Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Lipcowe 4gramy już online!

373 postów w tym temacie

Dnia 12.06.2007 o 17:40, rick90 napisał:

Albo mi się zdaje, albo do grona osób "wybranych" dołączył gmx...


Już jest on od dobrych paru godzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.06.2007 o 17:44, Piotrbov napisał:

Już jest on od dobrych paru godzin.



Hmmm... przysiągłbym, że wcześniej był tylko walgierz... no nic.

Kurcze, nie cierpię takich tajemnic, a głównie to nie cierpię, jak ktoś wie o czymś, a ja nie. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jednak nick, który widnieje przy awku jest NIBY twój. Pisze "niby" bo pisze tam "Lurynowicz", z dużej litery, tak jak "Walgierz" zamiast "walgierz". Tylko przy gmx-ie pisownia jest poprawna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Loooool, CPD chyba właśnie poinformowało nas, że w wiedźminie EK będzie wisiorek/amulet :P Zobaczcie drugi obrazek - coś się "ciągnie" za bohaterem, a jest zaczepione o jego szyję ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2007 o 18:12, YarpenZirgin napisał:

Hm ale o so chozi? Pre order? Wymagania? Bo testy już trwają więc to odpada...


A żebyśmy to wiedzieli... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2007 o 18:17, RX-8 napisał:

Loooool, CPD chyba właśnie poinformowało nas, że w wiedźminie EK będzie wisiorek/amulet :P
Zobaczcie drugi obrazek - coś się "ciągnie" za bohaterem, a jest zaczepione o jego szyję ;D


Przecież to wiedźmin więc musi mieć amulet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

JEszcze nic nie wiadomo. Od rana pojawiają się nicki i awatary. Dwie osoby po stronie witcher.com znalazły się jednak w tym roku na pewnej liście zasłużonych w pewnym stopniu dla Witchera. Na tej liście widnieje też nick Yarpen ;-)

Poza tym ciekaw jestem czy ludzie naprawde nie wiedzą co się dzieje czy tylko tak ściemniają, szczerze wole brak informacji niż kłamstwa :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2007 o 18:21, Mistic napisał:

JEszcze nic nie wiadomo. Od rana pojawiają się nicki i awatary. Dwie osoby po stronie witcher.com
znalazły się jednak w tym roku na pewnej liście zasłużonych w pewnym stopniu dla Witchera.
Na tej liście widnieje też nick Yarpen ;-)

Poza tym ciekaw jestem czy ludzie naprawde nie wiedzą co się dzieje czy tylko tak ściemniają,
szczerze wole brak informacji niż kłamstwa :-)



No ja takowego tam nie widzę:/ Ale jeśli ktoś się pode mnie podszyje to zostanie potraktowany po krasnoludzku, bo w społeczności wiedźmina jest jeden Yarpen. JA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2007 o 18:30, spider88 napisał:

Na pewno będą beta testy , ta lista to są szczęśliwcy którzy zostali wylosowani .To niestety
oznacza że ja się nie dostałem ;(



Testy już trwają. Info z CDPR:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Beta-testy na pewno nie, bo jest tak jak mówi Yarpen.

Demko? Odpada... marzenia. ;)

Obstawiałbym, co jest raczej pewne, że będzie pre-order i możliwe, że podadzą zawartość EK? (choć na to może za wcześnie). Podadzą wymagania sprzętowe, udostepnia nowy filmik z gameplaya (mowiono juz o tym i o tym:)) i ten wielki tydzień z Wiedźminem też prawdopodobny (może bedą jakies opsane wrazenia z focus-testów? Lub coś w ten deseń), i każdego dnia może coś nowego:D (pierwszy dzień - wymagania sprzętowe [choć na to ktoś czeka? I tak podane przez producenta sie nie sprawdzaja nigdy:P], drugi dzień - ciepłe screeny, trzeci dzień - filmik, czwarty - jeszcze goracy opis wrazen z focus testow, piąty - pre-order, itd. itp., etc.).

W każdym bądź razie zapowiada się - nie dość, że już tak skwar nieziemski - gorące lato (z Wiedźminem). :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2007 o 18:44, Daerdin napisał:

No ale jak pre-order, to po co te xywy? Za friko dostaną, czy jak?


Fajnie gdyby te osoby wybrane dostały pre-ordery :D Życzę im tego z całego serca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2007 o 18:48, Modest-Vermin napisał:

> No ale jak pre-order, to po co te xywy? Za friko dostaną, czy jak?

Fajnie gdyby te osoby wybrane dostały pre-ordery :D Życzę im tego z całego serca.

Lepiej jakby EK dostały :D No ale to już by chyba było za dużo, nie? Bo niby za co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2007 o 18:51, Daerdin napisał:

> > No ale jak pre-order, to po co te xywy? Za friko dostaną, czy jak?
> Fajnie gdyby te osoby wybrane dostały pre-ordery :D Życzę im tego z całego serca.
Lepiej jakby EK dostały :D No ale to już by chyba było za dużo, nie? Bo niby za co?



Hmm wiesz, zostali wybrani, w jakiś sposób się ładnie wyróżnili a dla CDPR to pryszcz mały :D No ale nie podpuszczajmy CDP :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Daerdin - nie, no raczej nie. Bez przesady. Po prostu wiedzą o tym, co będzie, już teraz, a my dowiemy się... 6 lipca? Być może do tego czasu "coś tam" CDP zdradzi. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować