Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

Dnia 23.03.2006 o 07:41, HumanGhost napisał:

Tylko, czy PLAY da Ci wieczystą gwarancję, wirtualną kasę za zarejestrowanie gry? :-)

Małe sprostowanie do poprzedniej wypowiedzi. Jako wydawca są najlepsi dla mnie.:)
Przepraszam za przejęzyczenie ale musiałem odejść podczas pisania na moment od kompa.:)
Lecz mam nadzieję że sklepik firmowy będzie cały czas ulegał poprawie. Nie jest to narzekanie - dla zasady. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dotarły do mnie właśnie pogłoski (absolutnie nieoficjalne i zupełnie niepotwierdzone, tym niemniej uażam je za dość wiarygodne), że w podstawowej wersji Heroes V bedzie około 65 map.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2006 o 10:50, Ururam Tururam napisał:

Dotarły do mnie właśnie pogłoski (absolutnie nieoficjalne i zupełnie niepotwierdzone, tym niemniej
uażam je za dość wiarygodne), że w podstawowej wersji Heroes V bedzie około 65 map.



Dobrze, że chociaż od ciebie można się czegoś dowiedzieć. Bo ludkowie z CD-Projektu ani tutaj, ani na stronie gry niestety milczą jak zaklęci (ostatnia informacja jest sprzed trzech tygodni, a tego orta też nie chcą poprawić :/ ). W sumie, jeżeli chodzi o polskie wydanie gry, to jesteś moim (pewnie nie tylko) jedynym źródłem informacji. Szkoda tylko, że "absolunie nieoficjalnych" :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zwróć uwage, że wszystkich mających do czyznienia z grą obowiązuje tajemnica!
Ja sam mogę mówic albo o tym, co wiem oficjalnie i co mi mówić i pisac pozwolą (i wtedy to zaznaczam), albo też o tym, czego dowiedziałem się z innych źródeł niż te objęte tajemnicą (i wtedy wystepuję jako jeden z fanów gry, zaznaczając, że to pogłoska, a nie informacja oficjalna).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Acha i jeszcze jedno: Jak wiem coś oficjalnie, a usłysze to samo jako pogłoskę, to nie wolno mi tego rozpowszechniać! Choć w takich wypadkach z reguły sytaram się dostac pozwolenie na rozpowszechnienie, acz nie zawsze je dostaję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2006 o 11:44, Ururam Tururam napisał:

Acha i jeszcze jedno: Jak wiem coś oficjalnie, a usłysze to samo jako pogłoskę, to nie wolno
mi tego rozpowszechniać! Choć w takich wypadkach z reguły sytaram się dostac pozwolenie na
rozpowszechnienie, acz nie zawsze je dostaję.


No tak, zdaję sobie z tego sprawę. Uważam jednak, że jakiegoś niusa mogliby od czasu do czasu wrzucić - chyba wspomniana tajemnica strasznie by na tym nie ucierpiała, a i my bylibyśmy spokojniejsi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A po co ci te ciekawostki mi wystarczy data premiery :] :) żeby później samemu wszystko odkrywac w Herosach , Ale i tak dzienki za tę NiE OFICJALNA wiadomośc ( chociaz i tak mam nadzieje ze map bedzie powyzej 50 :] ) ale od czego są wierni fani którzy map narobia ! :] ) Pozdro For All

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2006 o 12:04, gen. Italia napisał:

No tak, zdaję sobie z tego sprawę. Uważam jednak, że jakiegoś niusa mogliby od czasu do czasu
wrzucić - chyba wspomniana tajemnica strasznie by na tym nie ucierpiała, a i my bylibyśmy spokojniejsi.


Tak i wrzucam, ile mi wolno. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

widac ze CDP zaniedbuje strone o homm5. Od wielu wielu wielu dni nie dodano nic do tej strony. Na innych polskich stronach jest wiecej informacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2006 o 09:37, Pablo_bel napisał:

A muzyka (...)
W IV (mimo że nie dodano żadnej płytki z nią osobnej), była doskonała

Co prawda to prawda, była świetna. A w miescie Chaosu czy Śmierci wręcz genialna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A wiadomo wkońcu jakie ma by pole walki ?? Gdzies slyszałem że ma by 12x10 ale to dalej za mało a na jednym filmiku widziałem gdzie armie składały się z 3 jednostek pole walki było 15x12 coś takiego chyba nie doliczyłem :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem mam filmik gdzie jest 15x12 i to jest moim zdaniem wsam raz gdyz np cerber musiał mięc 3 tury żeby dojśc do łucnika !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie pole 12X10 jest za male. Nie mozna przeprowadzic zbyt rozbudowanej taktyki i jest male pole do poruszania sie jednostkami. Moim zdaniem pole 15X10 byloby wsam raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2006 o 10:50, Ururam Tururam napisał:

Dotarły do mnie właśnie pogłoski (absolutnie nieoficjalne i zupełnie niepotwierdzone, tym niemniej
uażam je za dość wiarygodne), że w podstawowej wersji Heroes V bedzie około 65 map.


Fajnie, będzie gdzie grac. :>)
Pamięta ktoś może, ile było map w HIII (tak dla porónania) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żeby grac w Homm 4 trzeba jakąs łate chyba ściągnąc ale nie jestem pewien w homm3 było równe 49 map ( jeśli dobrze pamiętam więc liczba jest porównalna gdyż ta 65 jest nieoficjalna ) Własnie a dla mnie powinno byc 15x12 wtedy to juz by bylo cos :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2006 o 21:24, Ziom 22 napisał:

Żeby grac w Homm 4 trzeba jakąs łate chyba ściągnąc ale nie jestem pewien w homm3 było równe
49 map ( jeśli dobrze pamiętam więc liczba jest porównalna gdyż ta 65 jest nieoficjalna ) Własnie
a dla mnie powinno byc 15x12 wtedy to juz by bylo cos :]


12x10 będzie wsam raz, jak policzysz kwadraty to i tak jest to duże powiększenie (8x10 = 80 pól, a 10x12 to już = 120 pól)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2006 o 20:26, Miocen napisał:

Pamięta ktoś może, ile było map w HIII (tak dla porónania) ?

Człowieku! Gigantyczne ilości! :)
Fani stworzyli ich całe masy :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować