Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Ankieta na temat edycji kolekcjonerskiej Wiedźmina zakończona!

84 postów w tym temacie

No to medalion wygrał! Ale mogliby wszystko to co miało dosyć dobre wyniki, czyli wszystko oprócz pocztówek. A szczególnie koszulka i karty by się nagrały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To bedzie medalion fajny może taki Oldshoolowy więc na dór wyniose Stwór wkręcisz kumplom że byłes w Wawie i wygrałes w jakimś turnieju bedą ci zazdrościć xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie dumam.. Medalion to troszke droga rzecz, moze EK bedzie droga ;)
Tandety nam nie wcisną, w końcu to jest Wiedźmin, gra oczekiwana przez wiekszosc polskich graczy :))
Mam nadzieję że Edycja Kolekcjonerska zasłuży sobie na tą nazwę właśnie przez ten jakże znany medalion Wiedźmina =]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zaglosowalem na artbook, ale oczywiscie dzieci neo przeglosowaly, a jestem pewien, ze nawet nie kupia podstawowej wersji. Fajnie by bylo, gdyby powstala wersja ze wszystkimi dodatkami- gotow jestem wydac nawet 300zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zgadzam się lib... pozatym medalion + koszulka to fajna opcja... tylko koszukla to pewnie XXL będzie... ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tojo2 ma rację. Raz w życiu kupiłem wydanie ekskluzywne Fable. Pudełko jest duże i zajmuje kupe miejsca, kart nigdy nie używałem. Wyleczyłem się baaaardzo szybko. Do tego większość dodatków jest wykonana naprawdę tandetnie. Koszulki przynajmniej są przynajmniej praktyczne. Do tej pory mam jeszcze koszulki z Tormenta i GTA3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2007 o 20:38, Gryczka napisał:

Medalion wygra ? Bez sensu, powiem że głosowałem na artbookai z tego dodatku najbardziej byłbym
zadowolony. A tak fani medalionów niech się cieszą...

Huraaaaa :P Właściwie to ja głosowałem na przeróbkę medalionu - breloczek do kluczy, bo IMO zwykły medalion na szyje nie ma racji bytu. Ludzi którzy go założą i się publicznie pokażą będzie pewnie niewiele. A, i czy tylko taki będzie dodatek do EK? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Boje się, że tych edycji braknie. Oby nie :D
Największą wadą (o ile to moźna nazwać wadą) będzie brak czarów, tylko jakieś zdolności czaropodobne ;/ Czasem nie warto kochać magii i być jej wierni oddanym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2007 o 22:02, zwiezak napisał:

zgadzam się lib... pozatym medalion + koszulka to fajna opcja... tylko koszukla to pewnie XXL
będzie... ;/


A z kad takie przekonanie? Po pierwsze nie wiadomo czy koszulka bedzie (a mam nadzieje, ze bedzie). Po drugie juz w 2000 roku podczas premiery gry Planescape: Torment do kazdego wydania gry byla dolaczona koszulka. A na pudelku byla naklejka z informacja jaki rozmiar koszulki jest w srodku. Mysle, ze gdyby do Wiedzmina byla dodana koszulka to mozna by bylo wybrac swoj rozmiar. Troche dzialania ekipy CD Projekt juz z doswiadczenia znam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2007 o 21:50, Phelela napisał:

To bedzie medalion fajny może taki Oldshoolowy więc na dór wyniose Stwór wkręcisz kumplom że
byłes w Wawie i wygrałes w jakimś turnieju bedą ci zazdrościć xD


Eeee tam:) Zresztą aż tak naiwnych kumpli to ja nie mam:P A i tak mi zazdroszczą.. MNIE!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie, słabe były te opcje do wyboru w ankiecie. Fajnie byłoby dostać coś naprawdę nietypowego, jak np opakowanie gry. A tu ciągle te koszulki... Koszulka za rok będzie do wyrzucenia i jaka wtedy radocha z edycji kolekcjonerskiej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> hehe

To co ty robisz z koszulkami?! Ja ma jeszcze koszulkę z Planescape Torment, a najstarsza choć już "trochę" mała koszulka w mojej szafie ma 11lat i wcale nie wygląda jak szmata!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować