Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dziewięciolatek pro-graczem

158 postów w tym temacie

Niech gra jak lubi. Dobrze, że nie przesadza, a to, że ktoś nie widział w jego wieku kompa to nie jego wina - ja tez nie widziałem. Pierwszego PC na oczy zobaczyłem w 8 klasie podstawówki jak kuzyn sobie kupił (kombajn pentium 100 i 1 GB HDD 8-O ) a własny miałem w klasie maturalnej - ale to zasługa systemu, zarobków i technologii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2007 o 18:31, Mashivi napisał:

> Pro-gracz? Chyba w tetrisa :P
Tak, może również. Ale jak mu zazdrościsz, to jeszcze chyba nie powód, żeby drwić z takich
jak on? >.<


Zazdrościć? Czego?... Sam mam kuzyna w jego wieku (jest b.dobry w samochodówki np. NfS:MW), ale takie dzieci nie poradzą sobie np. z Oblivionem albo z Gothiciem. Po prostu nie rozumieją tych tematów. Małe dzieci oczekują akcji w grach, a nie myślenia :P Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2007 o 19:56, kibot napisał:

Zazdrościć? Czego?... Sam mam kuzyna w jego wieku (jest b.dobry w samochodówki np. NfS:MW),
ale takie dzieci nie poradzą sobie np. z Oblivionem albo z Gothiciem. Po prostu nie rozumieją
tych tematów. Małe dzieci oczekują akcji w grach, a nie myślenia :P Pozdrawiam

Sławy? Może i nie poradzą, ale nie o to tu chodzi... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I sprawa jest taka, że dla mnie nie jest PRAWDZIWYM graczem;)
Papierowe sesje? Planszowa Magia i Miecz (ale oldskul- pogralbym sobie:))? Stare, poczciwe WH?
Kształtuje się nowa era "graczy" (tylko komputerowych), ale czy to dobrze?
Ale my tego nie zrozumiemy, urodziliśmy się w innych czasach:P
Ale niech sobie gra mały, dajcie spokój i przestańcie w czym to nie jesteście "MISTRZAMI". Ekhm, jak chcecie się dowartościować to piszcie na forum BRAVO, ale innej Filipinki. Tutaj, to raczej nie właściwe miejsce, na takie ŻAŁOSNE p..gadanie.
Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2007 o 20:02, kibot napisał:

Jak byłem młodszy to myślałem o sławie, pieniądzach itd. Ale wyrosłem już z tego i teraz wiem,
że jedynie można coś osiągnąć tylko przez uczciwą pracę a reszta przyjdzie wtedy sama :P



HMmm, to jesteś na jakimś etapie który też się skończy. Swoją drogą też tak myślałem, jak miałem z 15 lat. Teraz jak się ma te 19 to jakoś to wszystko inaczej wygląda.

,,To nie takie łatwe jak uczą w podstawówkach" jak ktoś kiedyś powiedział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2007 o 20:02, kibot napisał:

Jak byłem młodszy to myślałem o sławie, pieniądzach itd. Ale wyrosłem już z tego i teraz wiem,
że jedynie można coś osiągnąć tylko przez uczciwą pracę a reszta przyjdzie wtedy sama :P

Ja podobnie. Tylko Twój post wydał mi się nieco zbyt drwiący, Szacunek należy mieć dla każdego człowieka... Temu chłopakowi się udało - gratulacje. I moim zdaniem nie należy szydzić z jego osiągnieć...

Pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2007 o 20:11, kibot napisał:

(...) ty mi nie pisz o szacunku dla innych, bo to akurat mam do wszystkich...

Taka mała puenta ;) Nie żebym chciał Ci dokuczyć, jedynie zwracam uwagę na takie szczegóły, często swiadczące właśnie o szacunku dla innych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2007 o 20:15, Mashivi napisał:

A ty mi nie pisz o szacunku dla innych


taka śmieszna funkcja ''''ostrzegawcza'''' - a co mam jeszcze do Ciebie pisać mistrzu? :)
eejjjj... faktycznie, ale jak się szybko piszę posty to tak jest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2007 o 20:20, kibot napisał:

> A ty mi nie pisz o szacunku dla innych

taka śmieszna funkcja ''''ostrzegawcza'''' - a co mam jeszcze do Ciebie pisać mistrzu? :)
eejjjj... faktycznie, ale jak się szybko piszę posty to tak jest :D

Ekhem? "A Ty mi nie pisz o szacunku do innych" to przecież Twoje słowa są? A co do "szybkiego pisania" - owszem. Dlatego ja, przed wysłaniem, zawsze czytam post po kilka razy wyłapując wszelkie literówki i potknięcia...

Ale ja proponuje skończyć na tym temat - drobny offtop się tu robi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować