Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Star Wars: The Force Unleashed - zapowiedź

44 postów w tym temacie

Musi wyjść na PC !!!! ;( W każdym razie jeżeli zostanie na kompa zapowiedziana,to będzie to jedna z najbardziej przeze mnie oczekiwanych gier (przy StarCrafcie II,Knights of the Force i powiedzmy Falloucie 3).

I tu jedna mała uwaga co do broni Imperialnych Gwardzistów:Force pikes nie mają żadnego związku z Mocą i nie są oparte na mieczach świetlnych.To jest paralizator bardzo dużej mocy (może powalić nawet Wookiego) połączony z wibro-ostrzem,które na maksymalnym ustawieniu mocy mogło śmiało rozczłonkowywać większość organicznych istot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyjdzie na PC, na pewno. W każdym razie -> SW jak SW, uwielbiam, aczkolwiek te gry z każdej na każdą zatracają jakąś taką mgiełkę Mocy, Ogległości, etc. A bardziej sie robią na "Quake''a z mocą" :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po prostu SUPER! Czekam na tę grę z utęsknieniem, jaki i nadzieją na wersję PC. Nich moc będzie z wami, pracownicy Lucasarts! (Albo dajcie produkcję do Raven''a - to oni stworzyli JK2... :-P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lucas the Great

nie czytałem tego co jest w (Pełen tekst znajdziecie tutaj) zawsze czytam dalej jak na początku wątku mnie wciągnie a że opis taki bo jaki to nie pokusiło mnie dalej dlatego napisałem że mało o grze opisane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O Pececie na razie ani słowa, ale - jak wiemy z doświadczenia - zazwyczaj tytuły z konsol pojawiają się w końcu i na blaszakach. W sumie to ciągle potencjalnie najlepsze "next-genowe" konsole na rynku.

tak bym się nie podniecał, bo już kilka tytułów wydanych przez LucasArts nigdy nie ujrzało światła dziennego w wersji na pc.
co do samego tytułu ;) będąc uzbrojonym w x360 czekam niecierpliwie... podobnie jak na nowego Indianę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapowiedziano (nieoficjalnie) również specjalną wersję dla Wii, więc nie mogę sie już doczekać aż pomacham sobie mieczem świetlnym :]
A ten screen... jest niemożliwy :D wspaniała fizyka i efekty wizualne. Wierzę, że to będzie wielkie wydarzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gra mnie intryguje ;] bardzo , a gdy zobaczyłem filmik z gry to aż nie mogłem uwierzyć jak się będzie w to grało (nie moge ocenić grafiki filmik był bez tekstur ...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2007 o 12:05, Inki napisał:

gra mnie intryguje ;] bardzo , a gdy zobaczyłem filmik z gry to aż nie mogłem uwierzyć jak się będzie w to grało (nie moge ocenić grafiki filmik był bez tekstur ...)


Mnie również gra bardzo intryguje i jak wspomniałem, wyczekuje oficjalnej zapowiedzi dla Wii, bo wiem, że na tej konsolce gra będzie jedna z ciejkkawszych propozycji.
Zamieszczam fanowski teaser z artami i screenami z gry, w tle muzyka z Requiem for a dream http://youtube.com/watch?v=qx99zXWw62A
Oraz oficjalny trailer:
http://youtube.com/watch?v=VsAJ9FdPYxE
Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehh. nie wiem co producenci widzą w konsolach.
Więcej osób na świecie ma raczej PC a nie jakąś konsolę, może się mylę. ;|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Martwi mnie mało informacji na temat stylu walki mieczami świetlnymi. Mam nadzieję, że fechtunek pójdzie w stronę serii Jedi Knight. Jeżeli zrobią coś w stylu SW: Phantom Menace to tego nie będzie można wybaczyć:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2007 o 12:26, Anais napisał:

Ehh. nie wiem co producenci widzą w konsolach.
Więcej osób na świecie ma raczej PC a nie jakąś konsolę, może się mylę. ;|

czyżby? to jak wytłumaczysz fakt, że to gry na konsole sprzedają się w większej ilości egzemplarzy? tu masz ciekawe zestawienie z wikipedii http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_best-selling_video_games

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja mam narazie PieCa i PSP i myślę nad zakupem Xboxa 360 lub wii w sierpniu ale niemoge sie zdecydowac.Jesli to bedzie na wii to WII KUPUJE (nietylko dla tego, dla dragon balla też ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować