Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

chodzi mi o to czy w wersji finalnej będzie po koleji lub będzie podany level

sorry za będy ortograficzne ale nie ma edit

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2006 o 20:58, marecky-1981 napisał:

co zawiera wersja angielska za 159pln ? czy to tez kolekcjonerska tylko ze gra w oryginalnym
jezyku ?? jesli tak to bede chetny bo nie chce sluchac Lindy i tej rury z Blue Cafe :(


W tym linku znajdziesz odpowiedzi na wszystkie twoje pytania http://www.gram.pl/sklep_karta.asp?p=364

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2006 o 20:58, marecky-1981 napisał:

co zawiera wersja angielska za 159pln ? czy to tez kolekcjonerska tylko ze gra w oryginalnym
jezyku ?? jesli tak to bede chetny bo nie chce sluchac Lindy i tej rury z Blue Cafe :(


Nic więcej ponad to co zawiera zwykła edycja DVD w polskiej wersji językowej. A cena jest adekwatna do ceny gry na Zachodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tez macie problemy, ja najpierw sprawdze czy gra jest warta kupienia (demo), jak jej nieskopia to kupie oryginal PL za te 80zł, podmienie pare plikow zrodlowych z sciagnietej wczesniej angielskiej wersji i bede sie cieszyl oryginalem po angielsku :]
narazie wracam do H3 pokosic dungeonem, bo jak widze co oni robia z tym miastem w V to mnie krew zalewa, niech sobie te elfy w du#$ wsadza albo zrobia z nimi nowe miasto, a jak ktos chce miec elfy to niech sobie gra w ich etherlords tam jest ich mnostwo pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam nie wiem czy ktoś już o tym wspominał a może nikomu to nie przeszkadza tylko mnie :) Jak sie wchodzi do bohatera to powinno się widzieć jak zakładamy jakis artefakt ile na daje punktów a nie za każdym razem zmieniać zakładkę. No i powinno być tak jak w trójce że mamy rozrysowanego bohatera i jest wiadomo gdzie wkładamy artefakt. Bo mam czasem tak że pare razy nie trafie do odpowiedniego okienka :)). Trochę to wkurza.
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jeśli tak się nie da? Nie zawsze podmiana plików pomaga. Prawdę mówiąc rzadko kiedy. Zresztą nie mówmy o tym, bo to nielegalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sklepie w TOP 10 widzimy na 1st place''u Heroes''a 5 LIMITOWANA edycja kolekcjonerska i coś mi się nie chce wierzyć aby była ona limitowana. Pewnie ten tekst: "UWAGA! Ilość egzemplarzy Limitowanej Edycji Kolekcjonerskiej Heroes of Might and Magic V jest OGRANICZONA!" to tak na zachetę aby kupić kolekcjonara?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy nie mogliby zmienic zamku sylvan??? tzn nie podoba mi sie to ze to nie jest zamek tylko poprostu jakies drzewo. Moim zdaniem t zbyt bardzo przypomina disciplesa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2006 o 13:13, Bambusek napisał:

Obawiam się ze według takiego kryterium to wszystkie zamki są do siebie podobne... W każdym
znajdziesz maga-wojownika z mieczem (nie miecznika, w ogóle nie rozumiem co za pomysł tłumaczenia
Swordsman jako Miecznik. Miecznik był honorowym tytułem i przechowywał oręż władcy, co macie
choćby w HoMM IV ukazane) i łucznika.

Sorry, ale nie porówuj Assasina i Elfa Po pierwsze - różnica poziomów. Po drugie - Assassin
strzela raz i nie ma kar do walki w zwarciu. Elf strzela dwa razy i ma kary. Druid i Matriarchini
też maja zupełnie inne zastosowania. O With i War Dancerze juz sie nei wypowiadam, bo chyba
każdy widzi różnice miedzy nimi (płeć pomijamy :P) Zresztą poczytaj historię Mrocznych Elfów
z najpopularniejszych systemów jak choćby D&D. Zawsze było tak, ze Mroczne Elfy to wyrzutki
ze społeczności Elfów. Trudno więc, żeby wyglądali zupełnie inaczej.



OMG... jak byś przeczytał o co mi chodzi do byś nie pisał takich pierdół!!! Dobra znajdz michociaż jeszcze jednen zamek gdzie masz przykładowo 3 jednostki tego samego typu (ludzie). Mi nie chodzi o umiejętności ani poziomy tylko profesje!!! Jakbyś przeczytał wcześniej to napisałem że miecznik- własne tłumaczenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2006 o 13:06, darsz napisał:

> Ja niestety nie polubiłem zbytnio Warhammera, miał coś w sobie co mnie od niego odpychało...
Ale dlaczego? Grałeś w coś, co było oparte na tym systemie? O ile dobrze pamiętam ostatnia
wydana gra oparta na Warhammerze FB, była wydana w 1998 (Dark Omen).


Może pograłem w to z 2-3 godzinki i jakoś mnie nie wciągnęło, cóż ale za to bardzo mi się podobał Disciples...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2006 o 08:18, kosa45 napisał:

Jak sie wchodzi do bohatera to powinno się widzieć jak zakładamy jakis artefakt ile na daje punktów

I powinno być widać po walce ile zdobyliśmy punktów doświadczenia, tak jak było w wczesniejszych wersjach (w H4 odeszli od tej zasady).
Ktoś może powiedzieć, że to można obliczyć zapisując stan punktowy bohatera przed walką, popatrzeć ile ma po walce i odjąć jedno od drugiego. Zgoda. Ale to uciążliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2006 o 10:52, A-cis napisał:

> Jak sie wchodzi do bohatera to powinno się widzieć jak zakładamy jakis artefakt ile na
daje punktów
I powinno być widać po walce ile zdobyliśmy punktów doświadczenia, tak jak było w wczesniejszych
wersjach (w H4 odeszli od tej zasady).
Ktoś może powiedzieć, że to można obliczyć zapisując stan punktowy bohatera przed walką, popatrzeć
ile ma po walce i odjąć jedno od drugiego. Zgoda. Ale to uciążliwe.


Nie wiem czy jest taka możliwość, ale trzeba się spytać Ururama o tych zmianach co mówicie, czy będą uwzględnione, bo jak nie to napewno jest jeszcze czas, żeby o nie poprosić, w końcu to nie jest wiele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2006 o 19:37, Antzuch napisał:

> Jeśli nie, to czy da się ją jakoś przetworzyć?

Dnia 04.03.2006 o 19:37, Antzuch napisał:

Niestety. Cała Twoja praca na darmo.


Nieprawda.

Jeśli nie były użyte żadne przedmioty z dodatków, to taką mapę da się przetworztyc na wersję Heroes IV standard przy użyciu programu h4util do ściągnięcia np. z Celestial Heavens.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2006 o 10:52, A-cis napisał:

> Jak sie wchodzi do bohatera to powinno się widzieć jak zakładamy jakis artefakt ile na
daje punktów
I powinno być widać po walce ile zdobyliśmy punktów doświadczenia, tak jak było w wczesniejszych
wersjach (w H4 odeszli od tej zasady).


W wersji ostatecznej to powinno być już OK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2006 o 12:42, chojrak96 napisał:

a zauważyliście :
merlin.pl
znalazłem Heroes 5 i pisza że premiera będzie 30 czerwca.ciekawe czy to jaja,czy prawda.


mażenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2006 o 13:07, rafal1310 napisał:

> a zauważyliście :
> merlin.pl
> znalazłem Heroes 5 i pisza że premiera będzie 30 czerwca.ciekawe czy to jaja,czy prawda.


mażenia...


Po pierwsze: Na 1 stronie tego tematu pisze, że premiera będzie w marcu.
Po drugie: "Mażenia" piszemy przez "rz".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2006 o 16:18, Nuk7 napisał:

> > a zauważyliście :
> > merlin.pl
> > znalazłem Heroes 5 i pisza że premiera będzie 30 czerwca.ciekawe czy to jaja,czy
prawda.
>
>
> mażenia...
>

Po pierwsze: Na 1 stronie tego tematu pisze, że premiera będzie w marcu.
Po drugie: "Mażenia" piszemy przez "rz".


po pierwsze w drugim punkcie masz racje ;-)
po drugie mam nadzieje że to prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2006 o 16:22, rafal1310 napisał:

> > > a zauważyliście :
> > > merlin.pl
> > > znalazłem Heroes 5 i pisza że premiera będzie 30 czerwca.ciekawe czy to jaja,czy

> prawda.
> >
> >
> > mażenia...
> >
>
> Po pierwsze: Na 1 stronie tego tematu pisze, że premiera będzie w marcu.
> Po drugie: "Mażenia" piszemy przez "rz".

po pierwsze w drugim punkcie masz racje ;-)
po drugie mam nadzieje że to prawda


Problem w tym że premiera hirołsów przypada na chwilę obecną na II kwartał 2006. Marzec, niestety, za cholerę nie pasuje do tego terminu;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie mam taki problem z czarami w becie. Co jeszcze trzeba zrobić (oprócz wybudowania Magic Guild), żeby korzystać z czarów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować