Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Kup sobie automat!

15 postów w tym temacie

Domek

Mario Kart to jedna z najpopularniejszych gier Nintendo. Ma olbrzymią rzeszę fanów, nieraz fanatycznych... Na dość szczególny fanatyzm liczyć musi serwis discountarcade.com, sprzedając m.in. automat z właśnie tym tytułem za 10 tysięcy funtów (ok. 56 tysięcy złotych).

Przeczytaj cały tekst "Kup sobie automat!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wolałbym sobie za 50 tys kupić kompa i za to 6 co zostanie gry, niż kupować automat do jednej gry...
Nie wiem jak mocnym fanem trzeba być, aby kupić to... Ale skoro zostało to wydane, to widocznie są ludzie, którzy to kupią... Życzę im powodzenia i miłej zabawy na maszynce za 56tys... Na dodatek często jest też tak, że jak się ktoś wkurzy (np. nie zdąży dojechać na metę.) to potrzebuje się wyrzyć... Kopnąć kilka razy w pudełko za 56tys. nie jest miłą perspektywą na życie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W życiu bym tego nie kupił. Ale gra mi się bardzo podobała, tylko byłem wtedy młodszy.
Więc teraz to nawet niespojrzałbym na tą grę.
Ja nie wiem dlaczego oni wystawili to na sprzedaż - chyba tylko na rynkach wschodnich ktoś to kupi żeby wstawić do salonu gier jako ciekawostkę. Chodziaż w dzisiejszych czasach ci ze wschodu wolą się narkotyzować tymi MMoRPG, czasami ktoś nawet potrafi wziąć dawke śmiertelną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2005 o 09:14, WoWmen napisał:

o.O 56k zł omg ciekawe kto to kupi :] (prywatny użytkownik) musiało by mu nieźle odbić.

Na pewno jakis raper z ameryki ;). Oni takich automatow potrafia miec i kilka w podziemnym salonie ;P. no, ale jak sie zarabia kilka milionow baksow rocznie to potem nie wiadomo co robic z kasa i sie wydaje na glupoty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2005 o 15:20, Piotrek K. napisał:

> o.O 56k zł omg ciekawe kto to kupi :] (prywatny użytkownik) musiało by mu nieźle odbić.

Na pewno jakis raper z ameryki ;). Oni takich automatow potrafia miec i kilka w podziemnym
salonie ;P. no, ale jak sie zarabia kilka milionow baksow rocznie to potem nie wiadomo co robic
z kasa i sie wydaje na glupoty :D

ehh gdybym miał taką kase przeznaczyćna kompa omg co to ja bym nie miał :D Całkowicie nowy sprzęt bo mam z p.n.e. x/ i chyba cały pokój przygotowany do WoW''a :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdybym mia lta gotowke to bym kupil kompa ,dwa nextgeny i duzy hdtv oraz zestaw audio ,a reszte wydalbym an gry ,picie ,ciuchy i na inne bardziej ambitne mmorpg niz WoW .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra jest wypas. Jedna z najbardziej miodnych jakie powstały. Automat nie jest przeznaczony dla prywatnych odbiorców ale raczej dla salonów gier (oczywiście nikt nikomu nie będzie zabraniał postawić go w domu). Cena jest wysoka bo wytrzymałość takich automatów jest liczona podobnie jak zwykłego auta. W salonach ma na siebie zarobić. Jakość kosztuje. Cena też nie jest najwyższa. Niektóre automaty od Namco widziałem nawet po 200k USD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować