiem tak:
Ja jestem po ok 30 h gry i mam 60 level. Moim zdaniem zdobywanie leveli jest zrobione w porządku (przynajmniej do tego momentu co doszedłem). A na początku gdy levelki lecą dość szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a mnie gra narazie zanudzila i w polowie 3 swiata odpuscilem i mi jej nie brakuje... nie przyciagnela mnie gra, za mala roznorodnosc potworow, IQ bossow.. no wlasnie... a to oni maja jakies IQ ? chyba nie wieksze niz 10

spieprzyli te gre a mogli dac perelke i to niewiele wiecej musieli w niej dorobic....


a jak sie komus nudzi to ::
to niech poczyta książkę i zmieni te straszliwe statystyki!!!

[M]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2007 o 13:47, werbenis napisał:

Mam pytanie. Jak chronologicznie gra jest ułożona, czy najpierw trzeba skończyć jedną krainę
aby przenieść się do innej?


może i ma to jakieś chronologiczne znaczenie, ale możesz jednak iść sobie jak chcesz, którąkolwiek w róznych kolejnościach (krainy/mitologie, oczywiście ; ))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować