Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

Dnia 01.02.2006 o 14:29, Dymolion napisał:

tak w Total commanderze;) a poważnie - w czym problem ściągasz i robisz w TC. Jest darmowy.
Oczywiście możesz to zrobić w czymś innym co zarządza plikami.


Eee, no tak :) Dzięki za przypomnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie
Czy bedzie w grze edytor i czy bedzie tez spolszczony?

i pytanie lekko offtopic:
czy wiecie czy bedzie jakis generator map losowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2006 o 13:51, Konrad1990 napisał:

> > > > A czy w HommV będzie Grall??
> > > na pewno, bo nawet w interfejsie jest ikonka "dig grail" a w liscie budynkow
do kupienia
>
> > jest
> > > budynek graala
> >
> > Sam Graal zresztą jest skrzynką jak w H3 a nie kielichem jak w H4.
> To graala będze można kupić??:>
w miescie jest budynek do graala ale mozesz go kupic dopiero jak tego graala znajdziesz

To dobrze bo już myślałem że będze można kupić jak każdy inny budynek:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2006 o 22:15, skyler napisał:

mogłby ktoś rzucić linka do ściągnięcia HOMM I ?? z gory dzieki

Prosze bardzo, tylko pod XP nie dziala :(

http://***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pisalem juz na mojej stronie, ze jest sposob na powiekszenie pola bitwy. Jest tez mod zmniejszajacy jednostki: wiecej na homm5.xt.pl

PS
Jesli ktos wylowi ciekawego moda, zrobi fajnego screena albo znajdzie ciekawego newsa, prosze pisac celem publikacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam.czy wie ktoś jak ściagnąc beta wersje bo ja prubuje i nic.na dodatek wszsytko po angielsku jest. pomózcie bardzo mi zalezy aby w to pograć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2006 o 22:34, kułakoss napisał:

witam.czy wie ktoś jak ściagnąc beta wersje bo ja prubuje i nic.na dodatek wszsytko po angielsku
jest. pomózcie bardzo mi zalezy aby w to pograć.


no poprostu wchodzisz na fileplanet, wybierasz serwer i sie sciaga... ale i tak nie pograsz bo ne ma dstepnych kluczy i nie wiadomo czy jeszcze beda :(
ps. jakby sie komus znudzila gra to niech mi podrzuci klucz:) moj gg 6549594 (jakos sie dogadamy... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2006 o 14:33, gemGreg napisał:

Czy bedzie w grze edytor


Tak.

Dnia 01.02.2006 o 14:33, gemGreg napisał:

czy wiecie czy bedzie jakis generator map losowy?


Nie w wersji podstawowej, być może w dodatku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2006 o 23:13, Ururam Tururam napisał:

> czy wiecie czy bedzie jakis generator map losowy?

Nie w wersji podstawowej, być może w dodatku.

Niezwykle zasmuciles mnie ta wiadomoscia... W HoMM 3 gram teraz praktycznie TYLKO mapki losowe... Pozostaje liczyc ze fani chetnie beda robic ciekawe scenariusze do gry (lub tez ze rzeczony dodatek szybko wyjdzie :)

Ururam Tururam - czy sa jakies szanse na zmiane (wzbogacenie) interafece''u? Drazni mnie wrecz to, ze w trakcie chodzenia po mapce nie moge jednym spojzeniem zobaczyc ile mam jednostek w armii czy jakie mam statsy herosa, tylko musze sie naklikac... I w miescie - tragiczy jest interface - tak budowanie budynkow (tez sie naklikac trzeba strzalek, OKejow) i rekrutacji jednostek (paskudne to menu, i ten hall - zupelnie bez klimatu) To w sumie rzeczy (jedyne poza oczywistymi bugami) ktore mnie najbardziej denerwuja w becie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2006 o 00:22, xtoff napisał:

Ururam Tururam - czy sa jakies szanse na zmiane (wzbogacenie) interafece''u? Drazni mnie wrecz
to, ze w trakcie chodzenia po mapce nie moge jednym spojzeniem zobaczyc ile mam jednostek w
armii czy jakie mam statsy herosa, tylko musze sie naklikac... I w miescie - tragiczy jest
interface - tak budowanie budynkow (tez sie naklikac trzeba strzalek, OKejow) i rekrutacji
jednostek (paskudne to menu, i ten hall - zupelnie bez klimatu) To w sumie rzeczy (jedyne poza
oczywistymi bugami) ktore mnie najbardziej denerwuja w becie


tylko kto każe Ci klikać na strzałki? Przecież jest plan miasta... ja tam od razu zrezygnowałem ze strzałek. Również uważam, że z interfejsem miasta to mogli cos lepszego wymyślić, ale ja się do niego bardzo szybko przyzwyczaiłem. Dwa menu na dole z lewej i prawej strony pozwalają na szybki dostęp do wszystkich części zamku i po głównym widoczku praktycznie nie trzeba się poruszać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2006 o 06:42, Marrbacca napisał:

> Ururam Tururam - czy sa jakies szanse na zmiane (wzbogacenie) interafece''u? Drazni mnie
wrecz
> to, ze w trakcie chodzenia po mapce nie moge jednym spojzeniem zobaczyc ile mam jednostek
w
> armii czy jakie mam statsy herosa, tylko musze sie naklikac... I w miescie - tragiczy
jest
> interface - tak budowanie budynkow (tez sie naklikac trzeba strzalek, OKejow) i rekrutacji

> jednostek (paskudne to menu, i ten hall - zupelnie bez klimatu) To w sumie rzeczy (jedyne
poza
> oczywistymi bugami) ktore mnie najbardziej denerwuja w becie

tylko kto każe Ci klikać na strzałki? Przecież jest plan miasta... ja tam od razu zrezygnowałem
ze strzałek. Również uważam, że z interfejsem miasta to mogli cos lepszego wymyślić, ale ja
się do niego bardzo szybko przyzwyczaiłem. Dwa menu na dole z lewej i prawej strony pozwalają
na szybki dostęp do wszystkich części zamku i po głównym widoczku praktycznie nie trzeba się
poruszać

Tyle ze plan miasta tez jest bez sensu zrobiony, bo nie mozna bezposrednio w nim wybudowac nic tylko Cie wraca do menu ze strzalkami!, i tez sie trzeba naklikac, po co zmieniac cos co sie sprawdza od HOMM1??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2006 o 09:07, Ururam Tururam napisał:

Na sposób budowania w zamkach narzekaja praktycznie wszyscy, tu zmiana jest niemal pewna.

a jest szansa (jak wielka) ze wzbogaca interface na mapie? Przeciez skoro i tak wszystko prawie co jest mozna schowac, czemu nie zrobic opcjonalnie mozliwosci ciaglego wgladu w statsy bohatera i jego jednostek... Jesli komus by to nie odpowiadalo, moze sobie schowac, natomiast ja i nie tylko chetnie bym z tego skozystal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2006 o 09:49, xtoff napisał:

a jest szansa (jak wielka) ze wzbogaca interface na mapie?


Nad interfejsem ogólnym mają jeszcze pracować, ale co dokładnie z nim zrobią - nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2006 o 09:59, Ururam Tururam napisał:

> a jest szansa (jak wielka) ze wzbogaca interface na mapie?

Nad interfejsem ogólnym mają jeszcze pracować, ale co dokładnie z nim zrobią - nie wiem.

To jeszcze Cie pomecze jako oficjalnego Pomagacza ws. bety - beda jakies update''y bety? Na forum Ubi pojawil sie taki watek jednak nic konstruktywnego z niego nie wynika. Jesli tak to kiedy sa planowane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2006 o 10:05, xtoff napisał:

To jeszcze Cie pomecze jako oficjalnego Pomagacza ws. bety - beda jakies update''y bety? Na
forum Ubi pojawil sie taki watek jednak nic konstruktywnego z niego nie wynika. Jesli tak to
kiedy sa planowane?


Jest możliwy update bety. Szczegółów brak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem że jush to pytanko pojawialo sie sporo razy ale wchodze na fileplanet i pishe ze beta test zostal zakonczony i nawet nie moge sciagnac sobie bety!! Przy szczęściu moze wypushcza jeshcze kiloka kluczy wiec chcialbym ja miec na dysku!!
WILL SOMEBODY HELP ME TO DOWNLOAD THE BETA VERSION??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować