Zaloguj się, aby obserwować  
gawexs

Gra z Rutkowskim w roli głównej

188 postów w tym temacie

No coż... Wiem co będzie w następnej "Kaszanka Zone" :D

A i BTW, patrząc na screeny można śmiało powiedzieć, że next-genowy Splinter Cell będzie miał grafikę na podobnym poziomie (bo takiej samej nie osiągną :P). Zapewne gra charakteryzuje się wysokim poziomem interakcji z otoczeniem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sa takie akcje , których policja nie może podjąć oficjalnie.Przed ludźmi z patrolu Krzysztofa Rutkowskiego 10 trudnych misji.Począwszy od ścigania dealerów narkotykowych,przez przejmowanie istotnych danych z komputerów korporacji będących dowodami nielegalnych ttransferów finansowych.Większosć misji wymaga sprytu i skupienia, gdyż należy unikać używania broni,a przeciwników obezwładniać bezszelestnie.Są jednak sytuacja,gdy nie da się uniknąć otwartej konfrontacji.Rownież na nią patrol jest przygotowany doskonale.W kilku zleceniach bohatera wspiera obstawa,która porusza się jego śladem i osłania w krytycznych chwilach.

Detektyw Rutkowski is Back.

Gdy to przeczytałam omal się nie popłakalam ze śmiechu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2007 o 12:10, Budo napisał:


Zróbmy ściepę dla jednej osoby, która to kupi, pogra a potem napisze recenzje, powinno być
zabawnie :P

Jak dasz mi 20 zyla to chętnie. Dycha na grę, druga dycha na koszt przeszyłki...przynajmniej bym się mógł pośmiać. Najbardziej rozwaliło mnie jak zobaczyłem dystrybutora tej gry---oczywiście....PLAY! No bo kto inny by wydałby takie ścierwo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2007 o 12:10, Budo napisał:


Zróbmy ściepę dla jednej osoby, która to kupi, pogra a potem napisze recenzje, powinno być
zabawnie :P

PRINCE JANEK już to ma to i niedługo napisze recenzje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To rózne ,,perełki" ze strony play.

Legenda powraca! Niezwykle popularna w Polsce gra, Maluch Racer, powraca już w marcu tego roku w zupełnie nowej odsłonie. Maluch Racer 2 oparty jest na zupełnie nowym, bardzo wydajnym silniku graficznym, wykorzystującym w pełni możliwości najnowszych kart graficznych, dając nam niesamowite wrażenia wizualne przy zachowaniu rozsądnych wymagań sprzętowych.
W Maluch Racer 2 zasiądziemy za kierownicą w aż 10 wersjach poczciwego maluszka (city, cabrio, pickup, maxi tunning i inne). Trasy, jakie zostaną nam oddane do użytku, godne są samego NFS: Undergroud - przejedziemy się m.in. po wielkim europejskim mieście, oczywiście po zmroku, gdy wyścigi będą tym bardziej emocjonujące. Wszystkich niesamowitych torów jest 30.
Tryb kariery, niesamowita muzyka, zaawansowana sztuczna inteligencja przeciwników oraz niesamowity klimat sprawiają, że warto czekać na Maluch Racer 2!
Fascynujące wyścigi Maluchów wprowadzą Cię w świat niebanalnych rajdów
osadzonych w polskich realiach.
Rozpoczynając grę otrzymujesz standardowego malucha, ale już po ukończeniu
pierwszego wyścigu otrzymujesz samochód po tuningu.
Ścigaj się na różnych torach. Do dyspozycji masz takie trasy jak: warszawska
starówka, wieś, a także hipermarket i inne.
Cechy gry:
grafika 3D z ustawieniem dowolnym kamer w grze
6 samochodów : 2 standardowe, 4 stuningowane
6 tras : wieś, starówka, hipermarket, garaż...
rozdzielczość gry do 1200 na 1600 pixli
opcja - ruszania z paleniem gumy
dynamiczne efekty świateł
Otwarte tory - możesz jeździć gdzie chcesz
i korzystać ze skrótów
KODy : BOLEK i PUDEL .
Najnowsze poprawki (patch 1.2 8.09.2003) do gry MALUCH RACER dostepne sa
juz na stronie produktu:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja widziałem taką reklamę w Cd action
MALUCH RACER 2
6 samochodów + 6 torów = orgazm
-----------------------------------------
Play robi świetne reklamy :o
Co do gniotowych reklam, w reklamie gry Wilczy Szaniec było napisane:
"W 1994 nastąpił zamach na Hitlera"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2007 o 17:22, NuGGet napisał:

Dajcie mi Bugatti Veyrona i moge w to pograć ze dwie godziny (o ile mi jeszcze dacie na to
kase:P) xD

2 godziny? Będziesz musiał tę gre 2 razy przechodzić bo taka krótka. A poza tym to 5 minut nie wytrzymasz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.07.2007 o 17:24, gogiell napisał:

2 godziny? Będziesz musiał tę gre 2 razy przechodzić bo taka krótka. A poza tym to 5 minut
nie wytrzymasz :P

No w sumie jak znam "gry" z Play(Shitu) to w 2 godziny zdąże to przejśc 10 razy ale co tam:P Za Bugattki moge pograć:P Daje Wam miesiąc do namysłu:P

A tak serio to jak zobaczyłem napis w CDA "Detektyw Rutkowski is back" to mnie to powaliło na ziemie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to czekamy na opinię PRINCE JANEK''a... ;) Pewnie bardzo dobra gra - i do tego polska :D Dobre, bo polskie ;) Wszystkie gnioty typu Neverwinter Nights, czy Baldur''s Gate - kryjcie się, nadchodzi... Detektyw Rutkowski :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.07.2007 o 17:26, NuGGet napisał:


A tak serio to jak zobaczyłem napis w CDA "Detektyw Rutkowski is back" to mnie to powaliło
na ziemie:P

Mnie też. Jak zwykle patrze w CDA na szajsowate gry od PLAY "co do za g**** w tym miesiącu dali?" Jak zobaczyłem detektywa to mnie musieli zbierać z podłogi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja słyszałem, że żeby uruchomić tą grę to trzeba mieć 2 Visty naraz włączone tak, żeby powstał kanał próżniowy. Play celuje w odbiorców o średnim wieku 12 lat więc nie wymagajcie cudów ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2007 o 18:53, Lumbago napisał:

Ja słyszałem, że żeby uruchomić tą grę to trzeba mieć 2 Visty naraz włączone tak, żeby powstał
kanał próżniowy. Play celuje w odbiorców o średnim wieku 12 lat więc nie wymagajcie cudów ;).

Trza kadzidło postawić na środku pokoju i powtarzać mantrę: PLAY PLAY PLAY IS OK PLAY PLAY PLAY IS OK......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2007 o 12:24, Natalia Nowak napisał:

Maluch Racer 2 oparty jest na zupełnie nowym, bardzo wydajnym
silniku graficznym, wykorzystującym w pełni możliwości najnowszych kart graficznych, dając
nam niesamowite wrażenia wizualne przy zachowaniu rozsądnych wymagań sprzętowych.

Normalnie brzmi jak reklama TDU, ale ta gra jest przecież jeszcze lepsza. GF 8800GTX ledwo to uciągnie.

Dnia 16.07.2007 o 12:24, Natalia Nowak napisał:

W Maluch Racer 2 zasiądziemy za kierownicą w aż 10 wersjach poczciwego maluszka (city, cabrio,
pickup, maxi tunning i inne).

Co tak dużo?? Aż mnie głowa boli jak pomyśle ileto wozów. :P

Dnia 16.07.2007 o 12:24, Natalia Nowak napisał:

Trasy, jakie zostaną nam oddane do użytku, godne są samego NFS:
Undergroud - przejedziemy się m.in. po wielkim europejskim mieście, oczywiście po zmroku, gdy
wyścigi będą tym bardziej emocjonujące. Wszystkich niesamowitych torów jest 30.

Nie no jak NFS:U to trzeba zagrać, ale oczywiście świat jest większy i możemy jeździć po wielkim europejskim mieście- Warszawie!!!

Dnia 16.07.2007 o 12:24, Natalia Nowak napisał:

Tryb kariery, niesamowita muzyka, zaawansowana sztuczna inteligencja przeciwników oraz niesamowity
klimat sprawiają, że warto czekać na Maluch Racer 2! Fascynujące wyścigi Maluchów wprowadzą
Cię w świat niebanalnych rajdów
osadzonych w polskich realiach.

Tak te pełne emocji 80 km/h. Ach :)

Dnia 16.07.2007 o 12:24, Natalia Nowak napisał:

Rozpoczynając grę otrzymujesz standardowego malucha, ale już po ukończeniu
pierwszego wyścigu otrzymujesz samochód po tuningu.

Tuning pewno lepszy od Carbona :P

Dnia 16.07.2007 o 12:24, Natalia Nowak napisał:

Ścigaj się na różnych torach. Do dyspozycji masz takie trasy jak: warszawska
starówka, wieś, a także hipermarket i inne.
opcja - ruszania z paleniem gumy

Nie no to jest po prostu najlepsze :D

Dnia 16.07.2007 o 12:24, Natalia Nowak napisał:

Otwarte tory - możesz jeździć gdzie chcesz
i korzystać ze skrótów

Jak w każdej sznującej się ścigałce, są skróty :P

A co do Rutkowskiego, to niemal ze śmiechu nie umarłwm jak to zobaczyłm w CDA. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować