Zaloguj się, aby obserwować  
Generalis_Calisius

Command & Conquer - Wszystkie części - Temat Ogólny

1156 postów w tym temacie

Tłumaczenie C&C3 jest tak partackie, że dzisiaj wywaliłem wersję polską i wróciłem do sprawdzonego angielskiego (tyle dobrze, że dało się tak zrobić zupełnie legalnie). Już nie mogłem patrzeć na te napisy na środku ekranu w czasie filmów i dziwne nazwy w stylu "Mierniczy"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2007 o 20:40, Kris_bla napisał:

CDP Patrzcie i uczcie sie od lepszych ;-P


A czego tu się uczyć? Podnoszenia cen do absurdalnych wysokości? Nie dziękuję, postoję. Najlepiej by było, aby EA wydawało dobre spolszczenia, a CDP oprócz dobrych spolszczeń doszedł do ładu z developerami i pomimo dodania oryginalnej lub angielskiej wersji językowej, wydawał gry w rozsądnych cenach.

Jak za pierwotną cenę 139,90 to wydanie C&C3 przez EA jest bardzo ubogie (ubogie pudełko, 1 płytka, krótka instrukcja i koniec). A o spolszczeniu nie ma co gadać, gdyż jak praktyka pokazuje większość i tak je wywala. A ile kosztowało np. Company of Heroes od CDP po polsku? Tak powinno się wydawać gry. Dobra wersja językowa (czy to polska, czy angielska, a najlepiej obie... marzenia) + cena + jakość wydania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś pomóc doszedłem w kampanii GDI do aktu IV misja w Stuttgarcie. O ile nie mam problemów ani z głównymi celami ani dodatkowymi to nie mogę „znaleźć” informacji dla „Bazy Danych Wywiadu”, przez co po przejściu misji mam niepełny medal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2007 o 21:38, GanD napisał:

A czego tu się uczyć? Podnoszenia cen do absurdalnych wysokości? Nie dziękuję, postoję. Najlepiej
by było, aby EA wydawało dobre spolszczenia, a CDP oprócz dobrych spolszczeń doszedł do ładu
z developerami i pomimo dodania oryginalnej lub angielskiej wersji językowej, wydawał gry w
rozsądnych cenach.


Nie ukrywam, ze byloby fajnie... BTW Ja kupilem C&C3 bezposrednio w Wirtusie w piatek w siedzibie ich i zaplacilem 99,98 zl (2 grosze mi wydal gosciu, bo nie mial grosza ;-D), wiec Cena raczej jest normalna :-D

Dnia 01.04.2007 o 21:38, GanD napisał:

Jak za pierwotną cenę 139,90 to wydanie C&C3 przez EA jest bardzo ubogie (ubogie pudełko, 1
płytka, krótka instrukcja i koniec). A o spolszczeniu nie ma co gadać, gdyż jak praktyka pokazuje
większość i tak je wywala. A ile kosztowało np. Company of Heroes od CDP po polsku? Tak powinno
się wydawać gry. Dobra wersja językowa (czy to polska, czy angielska, a najlepiej obie... marzenia)
+ cena + jakość wydania.


Moze i pierwotna cena i stosunek cena/jakos wydania nie jest za bogata, ale wersja angielska rekompensuje mi wszystko ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2007 o 22:03, Kris_bla napisał:

Moze i pierwotna cena i stosunek cena/jakos wydania nie jest za bogata, ale wersja angielska
rekompensuje mi wszystko ;-D


Rozumiem, że wolisz byle co, byle było po angielsku? Zaiste dziwne podejście...

Faktem jest, że często polskie wersje daleko odbiegają od ideału, ale nie jest to powód by zaprzestać ich tworzenia i dążyć do tego ideału (albo go przewyższyć - tłumaczenia Shreka, niby to nie gra, ale w kwestii tłumaczenia autorzy popisali się rzadko spotykaną finezją). Tym bardziej, że wówczas musielibyśmy zacząć kupować gry w cenach zachodnich, a to przyczyniło by się tylko i wyłącznie do wzrostu piractwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2007 o 22:16, GanD napisał:

Rozumiem, że wolisz byle co, byle było po angielsku? Zaiste dziwne podejście...


Zgadza sie :-), bo wtedy moge poznac produkt takim jakims stworzyli go tworcy, a nie tlumacze od siedmiu bolesci...

Dnia 01.04.2007 o 22:16, GanD napisał:

Faktem jest, że często polskie wersje daleko odbiegają od ideału, ale nie jest to powód by
zaprzestać ich tworzenia i dążyć do tego ideału (albo go przewyższyć - tłumaczenia Shreka,
niby to nie gra, ale w kwestii tłumaczenia autorzy popisali się rzadko spotykaną finezją).
Tym bardziej, że wówczas musielibyśmy zacząć kupować gry w cenach zachodnich, a to przyczyniło
by się tylko i wyłącznie do wzrostu piractwa.


Wiesz, to mnie akurat nie przekonuje... jestem studentem i zakup oryginalnej gry w cenie 159zl to 3 dni mojej pracy, takze raczej nie za wiele, a przeciez gry to nie chleb czy maslo... nie stac Cie... nie kupujesz ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2007 o 23:18, Kris_bla napisał:

Wiesz, to mnie akurat nie przekonuje... jestem studentem i zakup oryginalnej gry w cenie 159zl
to 3 dni mojej pracy, takze raczej nie za wiele, a przeciez gry to nie chleb czy maslo... nie
stac Cie... nie kupujesz ;-P


Ja też jestem studentem i pracuję, a mimo wszystko to czy wydam 150zł a 100zł za to samo lub prawie to samo (jeśli nikt spolszczenia nie spapra), robi sporą różnicę. Niemniej wytłumacz ten aspekt tysiącom dzieciaków, które nie mają kasy, a często nawet nie rozumieją pojęcia piractwa, a grać by chciały, tak jak bogatsi koledzy. Już widzę Twoje sukcesy ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

(...)
pare dyszek dopłącisz i masz podkładke (podkka cozywscie tylko w gram.pl i ek) płyte pudełko wersjakolekcjonerska skromna ale ,,może trafic do kolekcjonerskeigo złomu''''
kupuj wersje NOD ;)

pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, ludzie kradna od poczatkow istnienia swiata, a mimo to nadal nic nie rozdaje sie za darmo ;-P Nie mozna przez to, ze ktos bedzie kradl rozdawac gier za free ;-P Jesli cena wersji angielskiej musi byc wyzsza to niech tak bedzie, byleby byl wybor... a EA daje taka szanse, a cena wcale wysoka nie jest... 99,99zl za nowiutkiego C&C3 to naprawde nie jest duzo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

99,99zł za C&C3 to widziałem na Wirtusie można było kupić + opłata za przesyłke rzecz jasna to i tak wychodziło ok 115-120 zł.A co do EK do dałem sobie spokój z kupowaniem takich wersji bo faktycznie do niczego mi to potrzebne.Tak było z BFME2 za którą zapłaciłem ok 190 zł, później tylko żałowałem bo gra i zawartość EK nie była warta swej ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja pamiętam jak grałem w RED ALERT i w 2. Są podobne jak dwie krople wody do C&C Tiberium WARS. Ale poza tym są to dość oryginalne gry. Przede wszystkim w tym, że każda jednostka w 2 ma sawoją super ceche, i niektóre pojazdy też. W grach wogule chodzi, żeby pokonać najpierw tych złych a póżniej tych dobrych, bo w każdej z dwóch gier amay po 2 kampanie po paredziesiąt misji. Warta polecenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2007 o 22:08, lukasz11111 napisał:

Ja pamiętam jak grałem w RED ALERT i w 2. Są podobne jak dwie krople wody do C&C Tiberium
WARS. Ale poza tym są to dość oryginalne gry. Przede wszystkim w tym, że każda jednostka w
2 ma sawoją super ceche, i niektóre pojazdy też. W grach wogule chodzi, żeby pokonać najpierw
tych złych a póżniej tych dobrych, bo w każdej z dwóch gier amay po 2 kampanie po paredziesiąt
misji. Warta polecenia.


<LOL>Kolelego, kolega to musi chyba nad formułowaniem zdań popracować, bo za bardzo nie wiadomo o co w tej wypowiedzi chodzi. RA2 to dla mnie porażka , w ogóle klimat nie trzymało. Z filmów w grze mozna wywnioskować,że ruscy to banda imbecli , a dodatek do 2 to już totalnie przesadzony. Bardziej doceniałem RA1-miało klimacik:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Yuri''s Revenge już totalnie namieszali z tym przenoszeniem w czasie i zmienianiem wydarzeń. Na zakończenie mieliśmy zmienioną wersję zmienionych wydarzeń :D

BTW: W sieci w Tiberium Wars gra się średnio. Sporo lagów (łącze w dobrym stanie, a w potyczce z kompem wszystko działa normalnie), ale twórcy piszą, że ponoć wciąż pracują nad usprawnieniami. Przed obecnym patchem wiele osób nie mogło się nawet połączyć z serwerem gry! Poza tym niemal wszyscy grają GDI i robią rusha Predatorami - jedna taktyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

LOOOOOOOOOOOOOL. Przecież Juri w 2 posyłał do mnie samochodziki na zwiady i zawsze atakowali tam gdzie, miałem "dziure w płocie ". A co do 1 to po prostu ma słabą grafikę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2007 o 21:27, lukasz11111 napisał:

LOOOOOOOOOOOOOL. Przecież Juri w 2 posyłał do mnie samochodziki na zwiady i zawsze atakowali
tam gdzie, miałem "dziure w płocie ". A co do 1 to po prostu ma słabą grafikę.


Dziecię, cieszę się ,że Juri posyłał do ciebie samochodziki na zwiady, naprawdę się cieszę. Za stary aby się wdawać w bezsensowne rozmowy.To nie to miejsce i nie ten czas.Rozumiem, że RA1 może i wg Ciebie ma słabą grafikę ale jakbyś zauważył ta gra juz dość leciwa jest , więc nie oczekuj od tej gry ultra-hiper-megawypasionej grafy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy najnowsza część Command &C warta jest swojej ceny bo nie wiem czy inwestować w nią.
Pójdzie mi na Athlonie 2000xp+ 1GB RAM i FX5200 128/128?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować