Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Lipcowe 4gramy już online!

373 postów w tym temacie

To co kto mysli o takiej wersji? Moze ten licznik(jesli nei jest to tylko atrapa)odlicza czas do premiery nowych komiksów? Ale kurcze sam nei wiem... Yarpen lubisz komiksy? Albo Ty Ghost? Bo nei wiemczy cieszylibyście sie z takiej informacji.
A może Wiedźmin ucieka z Tamtad(ne wiem, zachód?)i biegnie tu do Polski, do domu. W celu - dajmy na to - przyśpieszenia wydanai Wiedźmaka, alo po prostu biegnie do nas aby zrobić osttni testy :) O.o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. chomik pokazuje ''coś''- tzn. wskazuje wiedźmina
2. wiedźmin się boi i ucieka od grupy postaci z gier bo nie wie kto to taki
3. tu zamiast obrazka jest link...hmm, pewnie mieli go złapać... więc mpoże ktoś ''złapie'' wiedźmina... może gram.pl dostaną beta- wersje :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem kilku z listy i wszyscy są:
1. nawet dość ''utytuowani'' na gram.pl
2. każdy z nich ma ponad 18 lat czyli być może chodzi o focu testy a lista to osoby które dostaną lub już dostali ''jakieś'' wersje Witchera...poczekamy- zobaczymy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podsumowując dwudniowe rozważania:

MUSIMY POCZEKAĆ DO 7 LIPCA, KIEDY LICZNIK DOJDZIE DO ZERA....

Chyba już nic nie wymyślimy. No, chyba że pojawią sie nowe informacje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jednak mysle że bedzie coś wiadome troche wczesniej przynajmniej niekórzy będą wiedzieli bo napewno którys z rodzwiemionych xD pusci pare z ust

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcielibyśmy wiedzieć :] Tyle póki co wiemy, że Ci z listy już rozwiązali całą tą zagadkę - bystrzaki, jeśli na coś dobrego wpadniesz, to może tam też się znajdziesz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No proszę... Marrbacca i Modest-Vermin też są w to zamieszani. Modest coś mówił żebyśmy sobie dali z tym spokój, bo to zapewne nic ciekawego... ciekawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiecie, mam taką teorię... tyle, że ona się troszkę sypie:
-nie ma jeszcze awataru Marra, a wcześniej dosyć długo nie było awataru gmxa
-nicki różnią się użytymi literami (tj. gmx pozostał pisany małą literą, ale już Lurynowicz jest wielką, co sugeruje, iż gdzieś te nicki były wpisywane, nie zaś wysyłane automatycznie)

W każdym razie wg. mnie:
-nie ma żadnej zagadki, ukrytej w tym komiksie ani na stronie
-z góry wiadomo, kto się na liście pojawi/kolejne osoby (z jednego z dwóch for) są losowane na bieżąco o kolejnych porach (regularne odstępy czasu są prawdopodobne, tak by wynikało z Vilmarowego stwierdzenia na IRCu: już za 10 minut kolejna osoba, choć nie wiem, czy nie był to aby jakiś wkręt, chyba nikt się nie pojawił :P ; Furr też coś wyliczył)
-w momencie wylosowania danej osoby na stronie pojawia się jej awatar (gdyż w teorii awatar może być przypisany do tych samych osób, a nicki są bardziej prywatne, i przynajmniej w teorii-nie powinny być powtarzalne)
-w momencie wylosowania danej osoby taka osoba otrzymuje specjalnego mejla, w którym prosi się o milczenie, a jednocześnie zawarty jest np. link do Prawdy, z zaznaczeniem iż "w momencie wejścia na ww. stronę wyrażasz swą zgodę na utrzymanie w tajemnicy wiedzy dot. znajdujących się na niej materiałów" itd.
-w momencie kliknięcia linka (i, siłą rzeczy, zgody na przedstawiony warunek) na stronie do awatara dołącza nick postaci, a owa szczęśliwa osoba poznaje Prawdę
-co jest Prawdą: nie mam bladego pojęcia... wątpię, by była to jakaś beta (beta otwarta, a o takiej można by chyba mówić w przypadku bety z 6-7 lipca, zakładając, że to do tego prowadzi link i odliczanie, jest raczej mało prawdopodobna), ani zawartość EK (bo, zdaje się, ankieta wciąż trwa); nie jest to też Tydzień z Wiedźminem, a przynajmniej tak zrozumiałem wypowiedź SzaacHa
-W mym mniemaniu może to być demo (?), które można zobaczyć już teraz, a w lipcu stanie się dostępne dla wszystkich, po ostatnich szlifach, zapewne. Zastanawia mnie jeszcze wersja komórkowa, jako że Jay Z mówił, iż na początku wakacji miało pojawić się demko tej mobilnej produkcji. Więc może to?

No nic, IMO brzmi to całkiem prawdopodobnie, choć mogę (i najpewniej tak czynię) się mylić, argumenty za tym przemawiające przytoczyłem na początku.

Ludzie z CDP serwują nam dobrą dawkę dezinformacji (nawet wymęczona robotą akne "nic nie wiedziała", Coni-z nie było, by się mogła wygadać, Sol się wkaczyła i zaczęła floodować ;) , Vilmar robił tę stronkę a też nic nie wie), więc obawiam się, iż "ocb" dowiemy się dopiero po upłynięciu czasu odliczanego przez licznik.

Kurcze, chciałbym mieć jakieś auto-przecieki, tak jak to było z Kolektywem (stronę wyłapałem już wcześniej, w trakcie budowy, jeszcze przed zamieszczeniem gry w Kółko i Krzyżyk, więc wiedziałem o co chodzi) :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2007 o 07:11, MonkOfWar napisał:

-W mym mniemaniu może to być demo (?), które można zobaczyć już teraz, a w lipcu stanie się
dostępne dla wszystkich, po ostatnich szlifach, zapewne. Zastanawia mnie jeszcze wersja komórkowa,
jako że Jay Z mówił, iż na początku wakacji miało pojawić się demko tej mobilnej produkcji.
Więc może to?


IMO ta cała akcja jest za duża (odliczanie ponad 20 dni, lista, obrazki), jak na wydanie dema czy gry na komórkę.

Pasowałoby za to do premiery pełnej wersji gry (spadanie z krzesła po przeczytaniu informacji; na upartego: Atari dające datę premiery i CDPR dementujące ją - przypomnienie, że gra ma wyjść dopiero we wrześniu), jest tylko jedno "ale": to właściwie nie jest możliwe. :)

Ludzie wiedzący o co chodzi muszą mieć niezły ubaw, czytając te spekulacje. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować