Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Lipcowe 4gramy już online!

373 postów w tym temacie

Dnia 15.06.2007 o 12:27, Joorg napisał:

no to ja nie wiem o co tu chodzi, ale na pewno o coś wielkiego! A może tylko o dobrą reklamę?


No nie... Wiedźmina będziemy reklamować .... ale nie w ten sposób. Powiem tyle że nie jest to zwykły wkręt.... za którym nic się nie kryje poza adrenaliną forumowiczów... wszystko jest ze sobą powiązane i prowadzi do... no właśnie....

BTW Wasze pomysły ocb ze stroną www są niesamowite, spekulacje dotyczące komiksu też....
Niedługo odsłonimy trochę tajemnicy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2007 o 21:01, HMRpG_MODED napisał:

Ja też jestem szczęśliwym tatą - Martynka - 3 lata, Kuba - 9 miechów, jakiś bonus za to ?

Satysfakcja w dniu ujawnieniu szczegółów, tudzież jak kto woli: OCB. ;)

SzaacH --> żebyś Ty wiedział, co u mnie dzieje się na GG... strach pomyśleć. ;) Widać wszyscy uznali, że jestem najmilszym użytkownikiem (co jest zgodne z prawdą;)) i uchylę rąbka tajemnicy. Ogłaszam wszem i wobec: GUZIK! Żadnej tajemnicy... nie ma. Nie trzymamy nic w tajemnicy przed innymi użytkownikami forum gram.pl, no może oprócz... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2007 o 16:40, Soleila napisał:

> Niedługo odsłonimy trochę tajemnicy...


Hej! Nie SzaacHuj takimi "niedługo" i "soon" !:D


:P:P

Oczywiście wciąż możecie podpytywać ciocią Sol jak znam życie ona pierwsza sie wygada.... przepraszam "udzieli informacji" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.06.2007 o 16:43, SzaacH napisał:

Oczywiście wciąż możecie podpytywać ciocią Sol jak znam życie ona pierwsza sie wygada.... przepraszam
"udzieli informacji" :P



Hej, widziałeś Dziada?! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.06.2007 o 16:40, lurynowicz napisał:

SzaacH --> żebyś Ty wiedział, co u mnie dzieje się na GG... strach pomyśleć.


No zazdroszczę ;) a u mnie GG milczy... ech ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem w tym wszystkim chodzi oto że CDPROJEKT zyskał prawa do wydania tych gier, których postaci widzimy na obrazku pierwszym. Dlatego wszyscy świętują lecz Wiedzmin który dopiero co dołącza do CDPROJEKT nie wie o tym. I wtedy ucieka a w pościg za nim wkracza dwóch stróżów CDPROJEKT, którzy mają zamiar powiadomić go o zmianach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2007 o 16:45, SzaacH napisał:

No zazdroszczę ;) a u mnie GG milczy... ech ....


Spoko! Do nadrobienia! GG SzaacHa: xxxxxxx [M]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie. .co z tym Dziadem? Napisałem do niego, ten nie odpowiedział, ale opis zmienił.. Pewnie męczą nową stronkę.. Czekam na rezultat ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować