Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Top10 gier MMO

175 postów w tym temacie

Ja tylko chciałbym wiedzieć jaki jest stosunek mieszkańców Europy grających w WoW do tych z Ameryki lub Azji. :)

Poza tym - ta lista o niczym nie świadczy, zwłaszcza o jakości niektórych gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten ranking jest jakiś śmieszny...WoW owszem powinnien być na pierwszym miejscu, ale ta cała reszta to jakieś ścierwa, o których mało kto tutaj slyszał. Na drugim miejscu widziałnym GuildWarsa a na trzecim Lineage...zresztą jeszcze ta gry dla dzieci. Nie moge w to uwierzyć, że w jakieś Habbo Srotel gra 8 milionów bachorów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Habbo Hotel WTH this is?? WoW wiadomo, króluje. A w Polsce to raczej Tibia by była na pierwszym, albo boterski Silkorad. Chociaż z tego co widzę masa ludzi gra też w Guild Wars. Na tej liście brakuje mi City of Heroes, podobno też pełno ma abonentów. I jeszcze Club Pengiun to nie GRA mmo (!) o.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

RuneScape na trzecim miejscu?! Nie wiem co ludzie widzą w tej grze... już tibia jest lepsza -.-'''' (nawet ma ładniejszą grafikę). Btw na pudełku od WoWa pisze "Dołącz do 9,5 miliona graczy!". Trochę również zdziwiły mnie tytuły typu Habbo Hotel albo Puzzle Pirates... co to w ogóle ma być?!

Hmmm myślałem ze w LII gra więcej osób niż w GW...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiadam Wam, ta lista to fake. A w dodatku jeżeli chodzi o WoW to liczba 8,5 mln nie odzwierciedla aktywnych graczy, których jest około 6 mln.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2007 o 14:39, Galadin napisał:

Powiadam Wam, ta lista to fake. A w dodatku jeżeli chodzi o WoW to liczba 8,5 mln nie odzwierciedla
aktywnych graczy, których jest około 6 mln.


A skad Ty wiesz takie rzeczy? Ja slyszlaem za aktywnych jest 7.777.777 graczy.

No i ta lista swiadczy o popularnosci jesli nie wiesz o czym swiadczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mnie tez troche dziwi ta czołówka ale wedlug mnie czołówką gier powinny byc takie tytuły jak (w kolejnosci własnej)
1.LOTRO
2.Wow
3.L2
4.GW
5.Tibia
ps. wszystkich fanów Gw itp przepraszam bo to lista według mnie wiec prosze bez pretensji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2007 o 15:02, HumanGhost napisał:

Ale to chyba jakis amerykański ranking? Jeśli tak to się nie dziwie, oni tam dziwni są. ;-)

Raczej ogólnoświatowy, bo aż tyle ludzi tam nie gra w WoWa, głównie Chińczycy w niego grają. Może to ranking made in china =P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2007 o 14:46, Jester napisał:

A skad Ty wiesz takie rzeczy? Ja slyszlaem za aktywnych jest 7.777.777 graczy.


Tak? Ja nie wiem co jest prawdą, ale bardziej ufam stronom poświęconym statystykom serwerowym niż takim listom czy "słyszałem że jest ileś tam aktywnych graczy...".

Dnia 17.06.2007 o 14:46, Jester napisał:

No i ta lista swiadczy o popularnosci jesli nie wiesz o czym swiadczy.


Dobrze wiem o czym jest ta lista, przy większości pozycji jest napisane o ilości aktywnych użytkowników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2007 o 15:05, Lucas016 napisał:

Raczej ogólnoświatowy, bo aż tyle ludzi tam nie gra w WoWa, głównie Chińczycy w niego grają. Może to ranking made in china =P


Nie zrozumieliśmy się. Chodziło mi o to czy ta stronka jest amerykańska. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a co to za roznica czy stronka polnocno koreanska czy z zimbabwe - to sa dane dot ilosci graczy "grajacych" w dana gre na swiecie, dane sa wszedzie takie same (podaja je firmy z regoly, lub sa wynikiem badan )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

lol. kto robil ten ranking? Jakis przeklamany ;]. W Ultime online bardzo duzo graczy gra, a w GW na pudelku pisalo "ponad 3 miliony graczy na swiecie". A wiec jak to jest ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować