Zaloguj się, aby obserwować  
stg_Olo

LOKI - nowy h&s dla fanow Diablo

1301 postów w tym temacie

Dnia 06.08.2008 o 16:54, Budep napisał:

A jak zdobyć puknty umiejętności, aby odblokować skilla?


Zdobywanie punktów umiejętności - standardowo na początku gry 75% zdobywanego przez Ciebie doświadczenia idzie na powiększanie levelu postaci, 25% na rozwój umiejętności. Wartości tej nie można zmienić, można to tylko wyłączyć, tak aby wszystko szło na zdobywanie levelu (wzrost życia/many i atrybutów) lub zmienić boga, na rzecz którego idzie doświadczenie. Poza tym zamiast sprzedawać magiczne przedmioty możesz je ofiarować swojemu wybranemu bogu, dzięki czemu zyskasz zamiast pieniędzy dodatkowe punkty wiary na umiejętności. Wszystko to możesz ustawić np. gdy grasz barbarzyńcą w pierwszej wiosce do której wchodzisz w lodowej krainie w jednym z budynków, wystarczy dotknąć posągu boga wewnątrz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2008 o 20:18, Ecko09 napisał:

Mam nadzieje, że Loki w wersji z CDA działa bez płyty ;P Bo Red Faction wymagało płyty
:/

Możesz być pewien - działa bez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko. Jak mam przynieść duży kawał mięsa do wioski to zabijam te małem wilki, ale one żadnego mięsa nie zostawiają ! Przeżedziłem cąły las i głeboki i mroczny, a mięsa ani śladu. Może trzeba zabić dużego wilka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W pierwszej lokacji za wioską, mniej więcej na północy powinieneś spotkać wilka znacznie większego i silniejszego niż te zwykłe. Zabij go, a zdobędziesz odpowiedni kawał mięsa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2008 o 11:04, Qbasmok007 napisał:

Mam pytanko. Jak mam przynieść duży kawał mięsa do wioski to zabijam te małem wilki,
ale one żadnego mięsa nie zostawiają ! Przeżedziłem cąły las i głeboki i mroczny, a mięsa
ani śladu. Może trzeba zabić dużego wilka ?


Na kkompasie po prawej na górze, masz pokazane którędy trzeba iśc. Jest taki krzyżyk zaznaczony, to idź do niego. Albo strzaleczka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ta gra jest lepsza od Legend Hand of God? Mam to drugie ale nie jestem zadowolony, gra trochę niedopracowana i nie można być np. nekromantą lub druidem/szamanem co jest w tym gatunku niedopuszczalne :P Titan Quest moim zdaniem lepszy (nie licząc nowinek z Legend takich jak unikalny system walki) ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie czy w Lokim jest coś takiego jak np. strategia dla barba? na stronach o D2 jest od groma takich tekstów jak zrobić uniwersalną postać. Da sie taką w Lokim? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko do wymiataczy :) w lokiego. Jak ocenicie moje dotychczasowe wyniki w grze loki (załączam obrazek) ? Dodam, że mam najlepszą broń, hełm i całe uzbrojenie na 10 poziom. 2 uderzenia i duży ognisty golem prawie pada, 3 uderzenie to czysta formalność. Dodam, że gram około 3 godzin. Wczoraj wieczorem około 1,5h i dzisiaj z jakieś 2 godzinki. Jak ocenicie moją postać ( i mnie :) w skali od 1 do 10 ?

20080807171452

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2008 o 17:15, Qbasmok007 napisał:

Mam pytanko do wymiataczy :) w lokiego. Jak ocenicie moje dotychczasowe wyniki w grze
loki (załączam obrazek) ? Dodam, że mam najlepszą broń, hełm i całe uzbrojenie na 10
poziom. 2 uderzenia i duży ognisty golem prawie pada, 3 uderzenie to czysta formalność.
Dodam, że gram około 3 godzin. Wczoraj wieczorem około 1,5h i dzisiaj z jakieś 2 godzinki.
Jak ocenicie moją postać ( i mnie :) w skali od 1 do 10 ?

daje 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mi się ta gra znudziła ;p. Na początku się nią ostro jarałem, ale teraz gram tylko ot tak, żeby ponaparzać we wrogów ;p. Do tego na trainerze, bo nie chce mi się odblokowywać punktami skillów itp. Myślałem że ta gra jest lepsza, ale sporo bugów ma jednak ;/. Moja postać, na pierwszym niedopakowana brata, a na trzech pozostałych mój masta kozak ;p Żeby nie było, wiem że NuGGet jest zbanowany, i uprzedzam, to nie ja ;p.

20080807172636

20080807172655

20080807172711

20080807172734

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na czym polega multiplayer? Jak weszłem to tam trzeba było sobie wybrać imię i klase. Czyli, że co? Wykonuje y misje z singla razem z innymi graczami? Czy tez może można walczyć przeciwko innym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2008 o 17:21, szynka140 napisał:

daje 3


Jak masz dodawać takie posty, to lepiej w ogóle się nie odzywaj, bo to się nazywa SPAM.
Jak już chcesz odpowiedzieć to napisz dlaczego dajesz 3, a nie powiedzmy 6.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2008 o 17:41, Ecko09 napisał:

Na czym polega multiplayer? Jak weszłem to tam trzeba było sobie wybrać imię i klase.
Czyli, że co? Wykonuje y misje z singla razem z innymi graczami? Czy tez może można walczyć
przeciwko innym?

czytałem, że ponoć jest chyba arena walk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2008 o 17:56, Menisk napisał:

> Na czym polega multiplayer? Jak weszłem to tam trzeba było sobie wybrać imię i klase.

> Czyli, że co? Wykonuje y misje z singla razem z innymi graczami? Czy tez może można
walczyć
> przeciwko innym?
czytałem, że ponoć jest chyba arena walk


Arena mówisz? To pewnie jest i też jakieś miasto, gdzie gracze sie spotykają ze sobą bądź też idą do handlarzy. Coś w podobie pewnie jak w MMO PVP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko. Jak można grać po sieci ? Założyłem konto tam gdzie mi kazało i teraz się połączyć nie mogę ... Coś z tym chyba jest nie tak ;/
Może ktoś mógłby mi podać IP, gdzie często toczą się różnego typu rozgrywki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować