Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

Dnia 23.12.2005 o 10:38, Lex napisał:

> Poco wogule coś wyrzucać nielepiej dodawać, mogłeś napisać żeby coś dodali bo odejmować
nikt
> nielubi.;)

chodzi mi o to gdyby już coś musieli wyrzucić gdyby Ubi Soft mocno naciskał



No tak tu ci przyznam racjie ze gdyby CDP chciał coś wyrzycić to żeby dła prawo wybowy dla urzytkowników forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak tu ci przyznam racjie ze gdyby CDP chciał coś wyrzycić to żeby dła prawo wybowy dla urzytkowników forum.

pełna poprawka: No tak tu Ci przyzna racjie, że gdyby CDP chcieli coś wyrzucić to żeby dali dla urzytkowników forum prawo wyboru tego co ma być wyrzucone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Poco wogule coś wyrzucać nielepiej dodawać, mogłeś napisać żeby coś dodali bo odejmować nikt nielubi.;)
To ja optuje za Warhammer''em.Dark Omen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wróce do tematu o V !

Jak sie komuś nie będzie podobało to że Bohater nie walczy no to nikt mu nie każe .

>Stary masz rację, sprawdzałe w podręczniku. Władysław Jagiełło nie walczył w bitwie.." jeno stał na wzgórku irzucał czary na kotłuj ace się w dolinie zastępy elfów, orków i gnomów." HE HE HE

Dałem porównanie takie. Bohater dowodzi jednostkom podczas bitwy i rozkazuje im gdzie mają iść. Nie pisałem nigdzie że rzucał czary. Więc nie rzucaj mi tu jakiś textów w stylu że stał na pagórku i rzucał zaklęcia w zastępy elfów, orków i gnomów.

Przyznam szczerze jednak jak tu wspomniano o karawanie, która mi też się spodobała. Czwórka ma też zalety i to nie jest tylko i wyłącznie stek wad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi sie zdaje, że do lutego to edycji kolekcjonerskiej nie powinno braknąć, bo gdzieś w tym czsie chyba wyślą zamówienia na te kuferki (będą wiedzieć ile potrzeba i dorobią kilka sztuk więcej). Jakoś wątpie, żeby te pakiety były już gotowe. Przez to czekam z zamówieniem do lutego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a przepraszam bo nie rozumime... po co czekac ?? np. mozesz zamowic teraz a ja kci sei nie spodoba to anulowaci zamowic zywykla... nie widze sensu w czekaniu do lutego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2005 o 08:54, HumanGhost napisał:

Zawartością. Edycja kolekcjonerska prócz gry i instrukcji zawierać ma drewniany kuferek, mapę
świata gry i niew pamiętam czy coś tam jeszcze.


Dzięki... czyli generalnie gra jest taka sama... Tylko opakowanie extra ;o)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2005 o 13:20, pIERTO napisał:

a przepraszam bo nie rozumime... po co czekac ?? np. mozesz zamowic teraz a ja kci sei nie
spodoba to anulowaci zamowic zywykla... nie widze sensu w czekaniu do lutego...


Hmm.. Może i racja.
W sumie nie wczytywałem się w regulamin sklepu, no i o anulowaniu też nie pomyślałem. Jeszcze to przemyśle sobi i może zamówie wcześniej.
No ale wątpie, zeby miało braknąc tego w najbliższym czasie więc nie ma się co spieszyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja już zamówiłem :)

Mam pytaniado CDP

Wybrałem przesyłkę kurierem, ze względu na to, że i tak będzie darmowa a dostanę 3 dni wcześniej. Moje pytanie brzmi:

1) Co zrobi kurier, gdy nie zastanie mnie w domu?
2) Czy godzina przyjazdu kuriera może być ustalona?
3) Czy jeżeli kurier nie zastanie mnie będzie mógł przekazać przesyłkę np. sąsiadmom mieszkającym obok?
4) Co się stanie z przesyłką, gdy nie będzie jej miał kto odebrać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2005 o 20:42, Therror napisał:

1) Co zrobi kurier, gdy nie zastanie mnie w domu?


Jeśli mieszkasz w domu - zostawi "ulotkę", że był i przyjedzie tego samego lub następnego dnia
Jeśli w bloku/kamienicy, na stronie Twojej paczki znajdziesz wieczorem (bodaj po 21) informację, że o takiej godzienie kurier nie zastał klienta

Dnia 23.12.2005 o 20:42, Therror napisał:

2) Czy godzina przyjazdu kuriera może być ustalona?


Tak. Na stronie Masterlinka jest telefon kontaktowy i pewnie już na kilka dni przed przesyłką możesz ustalić, że na taki adres paczka o numerze takim ma dojść w godzinach X-Y

Dnia 23.12.2005 o 20:42, Therror napisał:

3) Czy jeżeli kurier nie zastanie mnie będzie mógł przekazać przesyłkę np. sąsiadmom mieszkającym
obok?


Sensowniejszym rozwiązaniem jest umówienie się na godzinę.

Dnia 23.12.2005 o 20:42, Therror napisał:

4) Co się stanie z przesyłką, gdy nie będzie jej miał kto odebrać?


patrz 1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2005 o 22:13, Daimon_Frey napisał:

Jestem pewien, że postarają się aby zawierała to co było w planach. Przecież pierwsze zamówienia
były składane z informacją co wejdzie w skład pakietu. Poza tym zanim gra się pojawi, napewno
podadzą co się ostatecznie tam znajdzie. A wtedy będziesz mógł w każdej chwili zamówienie anulować
;)


Mam nadzieję bo jest to jedna z niewielu gier, na które ostatnio wyczekuje. :) A, że lubie bajery dodawane do gier, to liczę na coś fajnego, conajmniej jak to co było zapowiadane. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2005 o 21:51, Tarno napisał:

ktos wie co bedzie wchodziło w skład edycji kolekcjonerskiej

To, co w podstawowej (Płyta z grą + płyta z muzyką + rozkładane pudełko + instrukcja) a do tego mapa świata w formacie A2 + bonus CD (making of, artworki, wywiady) + rozszerzona instrukcja + kuferek na to wszystko
Jeśli o czymś zapomniałem, niech mnie ktoś poprawi ;)

Tutaj masz fotkę ;)
http://www.celestialheavens.com/images/potd/big/collectoredition.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>/.../ Jeśli o czymś zapomniałem, niech mnie ktoś poprawi ;)

O jednym, że ten pakiet (edycja zwykła i kolekcjonerska) może mieć zupełnie inne elementy.
Teraz wszystko w rękach i zdolnościach mediacyjnych CD Projektu a dobrą wolą Ubisoftu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2005 o 20:42, Therror napisał:

Ja już zamówiłem :)

Mam pytaniado CDP

Wybrałem przesyłkę kurierem, ze względu na to, że i tak będzie darmowa a dostanę 3 dni wcześniej.
Moje pytanie brzmi:

1) Co zrobi kurier, gdy nie zastanie mnie w domu?
2) Czy godzina przyjazdu kuriera może być ustalona?
3) Czy jeżeli kurier nie zastanie mnie będzie mógł przekazać przesyłkę np. sąsiadmom mieszkającym
obok?
4) Co się stanie z przesyłką, gdy nie będzie jej miał kto odebrać?


Przychylam się do Twoich pytań bo wziąłem pocztę z racji tego, że mnie długo nie ma w domu, ale może można zmienić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2005 o 22:58, Ninja Seba napisał:

> Ja już zamówiłem :)
>
> Mam pytaniado CDP
>
> Wybrałem przesyłkę kurierem, ze względu na to, że i tak będzie darmowa a dostanę 3 dni
wcześniej.
> Moje pytanie brzmi:
>
> 1) Co zrobi kurier, gdy nie zastanie mnie w domu?
> 2) Czy godzina przyjazdu kuriera może być ustalona?
> 3) Czy jeżeli kurier nie zastanie mnie będzie mógł przekazać przesyłkę np. sąsiadmom mieszkającym

> obok?
> 4) Co się stanie z przesyłką, gdy nie będzie jej miał kto odebrać?

Przychylam się do Twoich pytań bo wziąłem pocztę z racji tego, że mnie długo nie ma w domu,
ale może można zmienić...


kilka razy zamawiałem kurierem. Zawsze wcześniej dzwonili na numer kontaktowy i ustalaliśmy miejsce odbioru przesyłki, tak, że zawsze odbierałem osobiście. Ale nie wiem jak jest w innych firmach kurierskich, może ja po prostu dobrze trafiłem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja nie wiem czy zamawiać czy na nowego kompa składać :( buu... Herosiki ;) to moja ulubiona gra... co nowa to lepsza, ale z kazdym nowym wydaniem moj komp coraz gorszy... kiedy będa wymagania sprzetowe podane? tylko to mnie interesuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Troszkę ten wątek rozbudowany, a nie mam czasu przekopywać się przez cały, a chciałbym poznać zawartość edycji DVD zarówno zwykłej jak i kolekcjonerskiej (przede wszystkim tej:). Może i jestem ślepy, ale nie dojrzałem tych informacji na stronach sklepu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety te informacje znikneły. Edycja podstawowa DVD będzie miala to samo co CD (naturalnie pomijając nośnik). Edycja kolekcjonerska jest chyba tylko na DVD. Miał być kuferek, pudełko, rozszerzona instrukcja, mapa świata. Teraz nie wiadomo, co będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Albo wydawca zagraniczny narurzuca zmiany albo pomyłka w obliczeniu ceny albo ... ktoś zapomniał o marketingu :]

Ci ktorzy zamawili aoe3 dostawali co jakiś czas maila a to z "ekskluziwami" z wersji pl, a to z dodatkowymi informacjami o zawartości pakietu - to tym bardziej utwierdza klienta, że dokonał najlepszego wyboru i nie może zrezygnować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować