Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Lipcowe 4gramy już online!

373 postów w tym temacie

Dnia 12.06.2007 o 18:55, qjin23 napisał:

Daerdin - nie, no raczej nie. Bez przesady. Po prostu wiedzą o tym, co będzie, już teraz, a
my dowiemy się... 6 lipca? Być może do tego czasu "coś tam" CDP zdradzi. :)


Albo ktoś z wtajemniczonych parę puści :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2007 o 18:54, Modest-Vermin napisał:

> > > No ale jak pre-order, to po co te xywy? Za friko dostaną, czy jak?
> > Fajnie gdyby te osoby wybrane dostały pre-ordery :D Życzę im tego z całego serca.

> Lepiej jakby EK dostały :D No ale to już by chyba było za dużo, nie? Bo niby za co?


Hmm wiesz, zostali wybrani, w jakiś sposób się ładnie wyróżnili a dla CDPR to pryszcz mały
:D No ale nie podpuszczajmy CDP :P

No wiesz 24 sztuki po 150 zeta licząc to nie taki pryszcz... chociaż, może ja w innych wymiarach myślę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co?

Od dłuższego czasu kombinuję, podstawiam coś pod linki, myślę o tych rękawach, i nic mi do łba nie przylazło :/ .

Dwie rzeczy, na którem zwrócił uwagę:
-Wiedźmin ma tylko 1 miecz
-Anioł na drugim obrazku wygląda jakoś dziwnie

I gdzie Wy widzicie ten znaczek Quake''a?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2007 o 19:17, MonkOfWar napisał:

I gdzie Wy widzicie ten znaczek Quake''a?!

No niby na kamieniu na pierwszym obrazku. Ale w formie elektronicznej. W Insiderze go nie widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2007 o 17:17, lurynowicz napisał:

Dablju Ti Ef??!?!? Skąd wiecie, że to ja? Może to Sam Fisher? Albo ktoś inny o podobnym
awku...?


No i co, wypierałeś się, a to jednak Ty, hehe ;-]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2007 o 19:19, Daerdin napisał:

No niby na kamieniu na pierwszym obrazku. Ale w formie elektronicznej. W Insiderze go nie widać.


Tym kamieniu w prawym dolnym rogu?

Toż to jakaś kropka i przypadkowe kreski :/ .

Chyba, że to nie o tym mowa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2007 o 19:25, Outlander-pro napisał:

> Dablju Ti Ef??!?!? Skąd wiecie, że to ja? Może to Sam Fisher? Albo ktoś inny o
podobnym
> awku...?

No i co, wypierałeś się, a to jednak Ty, hehe ;-]

Przycisnąć go!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2007 o 19:26, Kocis1524 napisał:

Tu chyba jest jasno powiedziane o co z tym chodzi więc nie musicie się już niczego domyślać.
Czyli ta jak wcześniej obstawiałem.
Oto post który sobie przeczytajcie http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=20878&pid=448

Ale to w żadnym przypadku nie było pisane w odniesieniu do tej strony. Jest na to jakieś poparcie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2007 o 19:29, Daerdin napisał:

> Tu chyba jest jasno powiedziane o co z tym chodzi więc nie musicie się już niczego domyślać.

> Czyli ta jak wcześniej obstawiałem.
> Oto post który sobie przeczytajcie http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=20878&pid=448

Ale to w żadnym przypadku nie było pisane w odniesieniu do tej strony. Jest na to jakieś poparcie?


Jestem tego pewny w 99%. W końcu nie byłoby dwóch tak wielkich akcji w przeciągu kilku tygodni.
A zresztą sam podtytuł strony mi coś sugeruje "zwiedzminem" dostawić tylko tydzień i już jest;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2007 o 16:39, Mistic napisał:

Na stronie pojawił się kolejny awatar "kogoś z ekipy witcher.com".

Nicka nie podano, ale to nie problem :P

krakers życze powodzenia w gronie tych, którzy poznali prawdę...

:]

Czyżbyś miał jakąś listę? Czy po prostu znasz avatara?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie przypominam sobie, żeby którykolwiek z tygodni był poprzedzony przez coś takiego. I te osoby które prawdę poznały? Skoro to TzW to cóż takiego miały się dowiedzieć? Że będzie? Bzdura, to musi być coś ważniejszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2007 o 19:43, YarpenZirgin napisał:

nie przypominam sobie, żeby którykolwiek z tygodni był poprzedzony przez coś takiego. I te
osoby które prawdę poznały? Skoro to TzW to cóż takiego miały się dowiedzieć? Że będzie? Bzdura,
to musi być coś ważniejszego.


Ale pewnie wiedzą co będzie tam pokazane lub też mają już te materiały które mają być zaprezentowane.
Chociaż może to też być otwarcie nowej strony bo była już zapowiadana chyba z rok temu ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2007 o 19:48, Kocis1524 napisał:

> nie przypominam sobie, żeby którykolwiek z tygodni był poprzedzony przez coś takiego.
I te
> osoby które prawdę poznały? Skoro to TzW to cóż takiego miały się dowiedzieć? Że będzie?
Bzdura,
> to musi być coś ważniejszego.

Ale pewnie wiedzą co będzie tam pokazane lub też mają już te materiały które mają być zaprezentowane.
Chociaż może to też być otwarcie nowej strony bo była już zapowiadana chyba z rok temu ;P


O, z tą stronką to już bardziej. Może oni już ją widzieli, albo testowali, albo coś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2007 o 19:50, Daerdin napisał:

O, z tą stronką to już bardziej. Może oni już ją widzieli, albo testowali, albo coś...


Właśnie o tym rozmyślałem na IRC. Gdzieś już było coś podobnego tylko nie wiem z jaką grą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować