Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dziewięciolatek pro-graczem

158 postów w tym temacie

Dnia 10.06.2007 o 13:47, KiZi123 napisał:

Nie długo to jeszcze niemowlęta będą na psp w inkubatorach grać... Co do zawiści nie, nie jestem
zawistny. Za bardzo nie obchodzi mnie to, że młody ma wielki TV i dostaje kasę (tego to akurat
troszkę ;p, ale kto nie?) Łączyć przyjemne z pożytecznym, ale w tym wieku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czemu od razu zryty... Jeśli już to możesz mieć pretensje do jego rodziców, którzy tak wcześnie zaczęli go szkolić na profesjonalnego gracza. Uważam, że rozpoczynanie kariery w wieku 4 lat nie jest najlepszym pomysłem. Chociaż teraz chłopak wymiata i z pewnością jest lepszy od większości z nas. Fajnie, że jest taki dobry ale najdziwniejszy w tej sprawie jest oczywiście jego wiek. Dziewięciolatek pro-graczem - do czego to dochodzi w dzisiejszym świecie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żeby tylko ten dzieciak na łeb od tych gier nie dostał. Dobrze, że jego rodzice pilnują w co gra. Od wirtualnej rozrywki naprawdę można ześwirować. Np. brat mojego kumpla, ma 7 czy 8 lat i grał w Warcrafta III. I jak pewnego dnia gramy sobie w nogę on zaczyna biegać w kółko i wykrzykiwać kwestie z owej gry. I jakby tego było mało pogrywa w Scarface z włączoną krwią i przeklinaniem. Moim zdaniem jak dzieciaki chcą grać to niech przynajmniej mają jakąś kontrolę. Dobrym sposobem byłaby opcja wyłączająca krew, jak np. w Max Payn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eh szkoda że jak ja miałem 4 lata to jak miałeś konsole do gier to byłeś kimś ważnym....Dopiero jak miałem chyba z 6 to kupiłem sobie NINTENDO 64! To było coś! A rodzice i tak nie pozwalali mi na nim często grać, do dziś mam do nich uraz...A co do tego dziewięciolatka: Tak, zazdroszczę mu! Że jego rodzice pozwali na granie w wieku 4 lat i tego, że miał na czym grać, tego że dostaję mnóstwo kasy, a ja muszę oszczędzać jak chce zrobić większy upgrade kompa! A tak nawiasem mówiąc czy Halo nie jest od 12 lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2007 o 12:42, FreemaN-PL napisał:

Ludzie to że niektórzy z Was byli zbyt tępi żeby grać w wieku 4 lat to już nie nasza wina...
ja w wieku 4 lat skończyłem doom''a 1 i 2, a później Wolfa 3D, Duke''a, Hexena i Heretica,
więc nie wkręcajcie tu bajek że nie można grać w takim wieku.

Bedzio nauczyłeś się obsługiwać dosa/winde dopiero po 10 roku życia? No to medal za prędkość
:rotfl:

Tia, i widać jak to się na tobie odbiło. Zero logicznego myślenia.
Nie pomyślałeś może że ktoś kto pisze "w wieku 4 lat nie grałem" może mieć teraz ze 25 lat? W jego czasach to nawet nie było w co grać... to pierwsza rzecz.
Druga rzecz: nie każdy miał wtedy komputer.

Proponuje trochę mniej grania, bo chyba coś ostatnio było go za dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie tych głównych zazdrośników tutaj emocje rozrywają od środka, haha! Ja też mu zazdroszczę, no i co z tego? Jestem starszy, wiem więcej, i z całą pewnością lepiej jeżdżę na rowerze (dirt jumping, fr - niektórzy pewnie wiedzą o co chodzi :P) i mam lepszy zmysł taktyczny. A ci, co go tak plują, po prostu sami nie mają się czym pochwalić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, pogratulować, lecz mam nadzieję, że ten dzieciak ma jeszcze czas być zwykłym dzieciakiem, bo widzę, że jego nadwrażliwi rodzice wciskający go na jeszcze dodatkowe zajęcia wymagają od niego sporo. Oby spędzali z nim dużo czasu na rozmowach, bo to ważne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie rozumiem was on zaczal gdy mial 4 lat no i? ja jak mialem 4 i 1/2 (kurcze on troche wczesniej!)wtedy gralem w takie fajne gry jak np. quake (1,2) i chyba jeszcze w warcrafta (nie pamietam tak zbytnio ale chyba tak bo mi brat mowil ze gralem kiedys w taka strategie z glupimi stworami o nazwie cos na W) na tamte czasy to mialem super sprzet 223mhz 32 ram 4 gb HDD

jakos nie chodze po ulicy i zazynam ludzi! to jest to co mnie dziwi politycy zawsze sie czepiaja gier a filmow nie!
a tak wracajac do malucha,niech pogra ze mna w gierki o nazwie : SupCom,CoD2,CoH to zobaczy kto jest masterem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja podziwiam chłopaka bo jest naprawde dobry, ale to ze ojciec i wujkowie bioro udzial w zawodach tez pozwoliło łatwiej mu sie wybic. Ojciec zapewne od tego 4 roku życia grał z nim i go uczył grac. Ja dostałem kompa jak miałem 4 lata i grałem w yto co mi wpadło w ręce nawet jak rodzice się sprzeciwiali, a mam 14 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no cóż, większa zasługa tu jest raczej po stronie ojca, który kupował swojemu synowi konsole, jak miał 4 lata! I tak w Polsce prawie nikogo na to nie stać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować