Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

jest problem bo beta jest zabezpieczona star forcem takze nawet jak ktos komus przekaze swoj cd-key drugiej osobie nie bedzie dzialac star force generuje numer sprzetu i na podstawie jego generuje sie cd-keya takze jest problem chyba ze ktos wymysli jak to ominac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2006 o 23:13, Ururam Tururam napisał:

> czy wiecie czy bedzie jakis generator map losowy?
Nie w wersji podstawowej, być może w dodatku.


hmmm.... popatrzcie jakie sa pola w profilu...
moze jednak bedzie od razu mozliwosc randomek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2006 o 18:34, Prezez napisał:


> na emulu widzialem wersje beta i nawet sporo zrodel do niej (ok 250) tylko ze to jest
jakas
> spakowana wersja i zajmuje niby 300 mego, podczas gdy wersja z fileplanet zajmuje ponad
750...

z ta wersja z emula jest jeden problem!!
to nie jest beta
tylko alfa!! Ludzie ktorzy to zamiescili nie rozrozniaja tego!!

JAK KTOS ZNA ADRES DO SCIAGNIECIE PRAWDZIWEJ BETY TO PROSHE O KONTAKT NA FORUM LUB GG!!
8468871 :p

KTO UWAZA ZE KRASNOLUDY SA NIEZBEDNE W HEROESACH NIECH PISHE!!


http://www.filemirrors.com/search.src?type=begins&file=homm5.exe&action=Find
to jest link do bety jak byś miał klucz to się odezwij

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.02.2006 o 23:23, moonman napisał:

hmmm.... popatrzcie jakie sa pola w profilu...
moze jednak bedzie od razu mozliwosc randomek


To przecież chodzi o statystyki w graniu. Random określa twoje wygrane i przegrane wtedy gdy zaznaczyles losowy wybór rasy do grania. A nie jakieś losowe mapy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2006 o 10:39, sir_amra napisał:

To przecież chodzi o statystyki w graniu. Random określa twoje wygrane i przegrane wtedy gdy
zaznaczyles losowy wybór rasy do grania. A nie jakieś losowe mapy.


FAKT, chyba za bardzo chcę randomek - dzieki za wyjasnienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pograłem sobie wkońcu Dungeonem Po ciągłym wałkowniu truposzy:)
Czy nie macie wrażenia, że Dungeon to mroczne elfy z Warhammer Fantasy Battle? Wygląd jednostek- toż to poprostu wygląda jak figurki do tej armi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2006 o 22:52, misiekmaly napisał:

jest problem bo beta jest zabezpieczona star forcem takze nawet jak ktos komus przekaze
swoj cd-key drugiej osobie nie bedzie dzialac star force generuje numer sprzetu i na
podstawie jego generuje sie cd-keya takze jest problem chyba ze ktos wymysli jak to ominac

ee, niestety tak nie jest :P
uzyczylem swojego cd-keya komus kto byl w potrzebie i bez problemu moze smigac :)
a parametry kompa ma o niebo lepsze od moich wiec nie ma mozliwosci zeby w jakis sposob kompy byly podobne czy cos i cd-key dzialal, wedlug twgo co mowiles :)
a moze to poprostu jakis fuks ze dzialal, nie wiem, wiem ze dziala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2006 o 23:23, moonman napisał:

hmmm.... popatrzcie jakie sa pola w profilu...
moze jednak bedzie od razu mozliwosc randomek

ee, nie jestem pewien ale ta rubryka Random mowi o tym ktorym zamkiem gracz gral a nie wybor map
pewnie to dziala tak jak w WarCrfacie 3 na BN, ta random przy nazwach ras tyczyla sie tego ze komp losowal kim bedziesz gral, wybieralo sie opcje random przy wyborze rasy
zalozmy ze wylosuje sie Dungeon, wygrasz ta potyczke, ale zwyciestwo nie dopisze sie do rubryki Dungeon tylko do Random, tak przynajmniej bylo w W3, nie wiem czy oto samo chodzi ale pewnie tak

aha, nie wiem czy juz dodrazyliscie ten temat do konca bo pamietam ze byly sprzeczki co do nazwy miasta ludzi, czy bylo to Heaven czy Haven, tlumaczyliscie to jak Niebo a drugie jak Przystan i wlasnie Haven mialo byc to wlaciwe ale zobaczcie na screena (moonman`a) i pisze tam HEaven :) no chyba ze juz to wczesniej to ustaliliscie to sorrki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2006 o 11:57, Dymolion napisał:

Pograłem sobie wkońcu Dungeonem Po ciągłym wałkowniu truposzy:)
Czy nie macie wrażenia, że Dungeon to mroczne elfy z Warhammer Fantasy Battle? Wygląd jednostek-
toż to poprostu wygląda jak figurki do tej armi:)

my nie musimy miec wrazenia na kazdej stronie o homm5 jest na pisane ze dungeon to mroczne elfy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2006 o 12:41, Pawcio765 napisał:

my nie musimy miec wrazenia na kazdej stronie o homm5 jest na pisane ze dungeon to mroczne
elfy

Chodziło mu o to, że to nie są "też jakieś mroczne elfy"

To są prawie TE SAME MROCZNE ELFY... Twórcy HoMM5 nawet nie stworzyli ich sami, tylko zapożyczyli z owych figurek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak już mają dopracowac tą gre to mogliby dodac jakiś zamek jeszcze np Twierdze czy zamek krasnoludów albo chociaż troche więcej nowych jednostek neutralnych . Mogłyby się także pojawic jednostki szczególnie dobre (lepsze od innych) odpowiadające np błękitnym smokom z Cienia śmierci w heroes 3. Myślę że grałyby się lepiej bo dążyło by sie do zdobycia tej jednostki no i nie mówiąc już o samej walce jak ta potężna jednostka zmiata dziesiątki wrogów z powierzchni ziemi :DDDDDDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2006 o 13:20, mega-ludz napisał:

Jak już mają dopracowac tą gre to mogliby dodac jakiś zamek jeszcze np Twierdze czy zamek krasnoludów
albo chociaż troche więcej nowych jednostek neutralnych . Mogłyby się także pojawic jednostki
szczególnie dobre (lepsze od innych) odpowiadające np błękitnym smokom z Cienia śmierci w heroes
3. Myślę że grałyby się lepiej bo dążyło by sie do zdobycia tej jednostki no i nie mówiąc już
o samej walce jak ta potężna jednostka zmiata dziesiątki wrogów z powierzchni ziemi :DDDDDDD

Teraz niech juz lepiej nic nie dodaja tylko skupia sie na dopracowaniu tego co juz jest... Krasnoludy na 99% procent beda w dodatku... wiec cierpliwosci, teraz juz jest zbyt malo czasu na dodawanie jednostek, zamkow czy jakies inne rewolucyjne zmiany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2006 o 12:44, Monastor napisał:

Chodziło mu o to, że to nie są "też jakieś mroczne elfy"

To są prawie TE SAME MROCZNE ELFY... Twórcy HoMM5 nawet nie stworzyli ich sami, tylko zapożyczyli
z owych figurek


Wygląd z Młotka, a ogólny zasady istnienia rasy raczej z D&D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować