Zaloguj się, aby obserwować  
MrKubu

Jedi Outcast vs. Jedi Academy

55 postów w tym temacie

Dla mnie fajniejsza jest JA ponieważ jest więcej możliwości w rozwoju postaci takich jak wybór miecza czy dowolność w wybieraniu mocy, fabuła też zła nie jest choć w JO była zdecydowanie lepsza a co do Multi to chyba JA lepsze więc dam takie oceny:

Jedi Academy- 9/10
Jedi Outcast- 8+/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2008 o 10:35, Desann235 napisał:

Dla mnie fajniejsza jest JA ponieważ jest więcej możliwości w rozwoju postaci takich
jak wybór miecza czy dowolność w wybieraniu mocy, fabuła też zła nie jest choć w JO była
zdecydowanie lepsza a co do Multi to chyba JA lepsze więc dam takie oceny:

Jedi Academy- 9/10
Jedi Outcast- 8+/10

Ale tego klimatu JA nie ma, co ma Outcast...te podróże z Katarnem, walka z lordem Desanem...hmmm..gdybym nie grał w KOTORa to bym właśnie Outcasta uznał za najlepszą grę z universum Gwiezdnych Wojen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2008 o 10:40, Aragloin napisał:

> Dla mnie fajniejsza jest JA ponieważ jest więcej możliwości w rozwoju postaci takich

> jak wybór miecza czy dowolność w wybieraniu mocy, fabuła też zła nie jest choć w
JO była
> zdecydowanie lepsza a co do Multi to chyba JA lepsze więc dam takie oceny:
>
> Jedi Academy- 9/10
> Jedi Outcast- 8+/10
Ale tego klimatu JA nie ma, co ma Outcast...te podróże z Katarnem, walka z lordem Desanem...hmmm..gdybym
nie grał w KOTORa to bym właśnie Outcasta uznał za najlepszą grę z universum Gwiezdnych
Wojen.



Tak z tym sie zgodzę JO ma naprawdę świetny klimat ale niestety według mnie tylko pod tym względem przebija JA reszta choć ciekawa to mimo wszystko nie może przebić możliwości dobrowolnego wyboru mocy czy większych możliwości posługiwania się mieczem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A tak właściwie to dlaczego w JO i JA Kyle ma niebieski miecz? Przecież w Jedi Knights: Dark Forces II Katarn miał zielony miecz? Niby w jaki sposób zmienił kolor? No chyba że miecz, który dostał w Jedi Outcast nie należał do niego. Ehhh, chyba poprostu uznano że lepiej jak będzie miał niebieski miecz, albo to ja coś przeoczyłem w fabule w końcu grałem w obydwie po angielsku i może nie wszystko zrozumiałem, choć szczerze wątpię.

20080729152031

20080729152038

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2008 o 15:20, Desann235 napisał:

A tak właściwie to dlaczego w JO i JA Kyle ma niebieski miecz? Przecież w Jedi Knights:
Dark Forces II Katarn miał zielony miecz?

Przez całe DF II rzeczywiście miał zielony miecz, ale pod koniec gry (po ucieczce ze spadającego statku) Boc niszczy go kamieniem i przed śmiercią ratuje Kyle''a młody Jedi, któremu wcześniej darował życie. I właśnie jego żółty miecz używa potem Kyle. Dlaczego jednak w JO ma już niebieski miecz, to już nie wiem, ale możliwe że w Mysteries of the Sith było to w jakiś sposób wyjaśnione (w dodatek nie grałem, więc nie wiem). A miecz w JO według fabuły był jego - oddał go do Luke''owi po wydarzeniach z dodatku, a w JO go tylko odzyskuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

No fakt może zostało to powiedziane w Mysteries of the Sith, w którego ja też niestety nie grałem. Ehhh szkoda napewno był by ciekawy, ale teraz to fikcja bo niby gdzie ja znajde dziś dodatek i oczywiście samą podstawke?Ehhh. A co do koloru miecza to jest jeszcze szansa że wymyślono tak bo luke ma przecież już zielony więc może chcieli po prostu aby kolory ich mieczy były różnorodne.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2008 o 21:07, skaybay napisał:

Polecam lekturę http://www.ossus.pl/biblioteka/Kyle_Katarn - wyjaśnia kilka rzeczy, których
nie mieliśmy okazji zobaczyć na własne oczy w grach, a jednak "historycznie" się wydarzyły.


O rany rzeczywiście dużo informacji, nawet bardzo dużo. Wielkie dzięki za link wiele mi wyjaśnił, choć nie wspomnieli nic o mieczu Kyla... a może to ja źle przeczytałem... Natomiast jeśli chodzi o samą grę Dark Forces II oraz dodatek do niej to zna może ktoś stronę, na której mogę kupić tą grę(Byle by nie była piracka!!!)? Bo jeśli tak to bardzo proszę o link do niej, z chęcią zagrałbym sobie jeszcze raz w DF II, a zwłaszcza w dodatek, w który nie miałem okazji zagrać.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2008 o 15:52, Desann235 napisał:

Natomiast jeśli chodzi o samą grę Dark Forces II oraz dodatek do niej to zna może ktoś
stronę, na której mogę kupić tą grę(Byle by nie była piracka!!!)?

Możesz kupić np. tu: http://sklep.wirtus.com.pl/produkt/246796 - sam też bym chętnie to kupił, ale cena 54,90 zł za grę sprzed 11 lat jest zdecydowanie zbyt wysoka. Czasem bywa też na allegro, ale jeszcze nie widziałem taniej niż 39 zł, chociaż czekam i liczę na to, że w końcu trafię taniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

O rany! Rzeczywiście drogo jak na tak starą grę, chyba trochę przesadzili, ale cóż począć. Nie mogę przegapić takiej okazji nawet jeśli jest tak wysoka cena. Wielkie dzięki.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować