Zaloguj się, aby obserwować  
Generalis_Calisius

Command & Conquer - Wszystkie części - Temat Ogólny

1156 postów w tym temacie

Dnia 21.04.2006 o 17:44, michallow napisał:

Szkoda, że nowy Command & Conquer będzie dział się w świecie Tiberium. Już widzę tytuł Command
& Conquer: Red Alert 3 ...



co ty gadsz Tiberian to chyba najlepsza seria, red alert tez jest dobry ale zaraz po Tiberianie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.04.2006 o 21:06, pilaf napisał:


co ty gadsz Tiberian to chyba najlepsza seria, red alert tez jest dobry ale zaraz po Tiberianie
:D

Tyberian jest słabszy:) Nudne misje, widać że tylko dodatek,k tory miał skrocić czekanie na Red Alerta2. A i od jednynki nie jest lepszy.Przynajmniej dla mnie. Nie lubie strategi osadzonych w dalekiej przyszłości:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2006 o 21:11, Darkstar181 napisał:


> > > co ty gadsz Tiberian to chyba najlepsza seria, red alert tez jest dobry ale zaraz po
Tiberianie
> :D
Tyberian jest słabszy:) Nudne misje, widać że tylko dodatek,k tory miał skrocić czekanie na
Red Alerta2. A i od jednynki nie jest lepszy.Przynajmniej dla mnie. Nie lubie strategi osadzonych
w dalekiej przyszłości:)



no mozemy tak sie wyklocac w nieskonczonosc jest wielu fanow TS i wielu fanow RA cala seria jest kozaczna..teraz bedzie TW a potem RA3 :D :) ale i tak TW skosi wszystko, cale te marne produkcje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2006 o 21:13, Darkstar181 napisał:

> oo prosze
Przynajmniej ładnie wyglada screen zniszczonego miasta. Ale ja tam bym wolał kontynuacje Red
Alerta.



nom zniszczone miasto jest piekne :D mam nadzieje ze nie zrezygnuja z takiej wersji szaty graficznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2006 o 21:24, Darkstar181 napisał:

> > Tak patrze,przeglądam artykuł, i dochodzę do wniosku że może wyjść z tego niezła strategia.
Ciekawa fabuła dot. tego surowca ,tyberium.


nomszkoda ze kaza czekac do 2007 roku :/ ale coz ja juz zbieram na nowego kapa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2006 o 21:11, Darkstar181 napisał:

Tyberian jest słabszy:) Nudne misje, widać że tylko dodatek,k tory miał skrocić czekanie na
Red Alerta2. A i od jednynki nie jest lepszy.Przynajmniej dla mnie. Nie lubie strategi osadzonych
w dalekiej przyszłości:)


Są gusta i guściki, ale i tak zamierzam polemizować ;)
Zacznijmy od tego, że akcja serii Tiberian nie jest wcale tak daleko wypchnięta w przyszłość - jest to świat powiedzmy roku 2010 po zapanowaniu globalnego kataklizmu. Red Alert pierwszy był bardzo fajny i klimatyczny (wciąż pamiętam jeden z filmików jak sowieci wybijają w pień jakąś wioskę i dziecko upuszcza misia), ale już dwójka to samo pasmo absurdów, z Jurijem na czele (no sorry, ale jego psychoarmia przebija wszystko, nawet obcych z Tiberiana ;)). Gra się świetnie - Red Alert 2 to wciąż znakomita strategia, ale żałuję że zrezygnowano z odniesień do serii o Tiberium.

Nie mówiąc już o tym, że to właśnie Tiberian Sun i Tiberian Dawn można uznać za kamienie milowe serii - zarówno Red Alert, jak i Red Alert 2 korzystały z dobrodziejstw silników stworzonych na potrzeby gier z GDI i Nod.

Moje zdanie jest takie, że jeśli w TW (czemu nie wykorzystano podtytułu Tiberian Twilight? :() wezmą wszystkie najlepsze elementy z C&C: Generals i rozbudują je o nowe pomysły możemy mieć do czynienia z najlepszą częścią serii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2006 o 21:30, Vilmar napisał:

> Tyberian jest słabszy:) Nudne misje, widać że tylko dodatek,k tory miał skrocić czekanie
na
> Red Alerta2. A i od jednynki nie jest lepszy.Przynajmniej dla mnie. Nie lubie strategi
osadzonych
> w dalekiej przyszłości:)

Są gusta i guściki, ale i tak zamierzam polemizować ;)
Zacznijmy od tego, że akcja serii Tiberian nie jest wcale tak daleko wypchnięta w przyszłość
- jest to świat powiedzmy roku 2010 po zapanowaniu globalnego kataklizmu. Red Alert pierwszy
był bardzo fajny i klimatyczny (wciąż pamiętam jeden z filmików jak sowieci wybijają w pień
jakąś wioskę i dziecko upuszcza misia), ale już dwójka to samo pasmo absurdów, z Jurijem na
czele (no sorry, ale jego psychoarmia przebija wszystko, nawet obcych z Tiberiana ;)). Gra
się świetnie - Red Alert 2 to wciąż znakomita strategia, ale żałuję że zrezygnowano z odniesień
do serii o Tiberium.

Nie mówiąc już o tym, że to właśnie Tiberian Sun i Tiberian Dawn można uznać za kamienie milowe
serii - zarówno Red Alert, jak i Red Alert 2 korzystały z dobrodziejstw silników stworzonych
na potrzeby gier z GDI i Nod.

Moje zdanie jest takie, że jeśli w TW (czemu nie wykorzystano podtytułu Tiberian Twilight?
:() wezmą wszystkie najlepsze elementy z C&C: Generals i rozbudują je o nowe pomysły możemy
mieć do czynienia z najlepszą częścią serii :)



no nic tylko bic brawo:D oczywiscie zgadzam sie z tym w 100 nawet i w 200

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2006 o 23:15, michallow napisał:

Tiberium na pewno będzie świetną grą. Graliście w Generals? Osobiście uważam grę za conajmniej
bardzo dobrą.


generals hmmm no nawet nawet ale nie skakalem z radosci...ten system budowania mi sie nie podobal, jakis taki ,mam nadzieje ze tym razem bedzie normalnie...wogole bylo pare nie dociagniec. ale ogolnie 4 bym dal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2006 o 23:15, michallow napisał:

Graliście w Generals? Osobiście uważam grę za conajmniej bardzo dobrą.


Na niektórych mapach występował tzw. memory leak. Nieważne jakiego miałeś kompa - gra haczyła niemiłosiernie. EA sprawę olała. W kampanii można grać normalnie, ale np. taka Twilight Flame (Migające Płomienie) tylko z przeciwnikami na najsłabszym poziomie nie ma problemów z działaniem. Przeszukałem mnóstwo różnych for internetowych, ale nikt nie znał rozwiązania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2006 o 11:28, michallow napisał:

A gdybyście już byli zdecyfowani kupić C&C3 to co by was przekonało ostatecznie do zakupu?


ja tam by zainwestowal w marke :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować