Zaloguj się, aby obserwować  
Blazej_M1

JAKĄ GRE CHCECIE NA ŚWIĘTA

217 postów w tym temacie

Dark Messiah of M&M, ale neima bata kupilem sobie w czwartek GW: Nightfall.....i nie zaluje gra sie bosko:D.....chociaz gdy gram w demko Messiaha do mnie rwie na pełną!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a mnie tam wystarczy Warhammer 40,000: Dawn of War (eXtra Klasyka neXt) nie całe 20 zł, ale nie wiem gdzie go moge kupić w sklepie gram już nie ma i u mnie w mieście w empiku też nie (po marketach to nawet nie warto patrzeć :/ )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja czekam na Gothica 3, może się doczekam. A tak poza Gothiciem to jeszcze przydałby się Silent Hill 2, ale póki co nie mam na co liczyć (CDP please).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też lubię tego małego, ale wstawianie obrazków niezwiązanych z tematem jest niemile widziane ;)
Hmm... Fifek nie lubię powyżej roku 2002 - same jakieś takie... Odgrzewane mięso :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście chciałbym kilka gierek z eXtra Klasyki neXt, a mianowicie
Enter The Matrix
Heroes of Might and Magic IV - Złota Edycja
Neverwinter Nights
Saga Heroes of Might & Magic I-III
i
Świątynia Pierwotnego Zła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałbym nowego NFS''a Carbon, a to z tego powodu, że każde kolejne święta od momentu ukazania się pierwszego Undergrounda spędzałem pod znakiem ''Potrzeby szybkości'', ale teraz coś się na to nie zanosi:( bo ostatnio dużo fajnych gierek wyszło. Moim marzniem jest NWN 2 (już wysłałem kartkę do mikołaja;) Biała Edycja (bo taka zimowo-świąteczna jest:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować