Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Lipcowe 4gramy już online!

373 postów w tym temacie

Tak myślę , że pewnie chodzi tutaj , o testerów ,"Lista tych, którzy poznali prawdę..." - pewnie chodzi o to , że już zaczeli testować bete.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po krótkich poszukiwaniach znalazłem liste 10/12 nicków z witcher.com które powinny pojawić się na stronie. Dodam, że dwa z nich już tam są, a awatar zgadza się również z tym co znalazłem :]

Wracamy do wujka googla, zobaczymy co powie nam na temat gramowiczów, ale mi na oko odpada już opcja tych wewnętrznych beta testów, myśle, że chodzi o inne powiązanie :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to otwracie strony nie jest bo jakby robili jakiś kolektyw to ja albo ktos inny by o tym wiedział , przynajmniej tak mi sie wydaje. Wydaje mi sie tez że coś w tym jest i ci szczęscliwcy którzy rozwiązą te zagadke bedą mogli wziasc udział w czyms co nastapi za 25 dni :]. Ja narazie głowkuje jedyna wskazówka to EU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na stronie pojawił się kolejny awatar "kogoś z ekipy witcher.com".

Nicka nie podano, ale to nie problem :P

krakers życze powodzenia w gronie tych, którzy poznali prawdę...

:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze uważam, że to na pewno ma powiązanie i z Wiedźminem i na pewno z gram.pl Nie bez powodu na sztandarze jest logo gram.pl Może będą właśnie preordery w sklepie? Albo coś interesującego związanego z Witcherem ukaże się tutaj na łamach?
Po drugie zastanawiające są te postacie z innych gier ... Np. Lara Croft, ale bardzo w oczy mi się rzucają aluzje związane z Quakiem. Bo zauważyłem już dwie: logo Quake III na kamieniu i po lewej stronie nieopodal stoi "facio" z bazooką prawdopodobnie z QIII. Interesujące - jeszcze pomyślę ;-) Ale co do tego ma chomik? I to właśnie chyba ten chomik jest głównym kluczem do zagadki ... Cóż on może oznaczać?
Po trzecie: chyba dostrzegłem na tym pierwszym rysunku w tle ... SOLEILE! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2007 o 16:22, Phelela napisał:

to otwracie strony nie jest bo jakby robili jakiś kolektyw to ja albo ktos inny by o tym wiedział
, przynajmniej tak mi sie wydaje. Wydaje mi sie tez że coś w tym jest i ci szczęscliwcy którzy
rozwiązą te zagadke bedą mogli wziasc udział w czyms co nastapi za 25 dni :]. Ja narazie głowkuje
jedyna wskazówka to EU



Może ma to jakieś powiązanie, były przecież informacje że niedługo ma być zmieniona oficjalna strona Wiedzmina.

sferis ---> Ten chomik to przecież jeden z bohaterów komiksu zamieszczanego na gram "Chorche", dlatego chyba nie mam sensu doszukiwać się czegoś innego w nim. Ja bym go raczej traktował jako wspólnotę, gramowiczów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2007 o 17:02, Marko Pele napisał:

Może ma to jakieś powiązanie, były przecież informacje że niedługo ma być zmieniona oficjalna
strona Wiedzmina.


Tak? Strona o Wiedźminie ma zostać zmieniona? To bardzo dużo mówi i widać tu pewne powiązanie :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wiem to chyba jest odliczanie do wydania wiedzmin tam na guże jest licznik napewno jest to jakies odliczanie ale do czego ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2007 o 17:17, lurynowicz napisał:

Dablju Ti Ef??!?!? Skąd wiecie, że to ja? Może to Sam Fisher? Albo ktoś inny o podobnym
awku...?


Nie sądzę. Masz awatar jedyny w swoim rodzaju. Jak to zrobiłeś, że tam jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2007 o 17:18, Piotrbov napisał:

Nie sądzę. Masz awatar jedyny w swoim rodzaju. Jak to zrobiłeś, że tam jesteś?

Nie przypominam sobie, bym robił coś szczególnego... Hmm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale ło co "hoci" ? Nie ma newsa tylko jest komentarz i klik i masz jakieś obrazki i link. No i jest odliczanie i nicki i avki. Hmm nie wydaje mi się by był to konkurs, jakiś chwyt marketingowy znowu ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2007 o 17:23, Outlander-pro napisał:

ale ło co "hoci" ? Nie ma newsa tylko jest komentarz i klik i masz jakieś obrazki i link. No
i jest odliczanie i nicki i avki. Hmm nie wydaje mi się by był to konkurs, jakiś chwyt marketingowy
znowu ;p


Jest news. wchodzisz na gram.pl i tam w pasku u góry masz link do tego newsa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować