Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

Dnia 03.02.2006 o 14:33, Bambusek napisał:

Wygląd z Młotka, a ogólny zasady istnienia rasy raczej z D&D ;)


Dokładnie:D A co do wyglądu to czy mają jakieś prawa od GW, czy sami sobie to tak pożyczyli. Z tego co pamiętam to GW jest dość fanatyczna w kwestii patentów wszelakich:)
A może wogóle niepotrzeba żadnych praw? Orientuje się ktoś w tych sprawach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Juz sie nie moge doczekac premiery herołsów! I nie rozumiem tych wszystkich, krtorzy zalatwiaja sobie beta wersje - po co grac w niedokonczona wersje gry z bledami i psuc sobie o niej zdanie? Nie lepiej poczekac (a czekanie samo w sobie jest emocjonujące :D ) i delektowac sie finalną wersja wypaśnej gierki? Ja cierpliwie sobie doczekam... mam tylko dylemat, ktora wersje kupic: rozsądek podpowiada mi, ze normalną, ale serce mówi coś zupełnie innego :D mapka, arty - mniam! =]

PS. to moj pierwszy post na tym forum, hurra :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.02.2006 o 14:33, Bambusek napisał:

Wygląd z Młotka, a ogólny zasady istnienia rasy raczej z D&D ;)

W pełni się zgadzam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2006 o 14:33, Bambusek napisał:

> Chodziło mu o to, że to nie są "też jakieś mroczne elfy"
>
> To są prawie TE SAME MROCZNE ELFY... Twórcy HoMM5 nawet nie stworzyli ich sami, tylko
zapożyczyli
> z owych figurek

Wygląd z Młotka, a ogólny zasady istnienia rasy raczej z D&D ;)


Dużo rzeczy jest zapożyczonych z D&D w wielu innych grach. Mnie osobiście ten świat się nie podoba, jak i cały system na nim oparty. Dawno temu D&D było czymś, teraz się skomercjalizowało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2006 o 12:13, ashar napisał:

> jest problem bo beta jest zabezpieczona star forcem takze nawet jak ktos komus przekaze

> swoj cd-key drugiej osobie nie bedzie dzialac star force generuje numer sprzetu
i na
> podstawie jego generuje sie cd-keya takze jest problem chyba ze ktos wymysli jak to ominac

> > ee, niestety tak nie jest :P
uzyczylem swojego cd-keya komus kto byl w potrzebie i bez problemu moze smigac :)
a parametry kompa ma o niebo lepsze od moich wiec nie ma mozliwosci zeby w jakis sposob kompy
byly podobne czy cos i cd-key dzialal, wedlug twgo co mowiles :)
a moze to poprostu jakis fuks ze dzialal, nie wiem, wiem ze dziala


to moze moglbys mi tez pozyczyc??:) wlasnie skonczylem sesje i bym sobie pogral, lecz niestety gdy klucze byly dostepne, to ja musialem sie uczyc :( mozemy sie jakos dogadac jesli o to chodzi:) prosze o odp. na gg 6549594 (nawet negatywna:) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2006 o 14:42, Dymolion napisał:


> Wygląd z Młotka, a ogólny zasady istnienia rasy raczej z D&D ;)

Dokładnie:D A co do wyglądu to czy mają jakieś prawa od GW, czy sami sobie to tak pożyczyli.
Z tego co pamiętam to GW jest dość fanatyczna w kwestii patentów wszelakich:)
A może wogóle niepotrzeba żadnych praw? Orientuje się ktoś w tych sprawach?


Zdaje się że akurat aż tak fanatyczni nie są. :) Z punktu widzenai GW to tylko wygląd jednej rasy, ale świat, pozostale rasy itp. już z Młotkiem nic wspólnego nie ma. Z GW trzeba gadać jak chce siebrac rasy i cały świat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, tak gram i gram... I tak sie zorientowalem... Dzwieki stworzen w 60% sa z Etherlords! ! ! arrrghhh mam nadzieje, ze bedzie to zmienione, gryfy brzmia tak jak awiacy na przyklad:) smoki jak smoki z etherlords... I jeszcze kilka innych stworzen tez, zapomnialem nazw tylko. Mam nadzieje, ze bedzie to poprawione... I ten Zborowski na dobitke w polonizacji, o ja biedny... wylacze glosniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gdyby ktoś miał już dość grania w betę lub z powodu konfiguracji sprzętowej nie jest w stnie proszę o przekazanie/pożyczenie klucza.

jestem u skraju rozpaczy... pomórzcie!!!

pozdrawiam

gg 1644061 (niewidoczny)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ludzie. dajcie sobie SIANA. I tak wam nic cudzy kod nie da bo gra sprawdza czy klucz nie byl juz przypisany do innego konta wiec przestancie zasmiecac forum takimi postami. Przypominam ze to jest forum " Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu" a nie strona Caritasu, "pomozcie biednym i nieszczesliwym"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2006 o 21:45, xtoff napisał:

ludzie. dajcie sobie SIANA. I tak wam nic cudzy kod nie da bo gra sprawdza czy klucz nie byl
juz przypisany do innego konta wiec przestancie zasmiecac forum takimi postami. Przypominam
ze to jest forum " Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu"
a nie strona Caritasu, "pomozcie biednym i nieszczesliwym"

ludzie sobie siana nie dadza bo to nie prawda co mowisz na temat tych kluczy (no chyba ze pokazesz taka oficjalna notke to ok, ale nie zmieni to faktu ze klucz dziala u drugiej osoby)
moj post napisany wczesniej:
"uzyczylem swojego cd-keya komus kto byl w potrzebie i bez problemu moze smigac :)
a parametry kompa ma o niebo lepsze od moich wiec nie ma mozliwosci zeby w jakis sposob kompy byly podobne czy cos i cd-key dzialal, wedlug twgo co mowiles :)
a moze to poprostu jakis fuks ze dzialal, nie wiem, wiem ze dziala"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2006 o 18:16, Quatre napisał:

Juz sie nie moge doczekac premiery herołsów! I nie rozumiem tych wszystkich, krtorzy zalatwiaja
sobie beta wersje - po co grac w niedokonczona wersje gry z bledami i psuc sobie o niej zdanie?
Nie lepiej poczekac (a czekanie samo w sobie jest emocjonujące :D ) i delektowac sie finalną
wersja wypaśnej gierki? Ja cierpliwie sobie doczekam... mam tylko dylemat, ktora wersje kupic:
rozsądek podpowiada mi, ze normalną, ale serce mówi coś zupełnie innego :D mapka, arty - mniam!
=]

niektorym to nie przeszkadza ze gra jest niedokonczona, poprostu ciagnie ich do nowej odslony ich ulubionej gry, gdyz chca jako jedni z pierwszych sprobowac w nia zagrac
albo inni (tak jak ja) chcieli zagrac aby sparwdzic czy ich komp pociagnie ta gre a nie chca czekac na demo
wersja kolekcjonerska to moim zdaniem sciema ;)
chodzimi oto, ze po co ta mapka, arty itd jak to bedzie wlasciwie do jednorazowego uzytku podczas ogladania jak tylko kurier oddam w nasze rece ta jakze cenna przesylke
i co pozniej? bedzie sobie to wszystko lezalo w pudeleczku, moze raz na pol roku przypomnisz sobie o tym, ze masz ta edycje kolekcjonerska i wlasciwie te kilkadziesiat zlotych bedzie lezalo nieuzywane
owszem, rozumie to ze dla jakiegos zapalonego fana ta wersja kolekcjonerska ma jakas wartosc sentymentalna czy cos takiego, ale wedlug mnie to tylko strata kasy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tyle że to jednak bajerki - spójrz, niby przy Świątyni Pierwotnego Złą ta edycja Bialy Kruk też byłą tylko bajerkiem, ale wiele osób ja kupiło. Bo to jednak fajnie mieć taki egzemplarz z unikalnym numerkiem, nawet jeśli to tylko bajer :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie denerwujcie mnie takimi postami że chcecie gre teraz; jest pełno bugów około 200 na razie więc w ciągu 2 tygodni tego nie poprawią, czekałem 5 lat to poczekam jeszcze tych kilka miesięcy. Sam jestem beta testerem i wiem o mówię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować