Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

Dnia 25.12.2005 o 23:13, graczomaniak napisał:

Dobra skonczymy ztymi pytaniami. Beda wymagania to sie do wiemy, a nie bedziemy bezsensownie
wypytywac :)

dobra ale ta gra zadobrze sie zaapowiada i dlatego tak kazdy sie pyta czy mu pojdzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2005 o 22:51, Tarno napisał:

a na takim pojdzie
athlon 3000+
2x Gefroce 66000gt SLI
1024 ddr ramu
200gb hdd

ludzie przestancie sie chwalic kompami po to zeby sobie posty nabijac


A co właśnie zrobiłeś :P

Gdzieś na stronce czytałem, że wymagania podane parę postów wyżej ulegną zmianie... na niższe :) (chyba głównie o procesor chodzi)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ktoś chyba powinien przypiąć wielkimi literami, że oficjalne wymagania gry nie są znane, ale będą podane najprawdopodobniej w najbliższych dniach. Także pytanie się użytkowników, czy gra pójdzie na tej, czy innej konfiguracji są bezsensowne, bo tego nikt nie wie.
To samo z zawartością edycji kolekcjonerskiej. Kilka dni temu była podana zawartość, ale potem CDProjekt wycofał się z tego i na dzień dzisiejszy nie wiadomo co będzie zawierać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam straszny dylemat. Zamawiać tego Collectors Editor, czy nie zamawiać... może ktoś ma jakiś argument który sprawi że przestanę się wachać ;-)? (od razu mówię, że to musi być mocny argument)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam. Zamów - przeciez w kazdej chwili można odwołać zamówienie. Nic nie stracisz jesli potem się rozmyślisz. A za to, jesli chcesz mieć edycję kolekcjonerska to mozesz stracić dużo jeśli będziesz czekał, bo moze jej zabraknąć kiedy już się namyślisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2005 o 03:27, Keroth napisał:

A ja mam straszny dylemat. Zamawiać tego Collectors Editor, czy nie zamawiać... może ktoś ma
jakiś argument który sprawi że przestanę się wachać ;-)? (od razu mówię, że to musi być mocny
argument)


Dokładnie tak jak mówi HumanGhost. Teraz zamawiaj, jak w przyszłości coś Ci nie podpasuje zrezygnujesz i najwyżej zamówisz inną wersję. A jak nie zmienisz to jeszcze najprawdopodobniej prezent niespodziankę dostaniesz za zamówienie do końca roku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To co mówili poprzednicy + edycja kolekcjonerska jest dostępna TYLKO tutaj,jeżeli masz wPLN to płacisz tylko 20 zł. więcej niż zapłacą inni za wersję normalną kupioną w sklepie, jeżeli zawartość edycji ulegnie zmianie możesz wycofać zamówienie.
Ostatni argument (trochę wredny, ale jednak) za taką edycję na np. allegro dostaniesz koło 140 - 160 zł (bo nigdzie indziej jej nie kupią, a mnóstwó jest obsesyjnych fanów heroesów :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2005 o 23:44, Marrbacca napisał:

[...] To samo z zawartością edycji kolekcjonerskiej. Kilka dni temu była podana zawartość, ale potem
CDProjekt wycofał się z tego i na dzień dzisiejszy nie wiadomo co będzie zawierać.


Byłoby cudownie, gdyby w kolekcjonerskim zestawie znalazły się wszystkie dodatki i Heroes Chronicles do H3 =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe kiedy podadzą zawartość edycji kolekcjonerskiej. Pewnie poczekamy aż Ubisoft uruchomi u siebie pre-order. Mam nadzieje, że nie uszczuplą tej edycji. Ale to się dopiero przekonamy. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2005 o 12:40, HumanGhost napisał:

Ciekawe kiedy podadzą zawartość edycji kolekcjonerskiej. Pewnie poczekamy aż Ubisoft uruchomi
u siebie pre-order. Mam nadzieje, że nie uszczuplą tej edycji. Ale to się dopiero przekonamy.
:-)

na pewno nas czym zaadziwia w edycji kolekcjonerskiej napewno bedzie tam cos ciekawego ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2005 o 12:40, HumanGhost napisał:

Ciekawe kiedy podadzą zawartość edycji kolekcjonerskiej. Pewnie poczekamy aż Ubisoft uruchomi
u siebie pre-order. Mam nadzieje, że nie uszczuplą tej edycji. Ale to się dopiero przekonamy.
:-)


Też mam taką nadzieję, że nie uszczuplą, ale powiększą :)
Kuferku ja czeam na Ciebie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, sądzę, że CDP nie jest jakąś lichą firmą żeby obiecać i nie dotrzymać słowa. Jeśli nie będzie takiego zestawu w edycji kolekcjonerskiej jaki widzieliśmy na poczatku to na pewno będzie coś równie atrakcyjnego. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2005 o 15:47, HumanGhost napisał:

Cóż, sądzę, że CDP nie jest jakąś lichą firmą żeby obiecać i nie dotrzymać słowa. Jeśli nie
będzie takiego zestawu w edycji kolekcjonerskiej jaki widzieliśmy na poczatku to na pewno będzie
coś równie atrakcyjnego. :-)


Albo jeszcze atrakcyjniejszego - taką mam cichą nadzieję :)

btw. Gratki za awans kolejny delegat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2005 o 18:20, Ninja Seba napisał:

Albo jeszcze atrakcyjniejszego - taką mam cichą nadzieję :)


Szczerze powiedziawszy nie mam pojęcia, co mogłoby bardziej skusić do kupna edycji kolekcjonerskiej niż ten wypasiony kuferek:] No, może dwa kuferki xD
A tak bardziej serio, jedyne co przychodzi mi w tej chwili do głowy, a co mogłoby trafić do ed. kolekcjonerskiej to figurka, o której była mowa kiedyś na oficjalnym forum h5 i na Celestial Heavens, a którą miała być jedna z dwóch postaci z gry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować