Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

Dnia 04.02.2006 o 12:52, zielony2k napisał:

LUDZIE BLAGAM WAS O TEN KLUCZ!!!! JEST DLA MNIE NIE ZBEDNY!!! :( Jestem chory od tygodnia i
nie moge sie ruszac z domu ;( Czasem kumpel mnie odwiedza tez fan herosow to bysmy chentnie
razem popykali. PROSZE DOBRA OSOBE O UZYCZENIE KLUCZA. Na jednym kluczu mozna grac na dowolnej
ilosci kompow.

homm5.xt.pl - a tam zagladales??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2006 o 12:53, xtoff napisał:

> LUDZIE BLAGAM WAS O TEN KLUCZ!!!! JEST DLA MNIE NIE ZBEDNY!!! :( Jestem chory od tygodnia
i
> nie moge sie ruszac z domu ;( Czasem kumpel mnie odwiedza tez fan herosow to bysmy chentnie

> razem popykali. PROSZE DOBRA OSOBE O UZYCZENIE KLUCZA. Na jednym kluczu mozna grac na
dowolnej
> ilosci kompow.
homm5.xt.pl - a tam zagladales??


Tak ale jest mala szansa na wylosowanie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2006 o 12:52, zielony2k napisał:

LUDZIE BLAGAM WAS O TEN KLUCZ!!!! JEST DLA MNIE NIE ZBEDNY!!! :( Jestem chory od tygodnia i
nie moge sie ruszac z domu ;( Czasem kumpel mnie odwiedza tez fan herosow to bysmy chentnie
razem popykali. PROSZE DOBRA OSOBE O UZYCZENIE KLUCZA. Na jednym kluczu mozna grac na dowolnej
ilosci kompow.

musze Cie zmartwic, ale to nie do konca tak. na jednym kluczu mozna grac na kilku kompach. zdobylem klucz (ktory przedtem mialo tez 5 innych osob - im dzialal) od kumpla i u mnie starforce pisal ze klucz zostal zbyt wiele razy uzyty na jednym kompie. (u kumpli dlaej dziala, ale juz nie aktywujesz soebnie nowej bety niem:( )
ps. jakby sie komus znudzila beta lub nie dzialala ze wzgledo technicznych, to prosze o kontakt na gg 6549594 (jakos sie dogadamy w spawie klucza ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2006 o 12:52, zielony2k napisał:

LUDZIE BLAGAM WAS O TEN KLUCZ!!!! JEST DLA MNIE NIE ZBEDNY!!! :( Jestem chory od tygodnia i
nie moge sie ruszac z domu ;( Czasem kumpel mnie odwiedza tez fan herosow to bysmy chentnie
razem popykali. PROSZE DOBRA OSOBE O UZYCZENIE KLUCZA. Na jednym kluczu mozna grac na dowolnej
ilosci kompow.

przy rejestracji klucza pisze ze można go użyć w sumie 3 razy(to znaczy jeszcze 2 razy od pierwszej rejestracji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hiho all...odczułem wewnętrzną potrzebę podzielenia się z Wami moimi odczuciami z bety...grałem niedużo ale myślę, że wystarczająco by co nieco powiedzieć :)...żeby było mi łatwiej to będę pisał w punktach...no to jazda:

-od czego zacząć? może dźwięk...no cóż, ćwierkające ptaki i te inne prezentują się bardzo ładnie...muzyka jest całkiem, całkiem ale mam nadzieję, że w pełnej wersji przy walce będzie nieco dynamiczniejsza i bardziej wpadająca w ucho (tą z HoMM3 znam na pamięc ;) )...ta w becie jest jakaś taka nie pasująca...chciałbym, żeby jednym z głównych kawałków był ten, który leci przy tym filmiku na stronie głównej HoMMV co jest w takiej słabej rozdzielczości...aaach, tej jest piękny ;]
-co teraz? video? na ten temat nie mogę się za dużo wypowiadać bo aktualnie mam słabego kompa i gram na 1024:700 cuś chyba z Very Low Deatails :P (ale muszę przyznać, że i na tym grafika prezentuje się conajmniej ładnie)
-hmmm...miasta? miasta są wykonane cudownie...przynajmniej dla mnie...chodzi mi tutaj o wygląd, swobodne obracanie, zoom...mniam :)...na początku wkurzało mnie budowanie budynków ale z czasem coraz bardziej przypadało mi do gustu :)...chociaż i tak wolalbym coś w stylu tego z HoMM3...co do wykupowania jednostek te bardzo fajnie dla mnie jest...pasek jednostki na dole jest ładny...jeśli miałbym się do czegoś przyczepić to do tego, że w każdym mieście (czy to Sylvan, Academy czy Necropolis) jest taka sama komnata, w której wykupuje się jednostki...mogły by się różnić...np. w Necro jakiś cmentarz, w Sylvan ogród itp.
-to może teraz główna mapa po której się poruszamy? no cóz...jak mówiłem grafika jest bardzo ładna (i ja nie dostrzegam jakiegoś cukierkowego klimatu :P)...zamiast jakiś kropek określających jaką drogę przebędziemy do danego punktu, mogłyby zostać strzałki :P...fajnie wygląda jak się przejmuje kopalnie bo z opuszczonej zamienia się w tętniącą życiem (no może przesadziłem :P ) budowle...ślady, które zostawiają po sobie bohaterzy też są bardzo fajne ale chyba za szybko znikają
-no to teraz czas na walkę...jest bardzo efektowna i wielkość pola bitwy nie jest ataka zła ale rzeczywiście mogliby je powiększyć...byłoby lepiej ;]...fajne są takie zbliżenia, które pokazują z bliska zadawane przez daną jednostkę ciosy, chociaż po pewnym czasie to już zaczyna drażnić...dlatego oby była możliwość w opcjach wyłączenia tego
-tak ogólnie to muszę pochwalić jeszcze skille, umiejętności i wogóle bo są naprawdę fajne...mogliby jeszcze zmienić pole na artefakty...bo nie mam pojęcia czemu zrobili dwa rzędy krateczek z symblolami rąk, głowy itd. ;/...o wiele lepiej prezentowała by się narysowana postać z odpowiednio rozmieszczonymi polami...jak w HoMM3 :)...dobrze by też było gdyby zrobili komunikaty powiadamiające o tygodniach bo teraz jest mały żółty napis na dole ekranu, np. "Week of Lion"
-gra ogólnie prezentuje się bardzo dobrze nie licząc masy bugów i niedociągnięć...zrozumiałem też jak przydaje się polska wersja bo mimo, że jestem całkiem dobry w angielskim to o wiele wygodniej jest mi czytać w ojczystym języku :) (najlepsza by była wersja kinowa :P)...podsumowując jeśli zmienią to i owo, poprawią wszystkie bugi, będzie spolszzenie dobre to szykuje się Hiper Machina Zjadająca Czas zwana również Heroes of Might and Magic V :)...rozposiałem się trochę to już kończę...Nararara

PS. Screen tylko jeden bo więcej zapomniałem zrobić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2006 o 19:45, Don Lizak napisał:

> a klucz leży sobie i czeka.kto pierwszy poda swoje gg temu wyśle:))

1212200

a uśmiech;)))???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować