Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Lipcowe 4gramy już online!

373 postów w tym temacie

Kurcze , tajemnicza sprawa ... te dwa rysunki oraz licznik .... może poznamy zawartość EK ?? oraz możliwość składania zamówień na pre-ordera ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To co ja myślę:

Na pierwszym obrazku jest lud który się bardzo cieszy, prowadzi ich jakiś aniołek :P z chomiczkiem. Anioł+Chomik (coś jak batman i robin) prowadzą SZCZĘŚLIWY lud w stronę Wiedźmina. Nie wiem dlaczego Lara jest w tej grupie, może to znaczy, że następne przygody z Panią Archeolog będę wydawane pod skrzydłami CDP? Jest sztandar Gram.PL czyli cos jakby podbijali. O co kaman z tym Quake III? Jego chyba też wydaje Cenega. Może CDP wykupiło Cenegę :P
Dobra teraz drugi obrazek:
Ten sam lud prowadzony przez aniołka i chomiczka biegnie za Wiedźminem. Zobaczcie, że jest ukazany naszyjnik/wisior który Wiedźmin ma na szyi. Wystaje poza niego, tak aby łatwo go było dostrzec. Pewnie to będzie dodatek w wersji EK. A same dwa rysunki mogłyby zostać pocztówkami dołączonymi do EK :P


No i tyle :P Jak wygrałem to mi powiedzcie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2007 o 15:12, Mychaa napisał:

moglby ktos chociaz podpowiedziec co zrobic jezeli sie juz komus wydaje ze zna odpowiedz??


Nie ma żadnej odpowiedzi i nie ma, gdzie wysyłać odpowiedzi. Sol przed chwilą mi powiedziała ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kordzio1 - myślę, że coś w tym jest. CDP poinformouje wygrane osoby, które zgłosiły się na focus-testera. Przynajmniej tak mi się wydaje i sadząc po obrazku jest to bardzo prawdopodobne. Chyba że to podpucha. ;)

Odnośnie drugiego - trudno powiedzieć, może będzie to coś związanego z EK, może z premierą, może z filmikiem (bo jakoś niedługo miał się ukazać takowy, prezentujący gameplay), może pre-ordery (choć w to wątpię, za wcześnie). No cóż, zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem to nic innego, jak kalambury. Z tym, że odgadnięte dwa rysunki trzeba odpowiednio dopisać do linka "z wiedźminem" np "Z wiedzminem coś tam coś tam...". Tak mi się wydaje, gdyż ta strona cała z wiedźminem posiada stronę główną i tak jakby miejsce na pozostałe zakładki- bo kto by robił napis strona główna jeśli nie byłoby żadnych innych podstron? Być może zostaną one pokazane po odliczaniu, ale też widocznie jest inna metoda: odgadnięcie zagadki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możliwe jest też, że po kolei wpisują tych, co zagrali już w Wiedźmina. Znaczy jeśli ktoś już zagrał w betę, to poznał prawdę. Może to to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kurde, jeszcze nikt nawet nie postawił pytania, a już są ludzie którzy znają odpowiedzi :D
Może jeszcze oprócz betatesterów pojawią się ludzie którzy będą prowadzili na gramie stronkę wiedzmina, może ten licznik to licznik do otwarcia pełnej strony o wiedźminie na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak można zdobyć informacje o tym co to będzie. Aczkolwiek jestem prawie pewien że będzie tydzień z Wiedźminem czyli nowe gameplaye, wymagania i próbki głosów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować